close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
طرح پارچه
فرم لباس
کلاه
کمربند
مورد استفاده
کاپشن، بارانی و پالتو
مرتب سازی بر اساس:

کاپشن، بارانی و پالتو دخترانه

اگر بخواهیم از قدرتمند ترین نوع پوشاک در زمینه خوش پوشی دختربچه ها نام ببریم بدون شک کاپشن، بارانی و پالتو دخترانه در راس قرار خواهند گرفت. تنوع در رنگ بندی، طرح و جنس از عواملی هستند که باعث تاثیرگذاری کاپشن، بارانی و پالتوی دخترانه شده است. این موضوع از سنین کودک در رابطه با پالتو و کاپشن دخترانه بچه گانه نیز صدق می کند.


انواع پالتو و کاپشن بچه گانه دخترانه

دسته بندی پالتو و کاپشن دخترانه در کلی ترین حالت بر اساس اندازه صورت می گیرد. پالتوها و کاپشن دخترانه بنابر سلیقه و نوع کاربرد صورت بلند و کوتاه استفاده می شوند. پالتوها و کاپشن دخترانه کلاه دار و بی کلاه، اسپرت و شنلی نوع دیگری از پوشاک دخترانه بچه گانه است در زمره زیباترین پوشاک دخترانه قرار می گیرد که در سایزهای کوچک جذابیت شگفت انگیزی دارند. انتخاب این مدل پالتو دخترانه بچه گانه و کاپشن دخترانه اگر متناسب با شرایط انجام شود استایلی برازنده و شیک برای دختر بچه خواهد ساخت. به طور کلی نوع کلاه دار بارانی و کاپشن دخترانه بچه گانه نسبت به بی کلاه کاربردی تر است. این مدل از کاپشن های دخترانه گرما مطلوب تری برای دختر بچه ها ایجاد کرده و در روزهای بارانی کمک از نفوذ آب و سرما جلوگیری می کنند.


انواع جنس کاپشن و پالتو بچه گانه دخترانه

نکته ای که در تولید و خرید لباس بچه گانه حتما باید لحاظ شود راحتی و الیاف درجه یک آنها است. تولید پوشاک به ویژه کاپشن و پالتو دخترانه باید از با استفاده از جنس هایی باشد که کم ترین حساسیتی متوجه پوست دختر بچه نکند. در زمینه کاپشن ، بارانی و پالتو دخترانه بچه گانه مناسب ترین جنس که می توان از آنها نام برد کاپشن و بارانی چرم، نخی و ویسکوز است. جنس هایی نظیر چرم در کاپشن و مخصوصا در پالتوها بلند دخترنه بچه گانه علاوه بر راحتی جلوه بسیاری شیک دارند. ضمن اینکه دوام بسیار بالا داشت و ضد آب هستند. جنس چرم از سالیان پیش همیشه مورد توجه طراحان عرصه مد بوده است. کاپشن و پالتو بچه گانه دخترانه ویسکوز نیز طی سال های اخیر سهمی زیادی از تولیدات بارانی و کاپشن های دخترانه را به خود اختصاص دادند. کاپشن ویسکوز دخترانه نسبت به محصولات چرم ارزان قیمت محسوب می شوند. به همین خاطر یکی از پرفروش ترین کاپشن و پالتوهای دخترانه بچه گانه به شمار می روند.


خرید اینترنتی انواع پالتو، کاپشن و بارانی دخترانه بچه گانه

امروزه اغلب پدر مادر ها فرصت کمتری برای خرید و مراجعه به فروشگاه های سطح شهر دارند. به همین خاطر است که خرید اینترنتی را ترجیح می دهند. از مهم ترین مزایا خرید از فروشگاه های آنلاین صرفه جویی در زمان است. دیجی استایل به عنوان معتبرترین فروشگاه آنلاین مثل همیشه امکان خریدی اقتصادی از برندهای مطرح بچه گانه هچون مانگو(Mango)، تیفوسی (Tiffosi)، ارکسترا (Orchestra) و کوتون (Koton) را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. توجه داشته باشید یک از ویژگی های برتر این فروشگاه آنلاین اصالت کالا و تضمین آن است.