فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery

چرم مشهد از کیف زنانه تا پالتو چرم

۹+

چرم مشهد بزرگترین تولید کننده محصولات چرمی در ایران با هدف حفظ ارزش افزوده صنعت چرمسازی و ایجاد اشتغال در داخل کشور، ارائه محصولی با کیفیت عالی را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است و در راستای رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی به مراکز عرضه محصول، اقدام به گسترش فروشگاه های خود در سراسر ایران نموده است. همزمان با انتخاب شایسته شرکت چرم مشهد به عنوان تولید کننده نمونه صنعتی در سال 1391 توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت است .

این شرکت در سال 1375  با مساحت 40000 متر مربع و 12000متر مربع زیر بنا  با هدف حفظ و ارتقاء ارزش افزوده صنعت چرم و محصولات چرمی، ایجاد اشتغال در داخل کشور وعرضه مستقیم کلیه محصولات چرمی به هموطنان و صادرات  با بکارگیری کلیه امکانات و توان بالقوه در شهرک صنعتی چرمشهر مشهد افتتاح شد .

از انواع تولیدات البسه این شرکت می توان دستکش ،کیف (اداری، دوشی، پول و……)چرمی، کمربند و سایر محصولات چرمی را نام برد .

مشاهده دستکش‌های زنانه چرم مشهد

مشاهده دستکش‌های زنانه چرم مشهد

تعداد ظرفیت اسمی سالانه البسه،کیف، دستکش و تولید کالاهای خاص نظیر فرش چرمی، روکش چرمی صندلی اتومبیل و مبلمان  و سایر کالاهای چرمی 000 , 200 , 1 عدد تخمین زده شد

چرم مشهد دارای 43 فروشگاه در اقصی نقاط کشور، 4 فروشگاه برون مرزی و پایگاه فروش اینترنتی دارد و ارائه بالغ بر 500,000 عدد محصولات چرمی به سازمان ها، ارگانها و نهادهای عمومی و خصوصی، سمینارها و هدایای تبلیغاتی را در کارنامه خود دارد .

مشاهده کیف‌های مردانه چرم مشهد

مشاهده کیف‌های مردانه چرم مشهد

700 نفر (400 نفر مستقیم + 300 نفر غیر مستقیم) در این شرکت مشغول به کار هستند . کارخانجات گروه صنعتی مشهد بر این اعتقاد است که یک گروه صنعتی موفق نه تنها باید تلاش مستمر در گسترش و شکوفایی در کیفیت ، تولید، اشتغال و صادرات داشته باشد ، بلکه باید نسبت به جامعه نیز احساس وظیفه نماید. این باور آنها را بر آن داشت تا در مسئولیت های اجتماعی سهم ارزنده ای را بر عهده بگیرند و  تلاش مستمر ومشارکت در گسترش آموزشگاه های فنی و حرفه ای بخصوص در استان خراسان رضوی را عهده دار باشند . از دیگر مشارکت های این شرکت می توان :

تلاش موثر و مشارکت در اعتلای کمی و کیفی زندگی و سلامت معلولین بخصوص در استان خراسان رضوی

تلاش موثر و مشارکت در ساخت مدارس یک کلاسه و دو کلاسه در روستاهای دورافتاده کشور

تلاش موثر و مشارکت در گسترش و تعمیم ورزش در سطح عمومی جوانان کشور بخصوص در استان خراسان رضوی (معلولین به صورت خاص )

همیاری و مشارکت در ساخت آسایشگاه و مرکز درمانی رضا (ویژه ی بیماران سرطانی)در شهر مشهد

همیاری موثر و مشارکت در ساخت خوابگاه دانشجویان دختر دانشگاه فردوسی مشهد با ظرفیت ۶۰۰ تخت

همیاری و مشارکت در ساخت مرکز آب درمانی (ویژه معلولین ) در شهر مشهد را نام برد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.