close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
جنس
مورد استفاده
مدل پاشنه
ارتفاع ساق نیم بوت
فرم نوک نیم بوت
نیم بوت
مرتب سازی بر اساس:

نیم بوت زنانه

اگر یک کفش خاص می‌خواهید که خیلی آسان، بتواند استایل شما را تغییر دهد، همیشه یک جفت نیم بوت دخترانه، بهترین انتخاب است. نیم بوت‌های دخترانه چه تخت و اسپرت باشند و چه پاشنه دار و مجلسی، می‌توانند در مرکز استایل شما قرار بگیرند.
می‌توانید یک مدل نیم چکمه شیک را برای استایل مجلسی انتخاب کنید یا برای روزهای بارانی و برفی، با یک پوتین تخت چرم دخترانه، هم استایل اسپرت خاصی داشته باشید و هم گرم بمانید. انواع مدل بوت کوتاه، چکمه‌های پاشنه دار و بدون پاشنه را در ست لباس پاییزه و زمستانی جا دهید.

از چرم تا جیر برای انواع نیم بوت زنانه

برای خرید نیم بوت دخترانه در کنار مدل و طرح، به جنس کفش هم توجه کنید. یک نیم بوت چرم، ممکن است ارزان نباشد، اما کیفیت و دوام بالای آن باعث می‌شود، خرید شما به یک سرمایه‌گذاری تبدیل شود.
انواع چرم در چکمه و پوتین نه تنها می‌تواند دوام و کیفیت بالای آن را تضمین می‌کند، بلکه ظاهر شیک‌تری هم به نیم بوت شما می‌دهد. 
برای آنکه نیم بوت چرمی یا جیر شما دوام بالاتری داشته باشد، لازم است نکاتی مانند استفاده مرتب از مرطوب کننده و واکس چرم و جیر و نگهداری در محل خشک را رعایت کنید. برندهایی مانند چرم مشهد و چرم درسا، از برندهای ایرانی با کیفیت نیم بوت و چکمه دخترانه هستند که قیمت به صرفه‌ای هم دارند.

خرید نیم بوت دخترانه با مد 2018

نیم بوت‌ها می‌توانند آیتم اصلی استایل شما باشد، پس سراغ جدیدترین مدل‌های 2018 بروید و سعی کنید رنگ‌های متنوع مشکی، قهوه ای و حتی سفید را وارد تیپ زمستانی خودتان کنید. یک بوت کوتاه مجلسی و یک چکمه اسپرت از ضروری‌ترین کفش‌های شما هستند. 
شما می‌توانید مدل‌های متنوع نیم بوت دخترانه از برندهای معتبر را در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل پیدا کنید. فرصت‌های خاص خرید، مثل فروش ویژه میان فصل و آخر فصل یا حراج‌ها را از دست ندهید.