close
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس رنگ
زیبایی و سلامت
مرتب سازی بر اساس:


زیبایی و سلامت برای آقایان می‌تواند درست به گستردگی مفهوم سلامت و زیبایی برای خانم‌ها باشد. مردان برای آنکه ظاهری مرتب و تمیز داشته باشند، به محصولات زیبایی وسلامت متنوعی هم نیاز دارند.

مراقبت از پوست برای آقایان

  • هیچگاه فراموش نکنید که پوست شما به محافظت دربرابر اشعه‌های مضر آفتاب نیاز دارد، پس همیشه در طول روز از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.
  • برای نرمی و لطافت پوست خود هر چند وقت یک بار از ماسک صورت استفاده کنید، این ماسک را بر اساس نیاز خود و نوع پوست انتخاب کنید.
  • فراموش نکنید که پوست شما هم خشک می‌شود و این خشکی به مرور زمان باعث ایجاد چین و چروک می‌شود. پس بعد از هر بار حمام رفتن از کرم‌های نرم کننده و شاداب کننده و بر اساس نیازتان از انواع سرم پوستی استفاده کنید.
  • آلودگی هوا یکی از عواملی است که باعث چرب شدن پوست و ایجاد آکنه و جوش می‌شود، پس هراز گاهی با استفده از پاک کننده‌ها و تونر، سطح پوست خودتان را به صورت کامل تمیز کنید.
  • داشتن پوست خوب و شفاف در زیبایی شما تاثیری چشم‌گیر دارد، پس از کرم‌های مختلف تقویت کننده، آبرسان و ضد چروک غافل نشوید و البته فراموش نکنید که پس از هر اصلاح حتما از افتر شیو (after shave) استفاده کنید.

مراقبت از مو برای آقایان

موهایی که هر بار روی بالش خودتان پیدا می‌کنید یا شوره‌هایی که باید از سرشانه‌هایتان بتکانید، یک راه حل ساده دارند، استفاده از شامپو و تقویت کننده‌های مناسب که موهای شما را سرحال و شاداب می‌کند.

موهای شما جزو اولین ویژگی‌های ظاهری است که می‌تواند توجه دیگران را به خودش جلب کند، پس اهمیت دادن به سلامت آن هرگز نمی‌تواند کار اشتباهی باشد.

عطر، اودکلن و اسپری، ضروری‌های مردانه

برای انتخاب عطر و ادکلن در کنار سلیقه شخصی، توجه به فصل اهمیت زیادی دارد. همیشه عطر و ادکلن مردانه را متناسب با آب و هوا انتخاب کنید.