close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
اکسسوری
مرتب سازی بر اساس:

واکس، اسپری و کفی کفش مردانه

خوش پوشی برای هر کسی تعریف خاصی دارد. بسیاری از افراد در کلیت استایل خود به یکی از ارکان پوشش خود اهمیت بیشتری می دهد. ولی در بسیاری از مواقع تمرکز اصلی روی کفش ها است. به ویژه در تیپ های مردانه این موضوع قوت بیشتری می گیرد. بنابراین انتخاب و ظاهر مناسب کفش نکته قابل توجهی در استایل افراد خوش پوش است. خرید کفش قدم اول است ولی مهم تر آن مراقبت از کفش ها است. این نقطه همان جایی است که پای اکسسوری کفش مردانه به میان می آید.


انواع لوازم جانبی کفش مردانه

اکسسوری های کفش خانواده نسبتا بزرگی دارند. عمده ترین لوازم جانبی کفش ها که محافظت کننده از ظاهر و باطن کفش ها و افزایش طول عمر و کارکرد آنها را دارند عبارتند از واکس کفش، کفی کفش به ویژه کفی کفش طبی، اسپری کفش، کرم کفش، فرچه کفش، برس کفش و در نهایت بند کفش که در کنار هم از اکسسوری های ضروری کفش مردانه به شمار می روند. البته بنابر جنس و نوع کفش ضروری ترین لوازم جانبی متغیر است. به عنوان مثال اکسسوری کفش چرم مناسب کفش نبوک و یا جیر نیست. 
برس کفش : یکی از مرسوم ترین لوازم جانبی کفش ها می باشد که تمیز کننده بوده و ظاهر کفش را درخشان می کند به عبارتی جلا می دهد.
کفی کفش : یکی از موضاعاتی که آقایان با آن مواجه هستند بوی نامطبوع پا و کفش به سبب قرار گیری پاها به مدت طولانی داخل کفش است. کفی های ضد بو برای برطرف کردن این مسئله تولید می شوند. به عبارتی کفی طبی خاص نوع بوگیر آن و کاربردی ترین و پرفروش ترین لوازم جانبی کفش است. این کفی های طبی ضد بو علاوه بر حفظ سلامت پا از بوی نامطبوع آن جلوگیری می کند.
اسپری کفش : اسپری کفش از نوع ضد آب یا همان اسپری واتر پروف کفش یکی دیگر از لوازم های جانبی کفش بوده که متناسب با کفش نبوک و جیر است.
واکس کفش : کفش های چرم در سراسر دنیا جزو گران قیمت ترین کفش های بازار می باشند، به همین دلیل نگهداری از آنها بسیار حائز اهمیت است. واکس کفش یکی بهترین وسیله جانبی محافظت کننده از کفش ها مخصوصا کفش های چرم می باشد. قیمت این اکسسوری های کفش در برابر کاربردی که دارند کاملا ناچیز است.


خرید اینترنتی اکسسوری کفش مردانه

سلامت و زیبایی کفش های شما در گرو لوازم جانبی کفش هایی است که استفاده می کنید. این اکسسوری های کفش در برابر محافظتی که از کفش های شما می کنند بسیار ناچیز است. به شرطی که لوازم جانبی کفش ها را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی دیجی استایل یکی از همین فروشگاه های معتبر است که تمرکز ویژه ای بر روی کیفیت کالاهای خود دارد. شما می توانید بسته به جنس کفشتان اعم از چرم جیر و یا نبوک اکسسوری کفش خود را خریداری کنید.