close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
قد
طرح پارچه
فرم لباس
مورد استفاده
کت و جلیقه
مرتب سازی بر اساس:

کت و جلیقه پسرانه بچه گانه

جلیقه پسرانه یکی از خاص ترین پوشش هایی هستند که برای پسربچه ها وجود دارد. بسیاری از پسر بچه ها از سنین کودکی تمایل به پوشیدن کت و جلیقه پسرانه دارند و از طرفداران استایل های رسمی هستند. پسر بچه  ها همیشه مایل اند ظاهری مانند پدرشان و یا شخصیت های مطرح مورد علاقه شان داشته باشند. کلمه جذاب مناسب ترین لغت در برابر پسر بچه هایی است که از کت و جلیقه پسرانه بچه گانه استفاده می کنند.


انواع مدل های کت و جلیقه پسرانه بچه گانه

شاید بتوان گفت توجه به ابعاد و اندازه در انتخاب سایز کت و جلیقه پسرانه اهمیت بیشتری پیدا می کند. جلیقه پسرانه کودک باید کاملا اندازه و متناسب آنها باشد. ضمنا دکمه های آن باید کامل بسته باشد. کت و جلیقه های پسرانه در دو مدل اسپرت و مجلسی دوخته می شوند. شیک ترین مدل پوشش در مجالس رسمی تر و مهمانی ها برای پسر بچه ها کت و جلیقه پسرانه مجلسی است. مدل کت پسرانه اسپرت همراه با جلیقه اغلب از جنس جین دوخته می شود. بنابراین مناسب ترین گزینه برای پوشش روزمره و غیررسمی پسرانه کودک استفاده از کت جین پسرانه است. کت تک پسرانه به همراه جلیقه بچه گانه پسرانه جین ترکیب فوق العاده ای به نظر می رسد.


انواع جنس کت و جلیقه بچه گانه پسرانه

بهترین جلیقه و کت پسرانه بچه گانه از جنس جین، کاموایی و بافتنی دوخته می شوند. البته جنس جلیقه و کت پسرانه ارتباط مستقیمی با فصل مورد استفاده دارد. رنگ خنثی در انتخاب جلیقه پسرانه گیرایی آنها را دو چندان خواهد کرد. ضمن اینکه هماهنگ کردن رنگ های خنثی با رنگ های دیگر کار نسبتا راحت تری است.


خرید اینترنتی کت و جلیقه پسرانه بچه گانه

سایت اینترنتی دیجی استایل متنوع ترین بازار پوشاک بچه گانه آنلاین محسوب می شود. خرید لباس هایی نظیر جلیقه و کت پسرانه بچه گانه بنابر دلایلی نظیر نبود اطمینان از کیفیت و تضمین برای محصول خریداری شده امری نسبتا دشوار به نظر می رسد . به همین دلیل خرید از فروشگاه معتبر اینترنتی مانند دیجی استایل مناسب ترین گزینه جهت تهیه کت و جلیقه پسرانه است. با توجه به اینکه با خرید از این فروشگاه هم در زمان خریدار صرفه جویی می شود و هم خیال مشتری از بابت کیفیت، زیبایی و تضمین محصول آسوده است.