close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
طرح پارچه
ویژگی های تخصصی
لباس شنا
مرتب سازی بر اساس:

لباس شنا زنانه

شنا کردن در کنار مزیت های بی شمارش یکی از دلچسب ترین ورزش ها به ویژه در فصل تابستان است. این ورزش به دلیل کم خطر و پرفایده بودنش طرفداران بسیاری به ویژه در میان بانوان دارد. شاید بتوان گفت نیمی از علاقه خانم ها به شنا و استخر همین لباس استخر زنانه جذاب است. شما برای لذت بردن از این ورزش پرفایده که هم مناسب جسم و هم تأثیر گذار بر روح افراد است، فقط به یک لباس شنا نیاز دارید.


انواع مایو زنانه

لباس شنای زنانه متنوع ترین دسته بندی را میان لباس های شنا دارند. انواع مختلفی از مایوی شنای سه تکه، پوشیده، پادار، دو تکه، دامن دار، آستین دار و یک تکه در گروه مایو شنای زنانه وجود دارد. هر کدام ازهمین لباس های استخر زنانه نیز به لحاظ طرح و رنگ و جنس انواع گوناگونی دارند.
مایو سه تکه زنانه : متداول ترین نوع لباس شنای زنانه در ایران مایو شنای سه تکه است شاید به دلیل اینکه ظاهر نسبتا پوشیده تری نسبت به سایر مایوهای زنانه دارد.
مایو دو تکه زنانه : مایو دو تکه زنانه بیشتر به خانم هایی توصیه می شود که قد بلندی ندارند. مزیت مایو دو تکه زنانه پوشاندن اضافه وزن در قسمت پهلو و شکم بانوان است.
مایو زنانه یک تکه : مایوهای یک تکه زنانه گزینه مناسبی برای خانم های قد کوتاه به شمار می آید. این مدل از مایوهای استخر زنانه باعث کشیده دیده شدن پاها می شوند.
مایو زنانه پوشیده : مایوهای پوشیده عنوان پرفروش ترین مایو را در بازار لباس استخر دخترانه و زنانه در بین مسلمانان دارد. چرا که محدودیت شنا برای بانوان در مکان ها و کشورهای غیراسلامی را از بین می برد. ضمن اینکه این لباس استخر زنانه پوشیده اجازه حضور بانوان را در مسابقات بین المللی فراهم می کند. مایوهای پوشیده زنانه تمام بدن یک خانم را می پوشاند. کاربرد دیگر این مایوهای استخر در مسابقات بین المللی زنان است.
مایو آستین دار زنانه : در بین مایوهای شنای زنانه متنوع عده ای استفاده از مایو پادار و مایو آستین دار را به مایو استخر دو تکه و سه تکه ترجیح می دهند. پوشیدگی نواحی بیشتری از بدن احتمالا یکی از دلایل ارجحیت مایوهای پادار زنانه است.
مایو دامن دار زنانه : مایو دامن دار هم یکی دیگر از لباس های استخر جذاب برای بانوان است. استفاده از المان های زنانه ای نظیر دامن و طرح ها خاص دلیل پر طرفدار بودن این مایو استخر زنانه است .
تمام این مدل از لباس های استخر زنانه برتری نسبت به یکدیگر ندارند و انتخاب هریک از آنها تنها به سلیقه افراد مربوط می شود.


خرید انواع مایو شنا زنانه

مد و خوش پوشی منوط به استایل مهمانی و حتی روزانه نمی شود. خانم ها در هر مکانی باشند تمایل به خوش پوشی و شیک بودن دارند. این ویژگی خانم ها در زمینه انتخاب لباس استخر نیز مصداق دارد. این موضوع در فصل تابستان و استفاده از استخرهای رو باز قوت بیشتری به خود می گیرد. اگر جزو این گروه از بانوان هستید پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی انواع مایوهای دو تکه و سه تکه و غیره از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل است. این فروشگاه آنلاین مطابق معمول جدیدترین و با کیفیت ترین مایو شنا زنانه روز دنیا را عرضه می کند. به این ترتیب شما نگرانی بابت استفاده از مایوهای استخر زنانه مرغوب و زیبا و با توجه به فاکتورهای صنعت مد نخواهید داشت.