close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
جنس
نوع
نحوه بسته شدن
بوت و نیم بوت
مرتب سازی بر اساس:

بوت و نیم بوت مردانه 

بوت و نیم بوت مردانه، اگرچه به ظاهر متعلق به استایل پاییزی و زمستانی هستند، اما در یک تیپ اسپرت در هر فصل، هم کاربرد دارند. پس هر مردی، به چند مدل بوت و نیم بوت، برای ست‌های مختلف، نیاز دارند.
انواع بوت و نیم بوت مردانه، از مدل‌های کاملا رسمی تا مدل‌های اسپرت را شامل می‌شود. می‌توانید یک نیم بوت، بوت ساق بلند، بدون بند یا بندی را انتخاب کنید، اما در خرید بوت و نیم بوت مردانه چه نکاتی را در نظر داشته باشید؟

بهترین چکمه مردانه برای هر استایل

برای انتخاب مدل چکمه مردانه، باید کاربردی‌ترین مدل‌ها را بشناسید. یکی از مدل‌هایی که به ویژه مردان جوان در استایل‌شان بیشتر به کار می‌برند، مدل‌های نیم بوت اسپرت است. یکی از پرطرفدارترین این مدل‌ها، استایل آمریکایی نیم بوت با طراحی تیمبرلند است. برخی مدل‌های دیگر با طراحی پوتین شکل، برای استایل‌های روزمره کوهنوردی، مناسب‌اند.
برای تیپ رسمی، همیشه به یک نیم بوت مردانه شیک نیاز دارید. در مورد تیپ رسمی، نیم بوت چرمی، همیشه بهترین انتخاب است. 
مدل چلسا، یک مدل نیم بوت ساق کوتاه و بدون بند است، که انواع چرم با رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای آن، به خوبی با استایل رسمی مردانه ست می‌شود و ظاهر شما را کاملا شیک نشان می‌دهد.
کفش‌ها به ویژه نیم بوت‌های مردانه در ست لباس‌تان، اولین چیزهایی هستند که دیده می‌شوند، پس سراغ مدل‌های ارزان و بی‌کیفیت نروید. 
اگر دنبال یک بوت رسمی چرم هستید، مارک چرم مشهد، انتخاب خوبی است. برندهای ترک هم با جدیدترین مدهای 2018 پیش می‌روند.

خرید انواع بوت رسمی و اسپرت

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل، با برندهای متنوع، این امکان را به شما می‌دهد که برای هر استایلی بهترین انتخاب را داشته باشید. کافی است، به درستی پایتان را اندازه‌گیری کنید و به جنس نیم بوتی که انتخاب می‌کنید، توجه داشته باشید. همچنین در فرصت‌های ویژه خرید، مثل حراج‌ها، می‌توانید با قیمت‌های مناسب‌تری، نیم بوت مورد نظر خود را بخرید.