close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس رنگ
زیبایی و سلامت
مرتب سازی بر اساس:

زیبایی و سلامت مردانه

مفهوم زیبایی و سلامت برای آقایان و محصولات آن: زیبایی و سلامت برای آقایان می‌تواند درست به گستردگی مفهوم سلامت و زیبایی برای خانم‌ها باشد. مردان برای آنکه ظاهری مرتب و تمیز داشته باشند، به محصولات زیبایی و سلامت متنوعی هم نیاز دارند. اینکه پوست شما ظاهری شفاف و لطیف داشته باشد و موهایتان سالم و سرحال به نظر برسد، نکته کم اهمیتی نیست، پس از کنار آن به سادگی عبور نکنید.

محصولات مراقبت از پوست برای آقایان

•    هیچگاه فراموش نکنید که پوست شما به محافظت در برابر اشعه‌های مضر آفتاب نیاز دارد، پس همیشه در طول روز از کرم ضدآفتاب استفاده کنید. انتخاب کرم ضدآفتاب باید بر اساس نوع پوست و نیاز خاص شما باشد. علاوه بر SPF به میزان چربی کرم ضدآفتاب هم توجه داشته باشید و توجه کنید که کرم ضدآفتاب شما حاوی مواد شیمیایی مضری مانند پارابن نباشد.

•    برای نرمی و لطافت پوست خود هر چند وقت یک بار از ماسک صورت استفاده کنید، این ماسک را بر اساس نیاز خود و نوع پوست انتخاب کنید. استفاده از ماسک صورت می‌تواند پوست شما را لطیف کرده، منافذ آن را ببندد و در نهایت پوست را شفاف و سلامت نشان دهد.

•    فراموش نکنید که پوست شما هم خشک شده و این خشکی به مرور زمان باعث ایجاد چین و چروک می‌شود. پس بعد از هر بار حمام رفتن از کرم‌های نرم کننده و شاداب کننده و بر اساس نیازتان از انواع سرم پوستی استفاده کنید. استفاده از این کرم‌ها در طول روز و پیش از خواب هم توصیه می‌شود.

•    آلودگی هوا یکی از مهمترین عواملی است که باعث چرب شدن پوست و ایجاد آکنه و جوش می‌شود، پس هر از گاهی با استفاده از پاک کننده‌ها و تونر، سطح پوست خودتان را به صورت کامل تمیز کنید. باقی ماندن آلودگی روی پوست به مرور زمان باعث چرب شدن پوست و ایجاد آکنه می‌شود.

•    داشتن پوست خوب و شفاف در زیبایی شما تاثیری چشم‌گیر دارد، پس از کرم‌های مختلف تقویت کننده، آبرسان و ضد چروک غافل نشوید و البته فراموش نکنید که پس از هر اصلاح حتما از افتر شیو (after shave) استفاده کنید.

مراقبت از مو برای آقایان

موهایی که هر بار روی بالش خودتان پیدا می‌کنید یا شوره‌هایی که باید از سرشانه‌هایتان بتکانید، یک راه حل ساده دارند؛ استفاده از شامپو و تقویت کننده‌های مناسب که موهای شما را سرحال و شاداب می‌کند.

موهای شما جزء اولین ویژگی‌های ظاهری است که می‌تواند توجه دیگران را به خودش جلب کند، پس اهمیت دادن به سلامت آن هرگز نمی‌تواند کار اشتباهی باشد. در انتخاب شامپو به نیازهای خاص موی خودتان بیش از هر چیز توجه کنید.

عطر، اودکلن و اسپری، ضروری‌های مردانه

برای انتخاب عطر و ادکلن در کنار سلیقه شخصی، توجه به فصل اهمیت زیادی دارد. همیشه عطر و ادکلن مردانه را متناسب با آب و هوا انتخاب کنید.  عطر و ادکلن‌های خنک مناسب هوای گرم و ادکلن‌های گرم مناسب زمستان هستند، ادکلن‌های معتدل را می‌توانید در چهار فصل سال استفاده کنید.