دیجی استایل بیسیک

در هر کمدی، وجود چند دست لباس ساده و مینیمال لازم است؛ لباس‌هایی که جزئیات زیادی نداشته باشند، ترجیحا فاقد نوشته و اسلوگان باشند و به جای استفاده از رنگ‌های متعدد در طراحی آن‌ها، از رنگ‌های محدود و ترجیحا تک‌رنگ استفاده شده باشد. به این لباس‌ها، لباس‌های بیسیک (Digistyle Basics) می‌گویند، که به صورت تحت‌اللفظی به معنای لباس‌های پایه و اساسی است. دلیل حضور برند دیجی استایل بیسیک و نامگذاری آن نیز، دقیقا همین است؛ تولید انواع پوشاک بیسیک و ساده که هیچ وقت از مد نمی‌افتند و خیلی هم راحت استایل می‌شوند.

دیجی استایل بیسیک شامل چه آیتم‌هایی می‌شود؟

محصولات برند دیجی استایل بیسیک شامل دو دسته لباس زنانه دیجی استایل بیسیک و لباس مردانه دیجی استایل بیسیک می‌شود. این لباس‌ها که همگی برای داشتن یک استایل مینیمال و به روز طراحی شده‌اند، در حال حاضر شامل موارد مختلفی مثل سویشرت و هودی مردانه، سویشرت و هودی زنانه، ژاکت و پلیور مردانه و نیز ژاکت و پلیور زنانه می‌شود. به جز این موارد، هر چیز دیگری نیز که برای داشتن یک استایل شیک و ساده مورد نیاز باشد، به زودی به محصولات برند دیجی استایل بیسیک اضافه خواهد شد.

محصولات دیجی استایل بیسیک چه ویژگی‌هایی دارند؟

اولین و مهم‌ترین ویژگی محصولات این برند مینیمال بودن آن است؛ اما انواع کالا موجود در این برند شامل ویژگی‌های دیگری نیز می‌شود:

  • دیجی استایل بیسیک فروشنده این محصولات بوده و کیفیت آن‌ها را گارانتی می‌کند.
  •  محصولات ساخت با کیفیت ایران هستند و از مواد مرغوب اولیه، به ویژه نخ در ساختار آن‌ها استفاده می‌شود.
  • فیت لباس‌ها متنوع و مناسب برای داشتن هر استایلی است که قرار است در میان جمع به شما هویت متفاوتی بدهد.
  • رنگ‌بندی لباس‌های دیجی استایل بیسیک را دست کم نگیرید. این رنگ‌ها شامل طیف بسیار متنوعی بوده، بسیار جذاب هستند و قابلیت ایجاد ست‌هایی بسیار زیبا را برایتان فراهم می‌کنند.
  •  در مورد لباس‌هایی مثل پلیور و ژاکت، تنوع زیادی در مورد فرم یقه وجود دارد، یقه هفت، گرد و یقه اسکی، جزو مواردی هستند که برای افراد با استایل‌های مختلف و فرم متفاوت گردن و سرشانه طراحی شده‌اند.
  •  رضایت شما برای فروشنده نهایت اهمیت را دارد، به همین دلیل هم ضمانت بازگشت کالا به این محصولات تعلق گرفته است.

خرید و قیمت لباس دیجی استایل بیسیک

قیمت لباس دیجی استایل بیسیک نسبت به جنسی که برای هر فصل طراحی می‌شود، متفاوت است؛ بنابراین طبیعی است که قیمت لباس‌هایی مثل لباس بافتنی دیجی استایل بیسیک نسبت به لباس‌های نخی و تابستانی بالاتر باشد. نکته مهم این است که این قیمت‌ها نسبت به کیفیت به کار رفته در دوخت، طراحی و جنس لباس، مناسب به شمار می‌آید. شما می‌توانید برای خرید محصولات این برند و مقایسه موارد متنوع آن با هم سری به دیجی استایل بزنید و به ساخت یک استایل جدید و جذاب، سلام کنید!