close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
فرم لباس
طرح پارچه
نوع
بلوز، شومیز و پیراهن
مرتب سازی بر اساس:

بلوز، شومیز و پیراهن نوزادی

یکی از شیرین ترین خریدها مربوط به لباس نوزادی است. رنگ های شاد و طرح های کودکانه هر کسی را تحت تاثیر قرار می دهد. امکان ندارد شما بلوز یا شومیز نوزادی دخترانه یا پسرانه ای را ببنید و کشش خرید در شما ایجاد نشود. اغلب پدر مادرها حتی در زمان خرید برای خودشان در بین لباس های مارک دار به دنبال پیراهن با برندی معتبر برای نوزادشان می گردند؛ چرا که امروزه پدر مادرها دوست دارند فرزندشان از زمان کودکی، شیک و خوش استایل باشد.

 

نکات مهم در خرید شومیز و پیراهن نوزادی

  • زمانی که صحبت از خرید لباس نوزادی پیش می آید ناخودآگاه ذهنیت ها به سمت انواع سرهمی نوزادی متبادر می شود؛ ولی باید بدانیم یک نوزاد علاوه بر سرهمی به انواع بلوز، پیراهن و شومیز نوزادی نیاز دارد.
  • لطیف ترین و حساس ترین پوست متعلق به نوزاد است.  همین موضوع توجه والدین را به سمت جنس لباس نوزاد  معطوف کرده است. لباس نوزاد باید از مواد طبیعی و ترجیحا نخی تولید شده و مانع حساسیت شود؛ به علاوه نوزاد باید در آن احساس راحتی کند.
  • متداول ترین پوشاک در این دوران پیراهن و بلوز نوزادی است. در هنگام خرید این نوع لباس برای نوزاد سعی کنید تا حد امکان از پیراهن هایی استفاده کنید که به جای دکمه کش داشته باشند.
  • در نظر داشته باشید رشد کودکان بسیار سریع صورت می گیرد، بنابراین در خرید تعداد زیادی لباس با سایز صفر و یک اصرار نداشته باشید.

 

انتخاب پیراهن و بلوز نوزادی مناسب فصل

با فرا رسیدن فصل گرما ممکن است مادران کم تجربه در پوشاندن لباس دچار سردرگمی شوند. اگر فرزند شما دختر است پیشنهاد ما به شما برای این فصول استفاده از پیراهن نوزادی دخترانه با آستین کوتاه است. ترکیب این نوع لباس ها با شومیز نوزادی در هوای نسبتا خنک پیش نهاد مناسبی است و باعث تنظیم دمای بدن نوزاد  می شود. برای نوزاد پسر بلوز نوزادی با آستین های کوتاه مناسب ترین لباس به نظر می رسد. البته اگر قرار است زمانی زیادی را در بیرون از منزل بگذرانید، ترجیحا از لباس هایی با آستین بلند استفاده کنید تا آفتاب پوست نوزاد را نسوزاند.

 

خرید آنلاین بلوز و پیراهن نوزادی

خوشبختاته بسیاری از برندها توجه ویژه ای نسبت به پوشاک کودکان داشته و با توجه به انتظارات خریداران و نیاز نوزادان تولیدات خود را روانه بازار کرده اند. منگو (Mango) یکی از همین بهترین برندهایی است که پوشاک لوکس فرزندتان را تامین می کند. ال سی وایکیکی (LC Waikiki) و کوتون (Koton) دو برند مطرح دیگری در زمینه تولید پوشاک نوزادان هستند که با انواع پوشاک ساده و طرح دار زیبا اعتماد مشتریان را کسب کرده اند. شما می توانید جدیدترین تولیدات دخترانه و پسرانه این برندها با قیمتی اقتصادی و مناسب را در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بیابید.