close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
فرم
قد
مورد استفاده
قد آستین
یقه
طرح پارچه
تاپ و تونیک
مرتب سازی بر اساس:

تاپ و تونیک زنانه

امتحان کردن یک مدل جدید تاپ یا تونیک زنانه، ساده‎ترین راه برای آن است که با یک طرح تازه، جدیدترین مدهای 2018 را در ظاهر خودتان داشته باشید.

انواع تاپ، از کاربردی‌ترین لباس‌های زنانه هستند. آنها را هم می‌توان به عنوان لباس اصلی با یک شلوار جین برای تیپ اسپرت ست کرد، هم در یک ترکیب مجلسی به کار برد و هم برای رنگ دادن به یک کت مجلسی ساده به عنوان تکه زیرین لباس‌ها استفاده کرد. 

همچین یک مدل تونیک شیک را می‌توانید با لگ زنانه بپوشید و یا با یک شلوار جین جذب برای دو استایل متفاوت، ست کنید. 

مدل‌های مجلسی و اسپرت از تاپ و تونیک دخترانه

می‌توان گفت متنوع‌ترین لباس‌های زنانه انواع تاپ و تونیک هستند. آن‌ها به سادگی می‌توانند استایل شما را زیر و رو کنند. اگر به دنبال جدیدترین مدهای 1397 هستید، می‌توانید سراغ تاپ و تونیک دخترانه با طرح نوشته یا همان طرح‌های شعاری بروید، آن‌ها به سادگی به آیتم خاص استایل اسپرت شما تبدیل می‌شوند.

اگر تاپ مجلسی را انتخاب می‌کنید، می‌توانید از عکس تیپ‌های مجلسی دخترانه 2018 الهام بگیرید و پایین تاپ را داخل یک مدل دامن مدادی یا شلوار جذب بگذارید. پوشیدن تونیک مجلسی دخترانه می‌تواند ساده‌تر باشد، بگذارید تونیک، بخش اصلی استایل‌تان شود و بقیه بخش‌ها را ساده نگه دارید.

اگر می‌خواهید یک کمد لباس رنگارنگ داشته باشید، سراغ برندهای ترک بروید که در کنار تنوع بالا، قیمت‌های مناسبی را هم به شما پیشنهاد می‌دهند.

راهنمای خرید اینترنتی انواع تاپ و تونیک

خرید اینترنتی تاپ و تونیک بسیار ساده است، سایزبندی در این لباس‌ها از یک الگوی راحت و مشخص پیروی می‌کند. کافی است به خوبی جزییات تاپ یا تونیک دخترانه را بررسی و با توجه به فیت جذب، معمولی یا گشاد، بهترین سایز را انتخاب کنید.

همچنین خرید اینترنتی از یک فروشگاه معتبر این امکان را به شما می‌دهد که در مناسبت‌های مختلف حراج و فروش ویژه، خرید ارزان‌تری را تجربه کنید.