close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
مدل
جنس
مناسب برای
جوراب و جوراب شلواری
مرتب سازی بر اساس:

جوراب و جوراب شلواری نوزاد 

نوزادان پوست لطیف و حساسی دارند که باید حتما از آن مواظبت شود. پای نوزادان ممکن در معرض آلودگی یا ساییدگی و .... قرار بگیرد به همین دلیل پوشاندن جوراب نوزادی به پای فرزندتان آن را از آسیب های احتمالی تا حد زیادی حفظ می کند. نوزادان نسبت به بزرگسالان زودتر سرما می خورند و باید همه نقاط بدنشان خوب پوشیده شود که جوراب شلواری نوزادی این کار را انجام داده و پای نوزاد را گرم نگه می دارد. در انتخاب جوراب برای نوزادتان به راحتی آن توجه کنید همچنین چون نوزادان معمولا پوست روشنی دارند با جوراب شلواری قرمز خیلی بامزه بنظر می رسند.

 


جنس های مختلف جوراب و جوراب شلواری نوزادی دختر و پسر 

جوراب و جوراب شلواری بافتنی: جورابای بافت جزء لطیف ترین جوراب ها به حساب می آیند که در پای نوزادان بیشتر از بقیه زیباییشان را نشان می دهند. بافت جوراب نوزاد با دومیل یکی از انواع بافت هایی است که تنها تفاوتش با بافت های دیگر این است که در پشتش درز می خورد البته با کمی مهارت می شود درز را پنهان کرد. 
جوراب و جوراب شلواری نخی: جوراب های کوتاه یا بلند نخی پسرانه و دخترانه جلوی بوی بد پا را تا حد زیادی می گیرند. جوراب های نخی به دلیل طرفداران همیشگی که دارند بیش تر از سایر جنس ها تنوع دارند و در انواع جورابای ساده و طرح دار متناسب با هر سلیقه ای تولید می شوند. 
جوراب و جوراب شلواری ویسکوز: ویسکوز را از پنبه تهیه می کنند و ماهیت کاملا گیاهی دارد اما به دلیل وجود خاصیت جذب رطوبت بالا پوشیدن جوراب ویسکوز در تابستان توصیه نمی شود چون باعث ایجاد بوی عرق در پا می شود.

 


نحوه ست کردن جوراب شلواری با لباس نوزاد 

جوراب نوزادی عروسکی همان طور که از اسمش پیداست به عنوان جوراب نوزادی دخترانه و پسرانه علاوه بر زیبایی برای کودکان بسار جذاب و سرگرم کننده می باشد. اگر قصد رفتن به مهمانی یا مراسم خاصی دارید و نمی دانید تن نوزادتان چه بپوشانید جوراب شلواری عروسکی با ترکیب لباس نوزادی خیلی بامزه و جالب می شود. 

 


خرید آنلاین جوراب و جوراب شلواری نوزادی

از آنجا که بیرون بردن نوزادان و خرید کردن برای آن ها خیلی دشوار است؛ خرید جوراب و ساق شلواری به صورت اینترنتی می تواند مشکل بسیاری از مادران را حل و خرید را برایشان دلنشین تر کند.