نیو لوک

 

در صنعت مد و فشن، نیولوک برند مد سریع ( فست فشن) شناخته می‌شود؛ یعنی لباس‌هایی را که در هر فصل مد، به عنوان مد روز معرفی می‌شوند، به سرعت روانه بازار پوشاک می‌کند؛ آن هم با قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه که همگان امکان خرید و تهیه این لباس‌های مد روز را داشته باشند. به دلیل همین مدگرایی سریع و بی وقفه، نیولوک New Look   را باید یکی از برندهای محبوب جوانان و نوجوانان معرفی کرد. گروهی که دلشان می‌خواهد یک کمد پر از لباس‌های مد روز اما اقتصادی داشته باشند. مدیران این برند می‌گویند: «مشتریان، هسته اصلی فعالیت‌های ما هستند؛ این نگاه به ما کمک می‌کند تا بفهمیم آنها در دنیای پوشاک دنبال چه هستند و آیا با انتخاب محصولات ما حس خوشایندی را که باید تجربه می‌کنند؟ ما با تولید و عرضه سریع لباس‌هایی که تبدیل به مد روز می‌شوند به مشتریان خود کمک می‌کنیم، استایل خودشان را در جریان مد پیدا کنند».
تاریخچه نیولوک 
برند نیولوک New Look ، فعالیت خودش را در سال 1969 در انگلستان آغاز کرد. نیولوک مزون خود را در یکی از خیابان‌های تجاری لندن افتتاح کرد، ولی با سیاستی که برای تولید و عرضه لباس در پیش گرفته بود، به سرعت تبدیل به برندی جهانی و با مشتریانی از سراسر دنیا شد. از آنجایی که دربرندهای لوکس و متوسط، لباس‌های مد روز، قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات دارند، داشتن لباس مد روز برای همه میسر نیست ولی نیولوک این دسترسی را فراهم کرده است. هم اکنون نیولوک 570 نمایندگی در سراسر دنیا دارد و در واقع یک هولدینگ پوشاک است که برندهای کوچک بسیاری زیر نظر آن فعالیت می‌کنند. 
ویژگی محصولات نیولوک 
کلیه لباس‌های نیولوک از شلوار تا سرهمی، پیراهن تا بلوز و... به علت اقتصادی بودن برند قیمت مناسبی دارند. از چنین لباس‌هایی که سریع و اقتصادی تولید می‌شوند، نمی‌توان توقع کیفیت محصولات لوکس را داشت؛ با وجود این محصولات برند نیولوک، کیفیتی معقول دارند که برای استفاده روزمره امتیاز خوبی به شمار می‌آید. مدیران نیولوک مدعی هستند که هرهفته 800 محصول تازه روی سایت این برند قرار می‌گیرد و به همین دلیل، هر وقت کسی به این سایت سر بزند، با گزینه‌های تازه‌ای برای انتخاب روبه رو خواهد شد. 
محبوب‌ترین محصولات نیولوک
دنیای نیولوک بسیار متنوع است؛ این برند در بخش زنانه، انواع لباس، کفش، بوت، اکسسوری، کیف، لباس بارداری و حتی لباس برای خانم‌های سایز بزرگ، ریز جثه و قد بلند را به صورت مجزا ارائه می‌کند. در بخش مردانه هم تنوع چشمگیری وجود دارد؛ از لباس خواب مردانه تا کت و شلوار، لباس ورزشی و لباس مناسب برای آقایان عضله‌ای و هم چنین آقایان سایز بزرگ همگی جزو محصولات نیولوک هستند. لباس‌های دخترانه و پسرانه و همچنین محصولات خانه را هم باید به مجموعه‌های نیولوک اضافه کنید. در چنین دنیای متنوعی، محبوب‌ترین‌ها کم نیستند. نیو لوک جین به روز را هم در محصولاتش دارد که در تمام گروه‌های مشتریانش، پرطرفدار است. جوانان جین پوشی که دوست دارند به روز و روی مد باشند، این فرصت خرید را از دست نمی‌دهند. 
خرید از نیولوک از دیجی استایل
نیولوک علاوه بر 570 فروشگاهی که دارد، محصولاتش را در سایت نیولوک عرضه می‌کند و از آنجایی که محصولات معمولا در سایت سریع‌تر از فروشگاه عرضه می‌شود، از رکورد خوبی در فروش آنلاین محصولاتش برخوردار است. در ایران برای خرید محصولات نیولوک باید از دیجی استایل کمک بگیرید. محصولات این برند انگلیسی را در صفحه آن در دیجی استایل ببینید و یک خرید راحت و موفق را تجربه کنید.