close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
فرم
قد
مورد استفاده
طرح پارچه
کلاه
کمربند
پالتو، بارانی و کاپشن
مرتب سازی بر اساس:

پالتو، کاپشن و بارانی زنانه

با سرد شدن هوا خیلی از خانم‌ها سراغ خرید لباس‌های گرم می‌روند. پالتو و بارانی، لباس‌های گرم کلاسیک و محبوبی هستند که بسیاری آن‌ها را به خاطر سهولت در ترکیب و ست کردن به کاپشن ترجیح می‌دهند. با این حال کاپشن برای محل کار یا دانشگاه که می‌خواهید لباس گرم را روی مانتو بپوشید، کاربردی‌تر است. بارانی‌‌های زنانه با سبک‌های مختلف تطبیق‌پذیرند و مدل‌های کلاسیک آن در کنار مدل‌های جدید هنوز پرطرفدار هستند.
 

انواع پالتو، بارانی و کاپشن زنانه

پالتوهای کلاسیک اغلب برای استایل رسمی‌ مناسب هستند، اما مدل‌های جدید ارائه شده در هفته‌های مد 2018 در استایل‌های مختلف از رسمی تا روزمره و اسپرت کاربرد دارند. یک نیم پالتو با رنگ خنثی در کنار یک پلیور پشمی، یک دامن چهارخانه و یک جفت بوت چرمی یک استایل دلچسب برای پاییز و زمستان است.

بارانی‌ها انواع مختلفی دارند. اگرجنس بارانی معمولی باشد و ویژگی خاصی نداشته باشد قیمت آن ارزان تر است اما اگر یک بارانی ضد آب یا چرم می‌خواهید سراغ برندهای معتبر و تخصصی بروید. یک فروشگاه‌ اینترنتی لباس با ارائه عکس و ویژگی‌های دقیق، امکان خرید درست را برای شما فراهم می کنند. کاپشن‌ها هم تنوع زیادی دارند اما انتخاب یک کاپشن پفی یا پر که خیلی گرم هستند یا یک کاپشن نازک با الیاف مصنوعی بستگی به نیاز و سلیقه شما دارد.
 

راهنمای خرید

مهمترین نکته‌ای که درهنگام خرید لباس گرم باید به آن توجه کرد میزان گرم بودن آن است. نیازتان را در نظر بگیرید و لباس زمستانی را متناسب با شدت سرمای محل زندگی‌تان بخرید. دقت کنید که این پالتو یا بارانی را قرار است هر روز استفاده کنید یا آن را فقط در موقعیت‌های خاص و مهمانی‌ها می‌پوشید. اگر ‌‌می‌خواهید لباس‌های گرمتان را به صورت چند لایه روی لباس‌های دیگر بپوشید، حتما درهنگام خرید به ترکیب و ست شدن آن‌ها توجه کنید.