فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
مدل پالتو مردانه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا لباس

خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید

۳۲+

خرید پالتو مردانه به خصوص برای مردانی که چندان وقتشان را برای دانستن نکات مد صرف نمی‌کنند، شاید یکی از چالش‌های زمستانی باشد. اما با وزیدن اولین باد زمستانی همه باید به فکر خرید یک پالتو مردانه باشند.

پالتو برای کسانی که می‌خواهند در طول زمستان تیپ رسمی و شیکی داشته باشند یکی از مهمترین لباس‌های مردانه به شمار می‌رود. اگر دلتان نمی‌خواهد کاپشن کوتاه اسپرت را در دفتر کارتان تن کنید یا می‌خواهید برای روی یک کت و شلوار شیک مردانه یک پالتو مناسب بخرید لازم است به نکات مربوط به خرید پالتو هم توجه کنید.

اگر در انتخاب و خرید پالتو مردانه نگاه حرفه‌ای‌تری داشته باشید، حتما تفاوت کت زمستانی و پالتو را باد بدانید. اندازه کت زمستانی تا روی باسن است و البته بسیار کمتر از پالتو شما را گرم نگه می‌دارد و مسلم است که آن را روی یک کت دیگر نمی‌توانید بپوشید. کت پشمی ، پارچه‌ای ظریف‌تر از پالتو دارد. در حالیکه پالتو معمولا گرمای بیشتری دارد و برای روزهای بسیار سرد یا برفی مناسب است و آن را می‌توانید روی یک کت دیگر به راحتی بپوشیدالبته به شرط اینکه اندازه آن را درست انتخاب کرده باشید.

مشاهده تمام کت‌های پشمی مردانه

مشاهده کت‌های پشمی مردانه

کدام مدل پالتو مردانه را بخریم؟

اگر سوز سرد سرمای زمستانی را احساس می‌کنید و به لباسی گرم‌تر از کت زمستانی نیاز دارید، توصیه‌های زیر را برای خرید پالتو مردانه به کار بگیرید.

خرید پالتو مردانه در سایت دیجیکالا لباس و دیجی استایل

پیش از خرید پالتو مردانه جنس را در نظر بگیرید

اولین نکته پیش از خرید پالتو این است که جنس آن را بدانید. بهترین پارچه‌ای که شما را به خوبی گرم نگه می‌دارد پشم و کشمیر است. البته کشمیر بسیار گرم‌تر از پشم است اما به دلیل قیمت بالا و البته دوام کمتر آن نسبت به پشم، شاید پالتو پشمی برای یک روز برفی زمستان مناسب‌تر باشد.

اگر سرمایی هستید به دنبال یک پالتو مردانه واقعا گرم می‌گردید، پالتوهایی که یک لایه آستر از جنس پلی پروپیلن دارند شما رو می‌توانند خوب گرم نگه دارند. با این حال بیشتر انواع مدل پالتو مردانه پشم و کشمیر یک لایه پشم شیشه نیز برای گرمای بیشتر دارد که البته این موضوع به فیت بهتر پالتو روی تن نیز کمک می‌کند.

اگر مطمئن نیستید جنس پالتو را چطور باید تشخیص بدهید، بهتر است از یک فروشگاه اینترنتی لباس خرید کنید. در سایت فروش اینترنتی معمولا مشخصات کامل جنس یک کالا نوشته شده است.

قیمت پالتو مردانه مارک دار در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل

فیت پالتو روی تن را در نظر بگیرید

انتخاب فیت درست مستلزم این است که بدانید چطور یک پالو را انتخاب کرده و بخرید. برای اینکه سایز درست پالتو را انتخاب کنید، یک سایز بزرگتر از سایز معمولی که برای کت مردانه انتخاب می‌کنید، بخرید. خرید پالتو مردانه با یک سایز بزرگ‌تر به شما امکان حرکت آزادانه بدون آنکه لباس روی کت و گردن شما جمع شود را می‌دهد.

مشاهده تمام کت‌های مردانه

مشاهده کت‌های مردانه

بخش سرشانه پالتو مردانه باید کمی از خط شانه طبیعی پایین‌تر قرار بگیرد. در این حالت اگر زیر پالتو کت رسمی یا کت اسپرت بپوشید، سرشانه درست درجای درست قرار می‌گیرد.

برای آنکه مطمئن شوید پالتو درست اندازه شما است، روی یک صندلی یک بار نشستن و بلند شدن را امتحان کنید، یک بار دست‌هایتان را بالا ببرید و یک بار نیز برای بستن بند کفش‌تان خم شوید. به این صورت در تمام حالات شما پالتو را امتحان کرده‌اید و مطمئن هستید که خرید پالتو را به بهترین نحو انجام داده‌اید.

پالتو چرم مردانه جدید در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل

خرید پالتو مردانه بر اساس قد

اگر چندان قد بلند نیستید همان پالتویی را انتخاب کنید که با پوشیدنش احساس راحتی دارید اما این نکته را به خاطر داشته باشید که پالتو هایی که قد آن تا زانو یا زیر آن است می‌تواند از کشیدگی بدن کم کند در حالیکه پالتوهای تا بالای زانو پاهای شما را کشیده‌تر نشانمی‌دهد.

اما اگر قد بلند هستید، این قانون برای شما بر عکس است. بهتر است سراغ پالتوهای تا بالای زانو نروید، این پالتو ها شما را بیش از حد کشیده نشان می‌دهد.

اگر شما هم به دنبال خرید پالتو مردانه جدیدی هستید و برای انتخاب جنس مناسب یا سایز درست کمی شک دارید، سری به فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بزنید. دیجی استایل مجموعه‌ای از جدیدترین طراحی‌های کلکسیون پاییز و زمستان از مشهورترین طراحان و تولیدکنندگان در دسترس شما قرار داده است که شما در آن می‌توانید بر اساس سلقه خود یک کت، کاپشن یا پالتو مردانه را انتخاب و خریداری کنید.

مشاهده تمام کاپشن‌های مردانه

مشاهده کاپشن‌های مردانه

کافی است سایز درست خود را در سایت انتخاب کنید و بهترین سبک پالتوی مناسب خودتان را خریداری کنید.

دیدگاه کاربران یک دیدگاه

  1. مسعود

    ۳+

    خوب بود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.