close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
طرح پارچه
مدل
نوع فاق
مورد استفاده
شلوار
مرتب سازی بر اساس:

انواع شلوار جین (لی)، کتان و پارچه ای مردانه

شما هم برای موقعیت‌های رسمی و هم اسپرت، به انواع شلوار پارچه ای، کتان یا جین نیاز دارید. شلوار کتان به دلیل راحتی بی‌نظیر و طراحی خاص نیمه رسمی، از کاربردی‌ترین مدل‌های شلوار مردانه مد امسال، است. انتخاب مدل شلوار مردانه، تا حد زیادی به سلیقه و استایل شخصی شما باز می‌گردد. با این حال برای خرید شلوار، لازم است به فرم بدنتان هم توجه کنید.
 

انتخاب مدل شلوار از جین و کتان تا پارچه ای و رسمی

اگر یک مدل شلوار جدید کاربردی و شیک می‌خواهید، انواع شلوار کتان، انتخاب‌های خوبی هستند. رنگ‌های متنوع شلوار کتون، مانند مشکی، سفید و دیگر رنگ‌های شاد را در ست لباس خودتان جای دهید.

برای تیپ اسپرت، شلوار جین (لی) انتخاب بسیاری از آقایان است، یک شلوار جین را برای تیپ نیمه روزمره مدرن هم می‌توانید استفاده کنید. انواع شلوار پارچه ای برای استایل رسمی و مجلسی مناسب هستند. اما برای آنکه شلوار پارچه ای استایل‌تان را کسل‌کننده نکند، سراغ رنگ‌های متنوع‌تر بروید.

شلوار اسلش، یکی از آن مدل‌های پرطرفدار مد 2018 است. آن‌ها را هم در تیپ اسپرت و ورزشی مردانه می‌توانید به کار ببرید و هم برای استایل روزمره با یک تی شرت شاد ست کنید.

برای انتخاب فرم شلوار، بر اساس سلیقه و نوع اندام خودتان سراغ مدل‌های گشاد، جذب یا راسته بروید. اما فراموش نکنید که یک شلوار تنگ، انتخاب چندان مناسبی برای تیپ مردانه نیست.

شلوارهای فاق کوتاه برای تیپ اسپرت مناسب هستند، درحالیکه فاق بلند، فرم رسمی‌تری به استایل‌تان می‌دهد. برای پوشیدن شلوار طرح دار یا کوتاه، از عکس استایل‌های متنوع مردانه الهام بگیرید.
 

راهنمای خرید شلوار مردانه

خرید اینترنتی شلوار، کار انتخاب مدل شلوار مردانه را ساده‌تر می‌کند. کافی است سایز دقیق خودتان را داشته باشید تا بتوانید در یک فروشگاه اینترنتی، از بین مدل‌های متنوع با قیمت‌های مختلف و برندهای خارجی و ترک، بهترین انتخاب را داشته باشید و همچنین زودتر از حراج‌ها با خبر شوید تا ارزان‌تر خرید کنید.