close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
دستمال گردن و دستمال جیب
مرتب سازی بر اساس:

دستمال گردن و جیبی مردانه

دستمال گردن و دستمال جیب مردانه دو اکسسوری همیشگی آقایان خوش پوش است. دستمال جیب کت یا همان دستمال پوشت در کنار دستمال گردن اغلب باهم استفاده می شوند. از دستمال گردن مردانه اغلب به عنوان جانشینی برای کراوات یاد می شود، ضمن اینکه برخلاف تفکر عده ای استفاده از دستمال گردن متناسب با سن خاصی نیست. استفاده از دستمال پوشت در تیپ های رسمی و کلاسیک باعث دوچندان شدن زیبایی ظاهر شما خواهد شد. از دیگر اکسسوری هایی از این دست که همه آقایان خوش تیپ در سراسر دنیا از آنها جهت جذابیت بیشتر بهره می گیرند عبارتند از دستمال سر مردانه و دستمال یقه که نمونه تأثیر زیبایی آنها، در استایل افراد مشهور قابل رویت است. استفاده از این اکسسوری ها به ویژه دستمال گردن مردانه به تمام آقایان خوش پوشی که به دنبال شیک ترین و در عین حال خاص ترین استایل ها هستند توصیه می شود. استفاده از دستمال های سر و دستمال گردن پسرانه از جمله راه هایی است که می توانید استایلی زیبا و در عین حال جدید ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید چیزی که باعث درخشش در پوشش شما خواهد شد توجه به جزئیات است.


انواع جنس دستمال گردن و جیب مردانه

قطعا کسانی که از دستمال گردن و جیبی مردانه استفاده می کنند یا حداقل در پوشش دیگران مشاهده کرده اند عموما از جنس ابریشم بوده ولی این اکسسوری های مردانه از جنس نخ هم تولید می شوند، به عبارتی در تولید دستمال گردن، دستمال پوشت و احتمالا دستمال یقه و سر فقط از جنس ابریشم و نخ استفاده می شود. دستمال گردن با توجه به تجربه افرادی که انواع دستمال های گردن، دستمال جیبی و دستمال یقه در استایل خود گنجانده اند جنس ابریشمی شیک ترین نوع این اکسسوری ها بوده است.


انواع دستمال جیبی و گردن مردانه

دستمال گردن و دستمال جیبی اگر در موقعیت مناسب خود استفاده شوند جلوه ای شیک پیدا خواهند کرد. انواع دستمال گردن و جیبی به تناسب موقعیت، به دستمال گردن، دستمال جیبی مجلسی، دستمال گردن مردانه کلاسیک، طرح دار و ساده خلاصه می شوند. تمام این مدل ها باید با کت، پیراهن و به طور کلی با پوشش شما هماهنگ باشد.


خرید انواع دستمال گردن و جیب مردانه

با استفاده از خرید اینترنتی شما قادر خواهید بود تعداد بیشتری از طرح ها و مدل های دستمال گردن و دستمال جیبی مردانه را مشاهده کنید. بهتر است خرید این اکسسوری ها را از فروشگاه آنلاین معتبری مانند دیجی استایل انجام دهید. چرا که با توجه به قیمت های اقتصادی این فروشگاه خرید شما ارزان قیمت بوده و مهم تر اینکه از کیفیت و تضمین کالای خریداری شده اطمینان خواهید داشت.