close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس رنگ
جنس
طرح ظاهری
نوع اتصال
ابعاد
طرح پارچه
مورد استفاده
ساسپندر (بند شلوار)
مرتب سازی بر اساس:

ساسپندر مردانه

ساسپندر یا بند شلوار مردانه یکی از خاص ترین و درعین حال با سابقه ترین اکسسوری مردان می باشد. حتی از نظر برخی، ساس بندها جذاب ترین اکسسوری هایی هستند که می توانند برای مردان وجود داشته باشند. ساسپندر در واقع بند شلوار مردانه تماما کش است که به انتهای شلوار وصل می شود. این اتصال با استفاده از گیره یا دکمه می باشد. کاربرد اصلی و ابتدایی بند شلوار مردانه ثابت نگه داشتن شلوار و یا بالا نگه داشتن آن است. با وجود کاربردی و زیبایی این ساسپندرها تنها تعداد کمی از آقایان تمایل به استفاده از آنها را دارند، ولی باید توجه داشته باشند که استفاده از ساسبند مردانه در کنار خاص بودن بسیار راحت تر از کمربند است، به ویژه برای آقایانی که در ناحیه شکم اضافه وزن دارند. تحت هیچ شرایطی از بند شلوار مردانه و کمربند به صورت همزمان استفاده نکنید. ضمن اینکه استفاده از این اکسسوری های مردانه را هر از چند گاهی در برنامه پوشش خود قرار دهید چرا که استفاده مداوم از بند شلوار مردانه از میزان جذابیت و جلوه آنها می کاهد. به خاطر داشته باشید گاهی تنوع یکی از اصول خوش پوشی قلمداد می شود.


انواع مدل های بند شلوار مردانه

برای خرید ساسپندرها در درجه اول باید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. مدل y ,x ,h سه طرح اصلی ساسپندرها می باشد. نکته اصلی در انتخاب این اکسسوری متفاوت مردانه، طرح و جنس ساسپندرها است. ساسبندها از لحاظ جنس تنوع زیادی دارند، جنس هایی نظیر ابریشم، چرم از نوع طبیعی و مصنوعی، پلی استر، جین و غیره. مدل های طرح دار و چهارخانه گزینه مناسبی برای محیط های اداری و رسمی نمی باشند. مدل های چهار خانه و طرح دار ساسپندر بهترین گزینه برای پوشش روزمره است و استایلی خاص برای شما می سازد.


خرید اینترنتی ساس بند مردانه

ساسپندر ها جزو آن دسته از محصولاتی است که خرید اینترنتی آنها توصیه می شود. این اکسسوری ها در همه فروشگاه ها یافت نخواهند شد و اگر هم این اتفاق بیفتد اطمینان از کیفیت و به روز بودن مدل های آن کار دشواری به نظر می رسد. ساسپندرها باید از فروشگاه های معتبری که از قواعد و استانداردهای مد روز دنیا مطلع هستند خریداری شود. خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل همان فروشگاه معتبر آنلاینی است که در خرید ساسپندر ها به کمک شما خواهد آمد. مطابق روال همیشگی این فروشگاه آنلاین آخرین تولیدات روز دنیا را در سایت خود گردآوری کرده و با قیمت کاملا اقتصادی در اختیار کاربران قرار می دهد.