close
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس رنگ
کفش زنانه
مرتب سازی بر اساس:


خرید اینترنتی کفش زنانه حساسیت بسیاری دارد زیرا سایز کفش بیش از هر المان پوششی دیگر دارای اهمیت است و کمی اشتباه در انتخاب سایز می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. عوامل مختلفی مثل فرم پای افراد و قالب کفش در آن تاثیرگذار است. برای خیلی‌ها مدل کفش زنانه به اندازه راحتی یا حتی بیشتر از آن اهمیت دارد اما بهتر است کفشی را انتخاب کنید که قالب آن مشابه فرم پای شما باشد.

انواع مدل‎‌های کفش‌ زنانه و دخترانه

کفش‌ها کاربردهای مختلفی دارند و نمی‌شود از یک کفش پاشنه بلند زنانه انتظار داشت که ما را به صورت روزمره همراهی کند. هرچند کفش مجلسی و کفش پاشنه بلند پای ثابت کمد بسیاری از خانم هاست و خرید آن‌ها همیشه لذت‌بخش است اما داشتن چند مدل کفش اسپرت برای استایل روزمره، یک جفت صندل برای روزهای گرم تابستانی‌، یک جفت نیم بوت و کفش‌ ورزشی جز ضروریات است. اگر جز افرادی هستید که ست کردن کیف و کفش برایتان مهم است هنگام خرید کفش این نکته را در نظر بگیرید.

کفش چرمی زنانه

اگر به دنبال یک کفش زنانه شیک، بادوام و اصیل هستید کفش چرمی انتخاب مناسبی است. چرم طبیعی به مرور فرم پای شما را به خود می‌گیرد و به شما احساس راحتی بیشتر می‌دهد. آستر چرمی کفش مانع از رشد باکتری‌ها در داخل می‌شود.

انتخاب سایز برای خرید اینترنتی کفش

برای خرید اینترنتی انواع کفش باید اندازه پای خود را به طور دقیق به دست آورید.

  • در بعدازظهر که پا به بزرگترین حالت خود رسیده است، کار اندازگیری پا را انجام دهید.

  • بین دو پا کمی اختلاف اندازه وجود دارد، اندازه پای بزرگتر ملاک انتخاب سایز کفش است.
  • پا را به شکل کاملا صاف روی کاغذ بگذارید، با مداد دور آن خط بکشید، قد پا را در بلندترین قسمت اندازه بزنید و به جدول راهنمای سایز محصول مراجعه کنید.
  • اگر اندازه پای شما بین دو سایز است، مثلا 37.5 و کفشی که انتخاب کرده‌اید نیم سایز ندارد، سایز بزرگتر را انتخاب کنید مثلا 38.

پیش از آنکه اتیکت‌های کفش را جدا کنید، کفش را روی سطح تمیز امتحان کنید و اگر از اندازه آن راضی نیستید، برای تعویض کفش اقدام کنید.