close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
جنس
قد
طرح پارچه
لباس شنا
مرتب سازی بر اساس:

لباس شنا مردانه


شنا از معدود ورزش هایی است که هیچ منافاتی با سن وسال افراد ندارد. شاید به همین دلیل است که این ورزش جزو محبوب ترین ورزش ها در میان مردم است، به وِیژه در فصول گرم که نقش مهمی در پر کردن اوغات فراغت افراد دارد. تنها اسباب مورد نیاز برای حظ بردن از این ورزش جذاب مایو یا همان لباس شناست. شاید بتوان گفت این محبوبیت در میان آقایان بیشتر باشد. چرا که محدودیتی برای شنا و استفاده از استخرها ندارند. لباس شنا مهم ترین اسباب برای شنا کردن در هر مکانی است که قابلیت شنا کردن دارد. لباس شنای مردانه تنوع نسبتا کمتری به لحاظ طرح با سایر مایوها دارند ولی اندازه و سبک مختلفی دارند و براساس آنها در دسته بندی لباس شنای مردانه قرار می گیرند. مایو شنای مردانه اگر به درستی انتخاب شود باعث لذت بردن دو چندان از شنا می شود. نکته مهم در ارتباط با لباس مایو مردانه تناسب آن با سایز شماست.


برندهای مایو مردانه

در بین برندهای مطرح لباس مایو مردانه، برندهایی نظیر آدیداس (Adidas)، کوتون (Koton) و سوپردرای (Superdry) از پرچمداران تولید لباس شنای مردانه به شمار می آیند. این برندها تمرکز ویژه ای برای تولید جدیدترین لباس شنای مردانه صرف می کنند.


اندازه مایوهای مردانه

دسته بندی انواع مایوهای مردانه عمدتا بر اساس اندازه آنها صورت می گیرد. مرسوم ترین لباس شنای مردانه، آن دسته از مایوهای مردانه ای هستند که هم بالا تنه و هم پایین تنه را در بر می گیرند. این نوع از لباس های استخر در وسایل شنای اغلب مردان دیده می شود. این لباس های استخر کاملا بالای زانو قرار می گیرند. یکی دیگر از شناخته شده ترین لباس های مایو، شورت شنا مردانه می باشد. این شورت مایو مردانه در دو مدل جذب و آزاد تولید می شود و اغلب کوتاه است و به زانو نمی رسد . شلوارک شنا نوع دیگری از لباس شنا پسرانه و مردانه است که به لحاظ اندازه از شورت مایو بلند تر می باشد و اغلب به صورت آزاد و گشاد تولید و استفاده می شود. البته نوع جذب تر این شلوارک شنا وجود دارد که اغلب تا زانو بوده و بیشتر در میان ورزشکاران کاربرد دارد.


انواع مدل مایو مردانه

مایوهای مردانه نیز در کنار ساده بودن به اندازه خود دارای مدل های متنوعی هستند. در مدل های طرح دار لباس استخر مردانه بیشتر از خطوط و نقش و نگارهایی از طبیعت در کنار رنگ های ملایم وتند استفاده می شود.


خرید مایو مردانه

در کمتر فروشگاهی می توان مایو مردانه ی با کیفیت و اورجینال پیدا کرد به همین دلیل خرید اینترنتی لباس شنای مردانه از فروشگاه معتبری مانند دیجی استایل مناسب ترین گزینه به نظر می رسد. به خصوص با تخفیفاتی که شامل محصولات دیجی استایل می شود می توانید خریدی ارزان قیمت و اقتصادی داشته باشید.