close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
دستشویی
مرتب سازی بر اساس:

ست اکسسوری توالت

اگرچه دکور حمام و دستشویی بخشی از فضای خانه است که غالبا از دید صاحب خانه دور مانده و زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد، ولی توجه به بهداشت آن و استفاده از لوازم با کیفیت و متناسب با مصارف اعضای خانواده نه تنها ظاهری زیبایی به آن می بخشد، بلکه سلامت و نظافت این قسمت از خانه را نیز تامین می کند. با استفاده از ست های گوناگون اکسسوری توالت شما می توانید حتی به سرویس بهداشتی کوچک منزلتان نظم داده و به شکلی خلاقانه آن ها را بیارایید و حس پاکیزگی را القا کنید.

 

انواع لوازم دستشویی

اکسسوری های مختلفی با توجه به کاربردهایشان هم برای زینت بخشی و هم نظم دهی در دستشویی و توالت مورد استفاده قرار می گیرند که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جا صابونی: یکی از ابتدایی ترین لوازم در هر سرویس بهداشتی جا صابونی است. با توجه به اینکه قرار گرفتن صابون قالبی و جامد در معرض آب باعث نرم شدن و حالت خمیری آن می شود، استفاده از جا صابونی برای تمیز نگه داشتن دستشویی و افزایش عمر مفید صابون توصیه می شود. برای نتیجه بهتر و جلوگیری از لیز شدن صابون و فضای اطراف آن، دقت کنید که قسمت زیر و درون جا صابونی خالی از آب باشد.

جا مسواکی: یکی دیگر از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز در هر سرویس بهداشتی می باشد. از آنجایی که سینک دستشویی معمولا آلوده به میکروب های مختلف است، با استفاده از این وسیله شما می توانید به راحتی خمیر دندان و مسواک هایتان را به شکلی مرتب و بهداشتی و به دور از هرگونه آلودگی نگهداری کنید.

پمپ مایع دستشویی: در طی سال های اخیر استفاده از مایع دستشویی به جای صابون طرفداران زیادی پیدا کرده و در نتیجه چنین وسیله ای برای استفاده آن طراحی و تولید شده است. پمپ های مایع دستشویی کاربری راحتی دارند و تنها با کمی فشار می توانید مقدار متناسب از مایع را استفاده کنید. محفظه این پمپ ها، مایع دستشویی را از هرگونه آلودگی دور نگه می دارند و همچنین باعث نظم دهی و نظافت سرویس بهداشتی می شوند.

اکسسوری های مختلف دستشویی و توالت به شکل های مختلفی از قبیل مدل دیواری و یا ایستاده که روی سینک قرار می گیرند، عرضه می شوند. شما می توانید با توجه به فضای موجود در سرویس بهداشتی و سایر اقلام موجود در فضا، لوازم مورد نیازتان را انتخاب و علاوه بر کاربرد آن ها، به سرویس بهداشتی خود زیبایی ببخشید.

 

خرید اینترنتی ست اکسسوری دستشویی

فروشگاه های زیادی در سطح شهر وجود دارند که شما با مراجعه به آن ها می توانید انواع مختلف اکسسوری سرویش بهداشتی را خریداری کنید ولی همچین کاری زمان بر است که با توجه به مشغله های کاری روزمره هم از لحاظ هزینه و هم از نظر وقت مقرون به صرفه نیست. در این میان فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی استایل محصولات مختلف سرویس بهداشتی از برندهای معتبر را برای فروش اینترنتی عرضه می کنند. شما می توانید با خرید اینترنتی از این سایت، مدل های متنوعی از اکسسوری دستشویی و اکسسوری توالت را با کیفیت بالا و قیمت مناسب با هم مقایسه کرده و تهیه کنید.