جک اند جونز

 

برای جین پوش‌های حرفه‌ای، آنهایی که همیشه جین می‌پوشند و در واقع جین پوشیدن، بخشی از استایل آنهاست،  جک اند جونز jack and jones برند نام آشنایی است. جک اند جونز، توسط گروه کوچکی از جوانان با همین ایده شکل گرفت؛ آنها می‌خواستند یک برند اختصاصی برای دلباختگان جین راه بیندازند. به قول خودشان گروهی بودند شیفته جین که با شعار " جین خوب، حال خوب" کار خودشان را آغاز کردند. موفقیت این برند در همان قدم‌های اول باعث شد تا این روزها جک اند جونز، نه فقط به عنوان برند جین بلکه به عنوان یک برند موفق پوشاک شناخته شود. 

 

تاریخچه جک اند جونز 
جک اند جونزjack and jones توسط همان گروه جوانان که گفته شد، در سال 1990 فعالیتش را در دانمارک با تولید پوشاک جین از شلوار جین گرفته تا کاپشن جین و... شروع کرد. این برند یکی از برندها در کمپانی بزرگ بست سلر Best Seller است؛ هلدینگ بزرگ پوشاک در دانمارک که فعالیتش را در سال 1975 شروع کرد و بیش از 20 برند پوشاک را زیر مجموعه خود دارد. جک اند جونز هم به عنوان گروهی کوچک از این کمپانی بزرگ تولید پوشاک کار خودش را آغاز کرد، اما با چنان سرعتی گسترش یافت که حالا یکی از بزرگ‌ترین برندهای بست سلر است.  تمرکز اصلی هر یک از برندهایی که زیر مجموعه بست سلر فعالیت می‌کنند، روی یکی از حوزه‌های پوشاک است، مثل پوشاک بانوان، پوشاک ورزشی، لباس کودکان و... . برای جک اند جونز هم در ابتدای راه گروه هدف، جوانان و پوشاک هدف، جین بود. 

 

ویژگی‌های مثبت جک اند جونز 
گروه کوچک جک اند جونز، تنها چند سال بعد از شروع فعالیت، تیم خود را گسترش داد و انواع لباس کژوال مانند تی شرت، کاپشن و پوشاک اسپرت مانند سویشرت، لباس ورزشی و حتی انواع اکسسوری مثل کتانی و کفش تا کمربند و لباس زیر را به مجموعه تولیدات خود اضافه کرد. جک اند جونز برند پوشاک مردان محسوب می‌شود؛ اما در میان مشتریان این برند می‌توان خانم‌ها را هم دید که به محصولات این برند علاقه دارند؛ از لباس‌های جین گرفته تا کتانی جک اند جونز، کاپشن جک اند جونز و انواع کیف جک اند جونز اغلب به دلیل طراحی اسپرت، برای خانم‌ها و آقایان به صورت مشترک قابل استفاده و کاربردی هستند. 

 

محبوب‌ترین محصولات جک اند جونز 
بی شک برندی که فعالیتش را در دنیای جین شروع کرده، هم چنان جین‌های بسیار محبوب و پرفروشی دارد، اما آقایان که مشتری اصلی این برند هستند، محصولاتی دیگر مثل شلوار پارچه‌ای، بلوز و حتی لباس زیر مردانه این برند را نیز تحسین می‌کنند و از جنس و دوخت این محصولات به اندازه جین‌هایش رضایت دارند. این رضایت جهانی باعث شد تا جک اند جونز در سال 2017 پوشاک سایز بزرگ را هم به مجموعه کار خود اضافه کند و یک سال بعد خط تولید پوشاک بچه‌ها از هشت تا 16 سال را راه بیندازد تا هیچ کس در هیچ سن و سایزی از جک اند جونز و محصولاتش بی بهره نماند.

 

خرید از جک اند جونز 
جک اند جونزjack and jones با داشتن 800 شعبه در سراسر دنیا فرصت خرید را برای همه فراهم کرده است؛ نمایندگی جک اند جونز در اصفهان، در تهران و... فرصت خرید را برای شما فراهم می‌کنند؛ ولی خرید راحت‌تر آن است که شما در خانه بنشینید و محصول مورد نیاز خودتان را از یک فروشگاه آنلاین معتبر خریداری کنید. شاید خرید از سایت جک اند جونز برای شما میسر نباشد، اما دیجی استایل با ارائه کارهای عالی  این برند، فرصت خرید محصولات دارای ضمانت اصل بودن را برای شما فراهم کرده است. ضمن اینکه خرید آنلاین از دیجی استایل امکان مقایسه در لحظه را هم برای شما فراهم می‌کند، مثلا می‌توانید قیمت کتانی جک اند جونز را با برندهای مشابه مقایسه کنید و با یک بررسی همه جانبه و مطمئن دست به خرید بزنید.
جک اند جونزکت تک مردانه جک اند جونز مدل 788788
تک‌سایز
۴۸٪
جک اند جونزکاپشن مردانه جک اند جونز مدل 4444
تک‌سایز
۴۸٪
جک اند جونزنیم بوت مردانه جک اند جونز مدل  12215731
تک‌سایز
۱۰٪
جک اند جونزنیم بوت مردانه جک اند جونز مدل 12140924
تک‌سایز
۱۰٪
جک اند جونزکاپشن مردانه جک اند جونز مدل 2023
تک‌سایز
۱۵٪
جک اند جونزبوت مردانه جک اند جونز مدل  12190232
تک‌سایز
۵٪
جک اند جونزنیم بوت مردانه جک اند جونز مدل 12175957
تک‌سایز
۱۰٪
جک اند جونزنیم بوت مردانه جک اند جونز مدل 12159516
تک‌سایز
۱۰٪
جک اند جونزنیم بوت مردانه جک اند جونز مدل 12159513
تک‌سایز
۱۰٪
در حال بارگذاری