close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard

پوما - Puma

پوما (Puma) یکی از رهبران دنیای طراحی و فروش لباس ورزشی و کفش ورزشی و اکسسوری های مرتبط است و در این زمینه با بیش از 65 سال سابقه فعالیت، امروز بهترین و سریع ترین  طراحی های خلاقانه را برای سریعترین ورزشکاران روی زمین دارد.

پوما محصولات ورزشی خود را در غالب یک سبک زندگی ورزشی در زمینه های مختلفی مانند لباس فوتبال، دو، تمرین ورزشی ، گلف و موتورسواری معرفی می کند.

پوما، کبرا گلف و همچنین دوبوتکس از برندهای زیر مجموعه گروه طراحی لباس ورزشی پوما به شمار می روند. ماموریت جدید این گروه این است که به سریع ترین برند ورزشی دنیای فشن اسپورت تبدیل شوند.

پوما ارائه دهنده یک ست ورزشی است از لباس ورزشی و اکسسوری های اسپرت گرفته تا لوازم مربوط به  ورزش های مختلف  برای تمام سنین در کلکسیون های مردانه و زنانه و بچه گانه است که محصولات خود را در بیش از 129 کشور به فروش می رساند.

اگر شما نیز از طرفداران کتانی پوما برای استفاده روزمره یا لباس پوما برای انجام یک ورزش حرفه ای هستید می توانید بهترین و جدیدترین کالکشن های این برند را در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل پیدا کنید و با بررسی عکس و ویژگی های هر کدام، با خرید اینترنتی لباس ورزشی مورد علاقه تان، راحتی، کیفیت و زیبایی محصولات رسمی پوما را به تمرین های ورزشی خود اضافه کنید.

بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
مرتب سازی بر اساس: