close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
جنس
مورد استفاده
مدل پاشنه
ارتفاع پاشنه
پاشنه بلند
مرتب سازی بر اساس:

کفش مجلسی و پاشنه بلند زنانه

کفش‌های پاشنه بلند در بین خانم‌ها محبوبیت زیادی دارند چرا که زنانه‌ترین بخش ظاهر خانم‌ها هستند و به طور اختصاصی به آ‌ن‌ها تعلق دارند. با وجود اینکه بسیاری از خانم‌ها کفش‌های پاشنه بلند را آنقدر دوست دارند که مایل هستند آن‌ها را حتی در استایل خیابانی شان به کار برند، اما چون بیشترشان به اندازه کافی راحت نیستند، به عنوان کفش مجلسی شناخته می‌شوند. رعایت نکات کوچکی در هنگام خرید به شما کمک می‌کند که کفش‌های پاشنه بلند شیک و در عین حال راحتی را انتخاب کنید.

انواع کفش‌های پاشنه‌دار زنانه و دخترانه

کفش‌های پاشنه دار بسیار متنوع هستند، از پاشنه‌های باریک و بلند گرفته تا پاشنه‌های بلوکی کوتاه. داشتن یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی برای برای همه خانم‌ها ضروری است. کفش‌های مجلسی قهوه ای و سفید هم پرکاربرد هستند چون ترکیب و ست کردن آن با لباس‌های متنوع، ساده است. بهتر است برای خرید کفش‌های فانتزی با رنگ‌هایی را که کاربردشان کم است سراغ مدل‌های ارزان قیمت بروید یا آ‌ن‌ها در حراج بخرید.

راهنمای خرید کفش مجلسی و پاشنه بلند

مهم نیست که چقدر شیفته یک جفت کفش پاشنه بلند قرمز 20 سانتی مدل 2018 شده‌اید، بهتر است اگر نمی‌توانید با آن راه بروید گزینه دیگری را برای خرید انتخاب کنید. پیش از خرید فرم پای خودتان را بشناسید و کفش را متناسب با آن انتخاب کنید. اگر پنجه پایتان پهن است، سراغ کفش‌هایی با پنجه باریک و ظریف نروید. توصیه می‌شود کفش‌های پاشنه بلندتان را پیش از استفاده طولانی مدت در مهمانی، چند بار در خانه بپوشید و مدتی با آن قدم بزنید. این‌کار ساختار کفش را نرم‌تر می‌کند و باعث می‌شود تا در اولین استفاده راحت‌تر باشد. رعایت این موضوع برای عروس‌ها و خانم‌هایی که در مراسمی میزبان هستند و قرار است برای مدت طولانی بایستند یا در حال حرکت باشند، ضروری است. فروشگاه‌های اینترنتی این امکان را به شما می‌دهند که کفش را با اطمینان خاطر در خانه امتحان کنید.