close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
طرح پارچه
لباس زیر، خواب و راحتی
مرتب سازی بر اساس:

لباس زیر، راحتی و لباس خواب پسرانه

پسر بچه ها پوست نازک و حساسی دارند. در زمان خرید لباس برای آنها به ویژه لباس خواب، لباس راحتی و شورت پسرانه که مستقیما با پوست کودک در ارتباط هستند باید تمام فاکتورهای استاندارد خرید لباس برای کودک پسر را لحاظ کرد. لباس زیر پسرانه از جمله لباس هایی است که لازم است برای خرید آن دقت زیادی صرف کنید. کوچکترین بی دقتی در خرید لباس زیر بچه گانه مخصوصا شورت پسرانه باعث بروز بیماری های عفونی برای کودک خواهد شد پس باید به نکات مهمی نظیر جنس شورت پسرانه، راحتی و طراحی مناسب در کنار رنگ ها و طرح های مورد علاقه پسر بچه ها توجه ویژه شود.


انواع لباس زیر و راحتی پسرانه بچه گانه

لباس های راحتی بچه گانه پسرانه یا به صورت تی شرت و شلوار راحتی هستند یا در قالب تاپ و شلوارک راحتی مورد استفاده پسر بچه ها قرار می گیرند. این لباس های راحتی اگر با دقت انتخاب شوند علاوه بر استفاده روزمره به عنوان لباس خواب کودک پسرانه هم کاربرد خواهند داشت. سرهمی پسرانه بچه گانه نوع دیگری از لباس راحتی پسرانه است که مدل های طرح دار آن از محبوب ترین لباس های کودک پسرانه به شمار می رود. طرح های فانتزی و رنگ های شاد پسرانه از دلایل علاقه پسر بچه ها به سرهمی پسرانه بچه گانه است. در انتخاب لباس خواب بچه گانه پسرانه هم بنابر دلایلی که ذکر شد باید با دقت انجام شود. نکته مهم اینکه به دلیل اینکه لباس خواب پسرانه بچه گانه تنها لباس راحتی است که کودک در زمان خواب بر تن دارد، والدین باید روبدوشامر بچه گانه ای خریداری کنند که با توجه به درجه هوای اتاق خواب کودک حرارت بدن او را به تعادل برساند، البته این انتخاب به سیستم بدن پسر بچه نیز بستگی دارد. اصطلاحا سرمایی و یا گرمایی بودن بدن کودک نیز باید در نظر گرفته شود. ضمن اینکه روبدوشامبر بچه گانه پسرانه باید در تن کودک آزاد باشد. استفاده از شلوار راحتی پسرانه بلند که پای پسربچه ها را کاملا بپوشاند در کنار لباس خواب در فصول سر سال چناچه دمای اتاق  کودک پایین باشد توصیه می شود.


انواع جنس لباس راحتی و خواب پسرانه بچه گانه

مهم ترین عنصر در انتخاب و خرید انواع لباس راحتی پسرانه بچه گانه و لباس خواب بچه مخصوصا لباس زیر پسرانه، جنس آنها می باشد. نخ و پلی استر از جمله جنس هایی که برخلاف جنس های نامرغوب موجود در بعضی فروشگاه ها، مناسب انواع لباس راحتی، لباس خواب و زیر پسرانه است، به ویژه شورت های پسرانه نخی که کوچکترین حساسیتی برای پسر بچه ها ایجاد نمی کند. لباس زیر های نخی پسرانه بچه گانه به دلیل به کار بردن الیاف طبیعی در ساختارشان با استقبال بیشتری مواجه می شوند و در گروه پرفروش ترین لباس راحتی و زیر بچه گانه قرار می گیرند.


خرید انواع لباس خواب و راحتی پسرانه بچه گانه

پسر بچه ها در سنین کودکی درکی از جنس و کیفیت لباس هایی که استفاده می کنند ندارند و عموما به طرح و رنگ انواع لباس های راحتی و خواب توجه می کنند. بنابراین خرید لباس زیر و راحتی با کیفیت مرغوب برعهده والدین آنها است. پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی از فروشگاه معتبر اینترنتی دیجی استایل است. این فروشگاه اینترنتی با در نظر گرفتن علاقه مندی های پسر بچه ها در کنار انتظاراتی که والدین از جنس و کیفیت دارند انواع لباس های راحتی و لباس خواب ساده و طرح دار پسرانه بچه گانه را با قیمت ارزان و اقتصادی گردآوری و در معرض فروش گذاشته است. این محصولات تولید برندهایی نظیر بلوزو (Bluezoo)، بلوکیدز (Blukids)، آدیداس (Adidas)، ارکسترا (Orchestra) و دبنهامز (Debenhams) بوده که استانداردهای ویژه ای برای تولید انواع لباس های مورد استفاده کودکان دارند.