close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
جنس
کمربند
مرتب سازی بر اساس:

کمربند مردانه

کمربند ها جزو اصلی استایل مردانه هستند. کمربند شلوار یکی از ضروری ترین لوازم پوشش مردانه است که ظاهری شیک و شکیل برای مردان ایجاد می کند. یکی از طرفندهای خوشتیپی در آقایان هماهنگی کفش و کمربند است چه به لحاظ جنس و چه به لحاظ رنگ.


انواع کمربند مردانه

کمربند مردانه به لحاظ موقعیت مورد استفاده به دو نوع اسپرت و مجلسی تقسیم می شود. کمربند مردانه اسپرت عموما برای شلوار جین کاربرد دارد. بهترین نوع کمربند، کمربند چرم مردانه است مخصوصا چرم طبیعی که عمر و کیفیت بالایی داشته و به لحاظ زیبایی رقیبی ندارد، ضمن اینکه ترک نخورده و نمی شکند وهرچه از عمر کمربند شلوار بگذرد به ندرت از زیبایی آن کاسته می شود. کمربندهای مردانه اسپرت علاوه بر جنس به لحاظ ظاهری از کمربندهای رسمی عریض تر هستند. کمربند مجلسی و رسمی مردانه برخلاف کمربند اسپرت مردانه که ظاهری براق دارند، مات و ساده بوده و نسبتا باریک هستند.


انواع برندهای کمربند مردانه

برندهایی همچون مانگو (Mango)، یوپیم (Upim)، سلیو (Celio)، تیمبرلند (Timberland) و سلکتد (Selected) از جمله برندهایی هستند که نامشان در بین تولید کنندگان کمربند مردانه و پسرانه می درخشد.


نکات مهم انتخاب کمربند مردانه

  • کمربندهای مردانه جزو آن دسته از لوازمی نیستند که در کوتاه مدت نیاز به خرید مجدد داشته باشند. به طور میانگین سالی یک یا دوبار نیاز به تعویض دارند. بنابراین سعی کنید کمربندی انتخاب کنید که با اکثر لباس هایتان ترکیب شود.
  • کمربندهای چرم در ابتدای استفاده مقداری سفت هستند. برای حل این مسئله بهتر است آنها را هر از چند گاهی از داخلشان بپیچید.
  • در نظر داشته باشید کمربندها صرفا برای بالا نگه داشتن شلوار نیستند، کمربندهای مردانه باعث شیک شدن استایل شما شده و ظاهری موقر می سازند.
  • نکته دیگر اینکه کمربند شلوار حتما سایز شما باشد درغیر این صورت ظاهری نامناسب برای شما ایجاد می کند.
  • سعی کنید حتی الامکان در زمانی که از شلوارتان استفاده نمی کنید کمربند را از آن جدا کنید.


خرید اینترنتی کمربند مردانه

با توجه به نکاتی که بیان شد خرید کمربند شلوار مردانه دقت زیادی را می طلبد، توجه به جزئیاتی نظیر رنگ، جنس، سایز، برند و .... فروشگاه آنلاین دیجی استایل با در نظر گرفتن تمام این جزئیات و تقاضای کاربران بهترین کمربندهای شلوار مردانه را فراهم کرده و در معرض فروش قرار داده است. شما می توانید با داشتن سایز دقیق و انتخاب موقعیتی که قرار است از کمربند استفاده کنید محصول مورد نظرتان را سفارش داده و از کیفیت و تضمین کالا خاطر جمع باشید.