هالیدی

برند هالیدی holiday  یکی از برندهای شناخته شده در حوزه مد و پوشاک است. در این برند معروف رنگ در لباس‌ها بسیار اهمیت دارد و طراحان آن معتقدند که رنگ می‌تواند ارتباط موثری با مخاطب یک برند برقرار کند. در این زمینه برند هالیدی یا تعطیلات در طراحی و تولید لباس‌های مختلف خود و ارائه آن در شعبه های کشور، از الگوهای بین المللی استفاده کرده است و این استفاده جذاب از رنگ‌ها سرزندگی و حس شادابی را به مشتریان منتقل می‌کند. شعار برند هالیدی "پوشاکی برای تمام فصول" است و این برند توانسته در شهرهای مختلف شعب متعددی را افتتاح کند.

تاریخچه برند هالیدی

مجموعه هالیدی با هدف طراحی و تولید پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه در سال 1374 شروع به کار کرده است. این برند دارای سبک و ویژگی منحصر به فرد در طراحی لباس و پوشاک تریکو است. به همین دلیل هم توانسته جایگاه ویژه‌ای در بازار پوشاک ایران و حتی کشورهای همسایه به دست آورد. کیفیت مرغوب این لباس‌ها به همراه نوآوری و به روز بودن طراحی آنها موجب شده است تا پوشاک هالیدی رشت، پوشاک هالیدی قم، پوشاک هالیدی مشهد، پوشاک هالیدی اصفهان،  پوشاک هالیدی بروجرد و پوشاک هالیدی شیراز در کنار پوشاک هالیدی در تهران مورد جستجوی کاربران هر شهر باشند.

پوشاک این برند در ابتدای کار خود بر روی لباس زنانه هالیدی تمرکز داشت، اما با گذشت زمان و افزایش شعب و  فروشگاه‌های خود به تولید و طراحی لباس مردانه هالیدی هم اقدام کرد. پس از آن هم به طراحی لباس کودکان و پوشاک دیگری مانند شلوار، سویشرت، کفش و غیره پرداخت. با این حال همچنان در سبد محصولات هالیدی گزینه‌های بیشتری برای خانم‌ها پیدا می‌شود و در واقع گروه هدف پوشاک هالیدی (تعطیلات) اغلب بانوان هستند.

 

 

ویژگی‌های برند هالیدی holiday 

از ویژگی‌های برند هالیدی می‌توانیم به تولید حداقل 120 مدل پوشاک در 16 رنگ برتر در هر فصل اشاره کنیم. البته تنها دلیل موفقیت این برند و مجموعه هالیدی به طراحی و تولید پیشرفته آن محدود نمی‌شود و دلیل دیگر آن وجود نیروی متخصص، باتجربه و کارآمد در قسمت‌های مختلف تولیدات است. این اقدام موجب شده است که اهداف این شرکت در بهترین حالت به جلو در حرکت باشد. کیفیت، دوام و مرغوبیت تولیدات هالیدی موجب شده تا این برند به جایگاه ویژه و شناخته شده‌ای در میان کاربران دست پیدا کند و به طراحی‌های مدرن و نوآوری‌های خلاقانه‌ای در تولیدات جدید خود دست بزند. البته هالیدی توانسته توازنی میان سبک اسپرت و مدرن امروزی را هم به دست آورد که این موضوع از دستاوردهای این شرکت در طول سالهای اخیر بوده است. این کار باعث نفوذ بیشتر این برند در میان خریداران شده است.

محبوب‌ترین محصولات هالیدی

با توجه به آنکه برند هالیدی عمدتا بر طراحی و  تولید پوشاک بانوان تمرکز دارد، محبوب‌ترین محصولات این برند لباس بانوان است که جنس تریکو دارد. البته انواع شلوارهای ورزشی هم در شعب پوشاک هالیدی در تهران و دیگر شهرها دارای طرفداران بسیاری است. انواع لباس اسپرت، لباس ورزشی، سویشرت و شلوار جزو محبوب‌ترین محصولات این برند هستند.

خرید اینترنتی هالیدی از دیجی استایل

جانمایی جغرافیایی برند هالیدی کاملا منطبق بر مخاطبان این برند است. به همین دلیل هم برای مثال بسیاری از افتتاحیه‌ها در مناطق پر رفت و آمد انجام شده است. با وجود آنکه خطر بسیاری تولید کنندگان ایرانی را تهدید می‌کند، اما هالیدی جزو 20 برند برتر پوشاک است که توانسته در کنار برندهای قدرتمند خارجی مانند ال سی وایکیکی رقابت کند. شما با مراجعه به وب سایت دیجی استایل می‌توانید انواع تولیدات این برند را مشاهده کنید و از تخفیفات فصلی آن بهره مند شوید. این تولیدات در دسته‌ بندی‌های مختلف قرار دارند. با استفاده از فیلترها راحت‌تر می‌توانید گزینه مورد نظر خود را پیدا کنید و با مقایسه آنها، از بهترین کیفیت و مناست‌ترین قیمت بهره مند شوید.

 

هالیدیشلوار زنانه هالیدی مدل B32
تک‌سایز
۴۵٪
هالیدیپلیور زنانه هالیدی مدل A21101-BLACK
تک‌سایز
۲۵٪