close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
جنس
قد
مدل
نوع فاق
طرح پارچه
شلوار و شلوارک
مرتب سازی بر اساس:

شلوار و شلوارک زنانه 

یکی از اصلی ترین لباس هایی که روزانه با آن سر و کار داریم شلوار است که متناسب با هر مکان یکی از انواع مختلف شلوار به کمک ما می آید. از پرکاربردترین شلوارها، شلوار جین است که برای سرکار، مهمانی و به طور کل هر مکانی شیک و مناسب است اما در بسیاری از مواقع ما به شلواری نیاز داریم که در آن احساس راحتی کنیم؛ برای مثال در سفر یا در خانه یک شلوارزنانه ساده می تواند باعث راحتی ما بشود یا در روزهای گرم یک شلوار زنانه تابستانی می تواند تا حد زیادی دمای بدن ما را کم کند. پس انتخاب شلوار از اهمیت زیادی برخوردار است به طور مثال شلوارهای فاق بلند قسمت بالا تنه ی بدن را عریض تر نشان می دهند یا شلوار های خیلی تنگ باعث می شوند قسمت های دیگر بدنتان بیشتر به چشم بیاید به طور کلی شلواری مناسب است که وقتی می پوشید اندامتان را خوش فرم تر نشان دهد. علاوه بر شلوار این روزها شلوارک طرفدارانی به اندازه شلوار پیدا کرده است. شلوارک نوعی شلوار کوتاه است البته میزان کوتاهی شلوارک بسته به انتخاب شما تعیین می شود. شلوارک با یک تاپ یا نیم تنه می تواند استایل شما را خیلی جذاب کند. 

 


مدل های متنوع شلوار و شلوارک زنانه

شلوار و شلوارک زنانه مجلسی: شلوارهای مجلسی جنس های مختلفی می توانند داشته باشند به طور مثال یک شلوارک زنانه مجلسی لی نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند می تواند با یک شومیز یا نیم تنه زیبا بنظر برسد. یعنی انتخاب پیراهن و حتی کفش در کنار شلوار می تواند به جذابیت شما کمک زیادی کند. 

شلوار و شلوارک زنانه راسته : راسته بودن شوار باعث می شود پایین و بالای پا به یک اندازه به نظر برسد و این موضوع برای افرادی که پاهای لاغری دارند می تواند به درد بخورباشد. 

شلوار و شلوارک زنانه خانگی: شلوار زنانه خانگی همان طور که از نامش مشخص است شلواری است که بشود در خانه پوشید و جلوی تلویزیون لم داد و با آن احساس راحتی کرد. شلوار های خانگی در عین راحتی می توانند با طرح های زیبایی که دارند جزء شلوارهای زنانه شیک بنظر برسند. 

شلوار و شلوارک زنانه قد 90: برای بانوانی که به مانتوهای بلند علاقه مند هستند شلوارهای قد 90 می تواند گزینه مناسبی باشد. این شلوارها جنس های مختلفی دارند که جنس پارچه ای آن این روزها میان جوانان خیلی مد شده است. 

شلوار و شلوارک زنانه راه راه: اگر دنبال یک استایل خاص هستید شلوار راه راه می تواند تیپ شما را بامزه کند. فقط خطوط شلوار نباید خیلی به هم نزدیک باشند چون جلوه زیبایی نخواهد داشت. 

شلوار و شلوارک زنانه 6جیب: اگر از آن دسته افرادی هستید که به جیب های زیادی برای جا دادن وسایلتان نیاز دارید شلوار 6جیب زنانه را انتخاب کنید که به عنوان یک شلوار کاملا اسپرت و ورزشی هم کاربردی است. 

شلوار و شلوارک زنانه ویسکوز: شلوار و شلوارک زنانه ریون(ویسکوز) بر خلاف باور خیلی از ما ماهیت کاملا گیاهی دارند. خوبیه شلوار های ریون این است که در اثر گلوله شدن چروک نمی شوند و برای افرادی که کمی در نگهداری شلوارشان تنبل اند مناسب می باشند. 

شلوار و شلوارک زنانه اسلش: از راحت ترین شلوارها، شلوار زنانه اسلش (slash)است که این شلوار بیشتر با ست های ورزشی پوشیده می شود و بسیار هم راحت است. 

 


خرید آنلاین انواع شلوار و شلوارک زنانه

 امروزه با وجود درگیری های زیادی که هر یک از ما داریم دیگر وقت رفتن به فروشگاه و خرید حضوری را نداریم به همین دلیل خرید اینترنتی و آنلاین جایگزین مناسبی برای خرید در ترافیک و آلودگی شهر شده است.