close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
شلوار
مرتب سازی بر اساس:

شلوارجین زنانه 

جین در واقع نوعی پارچه کتان با بافت راه راه و ضخیم است که برخلاف پارچه های نخی دیرتر پاره می شود و به خاطر جنس محکمی که دارد خیلی چروک نمی شود و معمولا نیازی به اتو کشیدن ندارد به همین دلیل نسبت به جنس های دیگر کارایی و طرفداران بیشتری پیدا کرده است. پاییز نزدیک است و لباس های جین هم به خاطر جنس نسبتا گرم و رنگ های زیبایی که دارند در این فصل بارانی در فروشگاه ها و یا تن مردم زیاد دیده می شوند. رنگی که به عنوان مکمل برای جین استفاده می شود رنگ نیلی است که در گذشته از گیاهان گرفته می شد اما امروزه به صورت مصنوعی بدست می آید و به عنوان یکی از ترکیب های اصلی برای جین به کار برده می شود. از جین می توان لباس های زیادی تولید کرد اما بیشترین تمرکز روی تولید شلوار های جین یا همان لی است که امروزه در رنگ ها و مدل های متنوعی در بازار موجود هستند. رنگ تیره جین برای وقت هایی است که می خواهید رسمی به نظر برسید اما رنگ روشن یا وجود خطوط روشن در قسمت هایی از جین مانند زانو باعث می شود به آن نقطه از بدن توجه بیشتری جلب شود. اکثر خانم ها حداقل یک شلوار جین زنانه دارند که موقع کار، مهمانی یا گردش بتوانند آن را به راحتی با لباس هایشان ست کنند. تمیزی شلوارجینی که دائم از آن استفاده می کنید خیلی مهم است. جین های تیره به شست و شوی زیادی نیاز ندارند اما در کل شست و شو بهتر است با مواد شوینده تیره یا مخصوص خود جین و به صورت پشت و رو باشد تا به لباس های دیگر رنگ ندهد و کیفیت جین هم حفظ شود.

 

 
مدل های متنوع انواع شلوار جین زنانه

شلوار جین لوله تفنگی: جین لوله تفنگی هیچ وقت از مد نمی افتد و همیشه کسانی هستند که دوست دارند شلواری که میپوشند جذب باشد و چون باعث خوش اندام نشان دادن بدن می شوند این شلوارهای تنگ را انتخاب می کنند. شلوار های لوله تفنگی در اندازه های مختلفی وجود دارند اما از جدید ترین مدل های جین لوله تفنگی، قد90 است که با یک شومیز حریر و کفش پاشنه دار می تواند خیلی زیبا و شیک به نظر برسد. 

شلوار جین دم پا: شلوارهای دم پا از زانو گشاد می شوند و با شلوارهای کلا گشاد متفاوت اند. هرچه قد بلند تر باشید پاچه های شلوار دم پا می تواند گشاد تر باشد اما این شلوارها نباید آنقدر بلند باشند که به زمین کشیده شوند. اگر پاهای کوتاهی دارید می توانید برای جلوگیری از کثیف و پاره شدن این شلوار ها آن هارا همراه با کفش پاشنه بلند بپوشید یا از نوع فاق بلند این شلوارها استفاده کنید. شلوارهای دمپا به خاطر فرمی که دارند می شود با هر دو لباس تنگ و گشاد پوشیده شوند. 

شلوار جین راسته: راسته بودن شلوار جین به معنای این است که پهنای آن از کمر تا پایین پا به یک اندازه می باشد و این یک دست بودن فرم شلوار باعث شده به عنوان یک فرم کلاسیک برای همه اندام ها مناسب باشد و چاغی و لاغری در این شلوار ها خیلی به چشم نیاید.

شلوار جین پیش بندی: جین های پیش بندی دارای بندهای قابل تنظیمی هستند که در صورت بلند بودن قد شلوار بشود با کوتاه کردن بند شلوار به راحتی آن را فیت بدن کرد. شومیزهای گل گلی، تی شرت های ساده یا طرح دار با جین های پیش بندی، استایل جدید و جذابی ایجاد می کند که این روزها بین جوان ها پرطرفدار شده است.

شلوار جین مام استایل: مام استایل همان طور که از اسمش مشخص است اکسسوری است که در گذشته بیشتر برای مادران طراحی می شده اما این روزها شلوارمام استایل میان جوانان نیز مد شده ولی تشخیص اینکه آن را با چه لباسی باید پوشید که جذاب تر بنظر برسید به عهده شماست. بوت، کفش های پاشنه دار، کت های خزدارمی تواند در کنار شلوار گشاد و بگی تان زیبا تر بنظر برسد به طور کلی کمرفاق بلند و جیب های پشت شلوار اگر بالا قرار بگیرند شلوارهای مام استایل را تشکیل می دهند که باعث می شوند بتوانید توی مام استایل ها خیلی آزاد و راحت باشید.

 

 
خرید آنلاین شلوار جین زنانه

همان طور که در متن گفته شد شلوار جین در تنوع بالایی به فروش می رسد و وجود سایتی که بشود مدل های مختلف به همراه قیمت شلوار جین را مشاهده و باهم مقایسه کرد کم تر دیده می شود اما سایت دیجی استایل با فروش اینترنتی انواع شلوار جین زنانه ترک این امکان را فراهم کرده است که خرید برای شما راحت تر شود.