close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
فرم لباس
مورد استفاده
قد
طرح پارچه
شلوار و لگینگ
مرتب سازی بر اساس:

شلوار و لگینگ زنانه 

بخش عمده ای از لباس زنانه را شلوار و لگینگ تشکیل می دهد. اگر به دنبال هدیه مناسبی برای بانوان می گردید و می خواهید بدانید تفاوت شلوار و لگینگ در چیست با خواندن این متن اطلاعات خوبی بدست می آورید. لگینگ در واقع شلوار زنانه جذبی است که طرح ها و رنگ های متنوعی دارد و به عنوان شلوار ورزشی و یا همراه با دامن زیاد استفاده می شود. جوراب شلواری لگینگ با دو مدل کوتاه یا بلند باعث گردش جریان خون در پا شده و خستگی را تا حد زیادی از بین می برد. مدل بلند و شلواری این جوراب ها شکمتان را جمع و جور تر نشان می دهد و باعث می شود اندامتان زیباتر به نظر برسد. لگینگ زنانه نخی به عنوان تیپ روزمره باعبور هوا از خود در روزهای تابستان می تواند شما را از گرما نجات دهد اما لگی که برای مهمانی و مراسم های خاص انتخاب می کنید بهتر است از الیافی مانند چرم مصنوعی باشد تا مجلسی باشد و به شیک بودن استایل شما کمک کند. یکی از جدیدترین مدل های شلوار زنانه، جگینگ است که مانند لگینگ می باشد با این تفاوت که طرح شلوار جین دارد.

 


مدل های متنوع شلوار و لگینگ زنانه 

شلوار و لگینگ زنانه راسته: شلوار زنانه راسته از بالا تا پایین به یک اندازه برش می خورد. گشاد بودن این شلوارها باعث نمی شود شما درشت تر بنظر برسید پس اگر اندام لاغری دارید هیچ وقت شلوار راسته گشاد را انتخاب نکنید چون به تنتان زار می زند و زیبایی شلواررا خراب می کند. 

 شلوار و لگینگ زنانه بارداری: جنس شلواری که برای دوران بارداری خود انتخاب می کنید خیلی مهم است چون روی سلامتی تان تاثیر مستقیم می گذارد. این تصور که شلوار بارداری فقط برای دوران بارداری مناسب است و بعد از بارداری باید دور انداخته شوند کاملا غلط است چون زمان زیادی طول می کشد تا به سایز قبلیتان برگردید و این شلوارهاا حداقل یک یا دوسال برایتان کارایی دارند.

شلوار و لگینگ زنانه دم پا گشاد: شلوار هایی که از کمر تا زانو تنگ و از زانو تا مچ پا گشادند را دم پا می گویند. شلوار دمپا گشاد، شلوار زنانه راحتی است که با هر لباسی که پوشیده شود زیبا بنظر می رسد اما توصیه می شود شلوارهای دم پا گشاد را با کفش پاشنه دار استفاده کنید.

شلوار و لگینگ زنانه سرهمی: همه ی ما در دوران کودکی لباس های سرهمی داشتیم که روی تی شرت می پوشیدیم و به مرور زمان که برایمان تنگ میشد با دوتا بندی که در دو طرفش داشت سرهمی را آنقدر کوچک و بزرگ می کردیم که مناسب با انداممان شود. امروزه نیز مانند قدیم پوشیدن سرهمی ترند شده و بین جوانان طرفداران زیادی پیدا کرده است. 

 


بهترین جنس های شلوار و لگینگ زنانه 

شلوار و لگینگ زنانه جین: جین از آن دسته جنس هایی است که هیچ گاه از مد نمی افتد و هر روز طرفداران بیشتری پیدا می کند. شلوارجین و لگینگ طرح جین(جگینگ) از نظر ظاهر شباهت زیادی به هم دارند اما در جگینگ به خاطر کشی بودنش راحتی بیشتری می شود حس کرد.

شلوار و لگینگ زنانه پارچه ای: شلوارهای تابستانه پارچه ای جوری طراحی شده اند که روی پا لخت قرار بگیرند. اگربه دنبال تیپ های سنگین و در عین حال جذاب هستید شلوار پارچه ای را در بین لباس هایتان فراموش نکنید. 

 


خرید آنلاین شلوار و لگینگ زنانه

لگ و شلوار های زنانه، برند، جنس ومدل های متنوعی دارند. وجود سایتی که بشود به جای وقت هدر کردن و از این فروشگاه به آن فروشگاه رفتن انواع مختلف این شلوار ها و لگ ها را به همراه قیمت تنها با ورق زدن، مشاهده و خریداری کرد نعمت باورنکردنی است. در میان سایت های مختلف سایت دیجی استایل با فروش بهترین مدل های شلوار زنانه و با کیفیت ترین جنس ها مثل شلوار زنانه ترک باعث شده تا خرید اینترنتی را جایگزین خرید حضوری کنیم.