close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
فرم
قد
نحوه بسته شدن
کمربند
طرح پارچه
مانتو و رویه
مرتب سازی بر اساس:

انواع رویه و مانتو زنانه

مانتو بخش مهم استایل خیابانی خانم‌های ایرانی است. مانتوهای زنانه مدل‌های مختلفی دارند که بسته به کاربرد آن در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت تولید می‌شود. با وجود اینکه مانتوهای شیک و متنوعی توسط برندهای خارجی و به خصوص ترک ارائه می‌شود، اما مجموعه‌های طراحان و تولیدکنندگان ایرانی طی سال‌های اخیر در این زمینه پیشتاز شده اند.

در خرید مانتو به این نکته توجه کنید که با وجود اینکه ارزان بودن همیشه برای ما جذاب است، اما ممکن است گاهی خرید یک مانتو با قیمت بالاتر به جهت کیفیت و دوام برای ما به صرفه‌تر باشد، ضمن اینکه با جستجو در فروشگاه‌ های اینترنتی معمولا با حراج ‌های هیجان‌انگیز مواجه خواهید شد.
 

انواع مدل های مانتو زنانه و دخترانه

مدل مانتو را متناسب با سبک، سلیقه و فرم اندامتان از بین جدیدترین‌ مدل‌ها انتخاب کنید. مانتوها بسته به کاربردشان مدل‌های مختلفی دارند. مانتوهای اداری معمولا ساده‌، کتی و در رنگ‌های تیره یا خنثی هستند در حالی‌که مانتوهای مجلسی و اسپرت در رنگ‌‌ها و مدل های متنوعی تولید می‌شوند و محدودیتی در انتخاب وجود ندارد. بهتر است پیش از خرید عکس‌هایی از مجموعه‌های  2018 طراحان و استایلیست‌های معروف را ببینید و از آن‌ها برای ست کردن مانتو با دیگر بخش‌های ظاهرتان الهام بگیرید.


راهنمای خرید مانتو زنانه

دو نکته مهم در خرید مانتو وجود دارد. توجه به فرم اندامتان به شما در انتخاب مدل مناسب کمک می‌کند. مثلا مانتو‌های بلند باعث می شوند تا خانم‌های کوتاه، کوتاه تر از حد معمول به نظر برسند، یا خانم‌هایی با اندام‌ چاق در ترکیب یک مانتوی آزاد جلو باز با یک شومیز، متناسب‌ دیده ‌می‌شوند.

عامل دیگری که در انتخاب مانتو اهمیت زیادی دارد، جنس آن است. برای مانتوهای روزمره و اداری که قرار است طی ساعات طولانی در روز پوشیده شوند، سراغ پارچه‌های با دوام و پارچه‌هایی که کمتر چروک می‌شوند بروید. اما در خرید مانتوهای مجلسی که دفعات محدودی پوشیده می‌شوند می‌توانید طراحی زیبای آن بر دوام پارچه اولویت دهید.