close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
طرح پارچه
فرم لباس
مورد استفاده
دامن
مرتب سازی بر اساس:

دامن دخترانه

دامن های دخترانه پای ثابت استایل های رسمی و غیر رسمی دختران جوان محسوب می شوند و یکی از زیباترین پوشاک برای دختربچه ها به حساب می آیند و محبوبیت زیادی در بین دختربچه ها دارند، به ویژه در سال های اخیر که بازگشت قدرتمندی به عرصه مد داشته اند. دختر بچه ها از همان سنین کودکی شیفته دامن های دخترانه هستند و همیشه از خرید دامن بچه گانه استقبال می کنند. به عبارتی فرقی نمی کند دختران در چه سن و سالی باشند، در هر حالت دامن های شیک و زیبا آنها را مجذوب خود خواهد کرد. این کشش از همان سال های ابتدایی زندگی در دختران بوجود می آید.


انواع مدل دامن دخترانه بچه گانه

دامن های دخترانه، یا مجلسی و مناسب مهمانی هستند و یا برای استفاده روزمره به کار می روند و اصلی ترین تفاوتشان احتمالا در بلند یا کوتاه بودنشان است. این دو نوع مجلسی و روزمره کلی ترین تقسیم بندی در رابطه با دامن های دخترانه و بچه گانه اند، ولی دامن های پلیسه، دامن بندی یا همان دامن بند دار دخترانه، دامن پرنسسی و دامن توری دخترانه، شناخته شده ترین گروه دامن های دخترانه می باشند. وجه تمایز این دامن ها فرم و شکل آنها می باشد. در این بین دامن های پرنسسی دخترانه به ویژه پرنسسی کوتاه و دامن توری، از جذاب ترین مدل دامن دخترانه بچه گانه می باشند. دامن دخترانه پلیسه دار هم به همین اندازه در میان دختر بچه ها محبوبیت دارد.


انواع جنس دامن دخترانه

جنس دامن بچگانه دخترانه است که به فرم و شکل ها آنها زیبایی می بخشد. البته طرح دامن دخترانه نیز تاثیر زیادی در این زیبایی دارد. مثلا دامن چهارخانه دخترانه در هر جنس و شکلی با یک بلوز سفید ساده، یک استایل شیک برای دختر بچه ها می سازد. دامن دخترانه عموما از جنس حریر، مخمل، جین و چرم می باشد. دامن جین دخترانه و دامن حریر بچه گانه عضو ثابت کمد لباس هر دختر بچه ای است. دامن های دخترانه بچه گانه بر اساس نوع کاربردشان مورد استفاده دختران قرار می گیرند. ترکیب دامن جین کوتاه با کفش کتانی یک استایل کژوال برای آنها می سازد، همین طور که برای مهمانی ها از دامن مجلسی توری بچه گانه و یا حریر استقبال می کنند. به طور کلی دامنی که چین و پلیسه داشته باشد دامن مورد علاقه دختر بچه ها است.


خرید انواع دامن بچه گانه دخترانه

همیشه خرید برای کودکان به ویژه دختر بچه ها، برای والدین جذاب بوده است، آن هم خریدی مانند خرید دامن دخترانه بچه گانه مجلسی در فرم پرنسسی و پلیسه و ... که اکثر پدر و مادران را سر ذوق می آورد. در خرید لباس های بچه گانه مخصوصا دامن دخترانه توجه به کیفیت مهم ترین فاکتور می باشد. پیشنهاد ما به شما خرید دامن بچه گانه از فروشگاه های معتبر آنلاین است. خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین دیجی استایل فرصت مشاهده انواع دامن های دخترانه، از برندهای مطرح در زمینه تولید لباس بچه گانه همچون کوتون (Koton)، ال سی وایکیکی (LC Waikiki) ، تیفوسی (Tiffosi) و دفکتو (Defacto) را به شما می دهد. ضمن اینکه می توانید با این شیوه قیمت برندها را مقایسه کرده و با توجه به تخفیف ارائه شده سفارش خود را با قیمتی ارزان و مناسب ثبت کنید.