close Artboard 3 Copy 2 noun_1451847_cc copy 3 Group 2 Copy noun_214731_cc Artboard
بر اساس قیمت
از
تومان
تا
تومان
اعمال فیلتر قیمت
بر اساس برند
بر اساس سایز
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
جنس
فرم
قد
قد آستین
یقه
طرح پارچه
تاپ و تی شرت
مرتب سازی بر اساس:

تاپ و تی شرت زنانه 

تاپ زنانه

تاپ از آن دسته لباس هایی است که میان خانم ها خیلی طرفدار دارد. تاپ های زنانه دوعدد بند دارند که این بند ها ممکن است روی شانه ها قرار بگیرند یا پشت گردن به شکل های مختلفی بسته شوند. معمولا تاپ ها از شکم تا گردن را می پوشانند اما دسته ای از تاپ ها هستند که شکم را نشان می دهند. این دسته از تاپ ها برای افرادی که شکمشان تخت است مناسب است. در این روزهای گرم که حتی کولر جوابگوی حجم بالای گرما نیست؛ در خانه، مهمانی و دورهمی با پوشیدن لباس های سبک و خنک تر مثل تاپ می توانید تاحد زیادی از گرما در امان بمانید.

تی شرت زنانه 

تی شرت لباسی است در سراسر دنیا راج است و به تنهایی یا زیر لباس های دیگر پوشیده می شود. تی شرت ها معمولا دکمه ندارند مگر اینکه خودتان علاقه داشته باشید و برای تی شرت هایتان دکمه بدوزید. طرح های زیادی برای روی تی شرت ها استفاده می شود. شعر، عکس، منظره و... که می تواند طرح زیبایی روی تی شرت زنانه ایجاد کند. 

 


مدل های متنوع تاپ و تیشرت زنانه

تاپ و تیشرت مجلسی: به طور کلی لباس های مجلسی بهتر است از بالا تا پایین یکرنگ باشند چوت تفاوت رنگی باعث چاق تردیده شدن شما می شود. تی شرت و تاپ زنانه مجلسی انتخاب کنید که خط کمرش بالا یا پایین تر از کمر شما قرار بگیرد تا زیباتر بنظر برسد. وجود تزیینات روی تاپ و تی شرت می تواند به مجلسی تر شدن تاپ تیشرت کمک کند. اگر رنگ پوستتان سفید، سبزه و یا گندمی است لباس های روشن و براق را انتخاب کنید اما اگر پوست تیره تری دارید رنگ کرم می تواند به تی شرت زنانه مجلسی تان جلوه قشنگی بدهد.

تاپ و تیشرت اسپرت: هرکسی باید در طول روز چند ساعتی را برای ورزش و سلامتی جسم اش اختصاص دهد به همین علت وجود چند دست تی شرت یا تاپ زنانه اسپرت در کمد هر خانمی لازم است؛ تا وقتی در باشگاه، تنیس، رقص و سایر ورزش ها عرق کردید بتوانید آن را با تی شرت زنانه اسپرت دیگری جایگزین کنید. تاپ و تیشرت های اسپرت تنوع زیادی دارند که اگر هیکل خوبی داشته باشید به شما اعتماد به نفس و در غیر این صورت به شما انگیزه بیشتری برای رسیدن به اندام دل بخواهتان می دهند. 

تاپ و تی شرت یقه گرد: بعضی لباس ها در عین سادگی می توانند تنها با یک یقه زیبا تاثیر زیادی در چهره شما بگذارند. برای افرادی که صورت استخوانی دارند یقه گرد مناسب است چون صورت را پرتر نشان می دهد. یقه گرد می تواند کیپ گردن یا تا روی سرشانه ها باز باشد. بازی یقه بستگی به کاربری شما از آن دارد. 

تاپ و تی شرت یقه هفت: اگر صورت یا اندام درشتی دارید یقه هفت بالاتنه شما را کشیده تر نشان می دهد و هرچه بازی یقه هفت بیشتر باشد بالاتنه شما نیز کشیده تر به نظر می آید. اما اگر سر شانه پهنی دارید پوشیدن یقه هفت خیلی باز به شما توصیه نمی شود چون سرشانه تان را پهن تر نشان می دهد و از زیبایی لباس کم می کند.

تونیک: تونیک در واقع نوعی تی شرت بلند زنانه است که آستین کوتاه، آستین بلند، آزاد یا جذب بودن تونیک بسته به سلیقه شما انتخاب می شود. کیفیت پارچه و دوخت تونیک خیلی مهم است. تونیک می تواند نخی، کشی و ...باشد که متناسب با هر فصل جنس تونیک نیز فرق می کند. 

 


خرید آنلاین تاپ و تی شرت زنانه

از نظر رنگ، جنس و طرح تنوع تاپ و تی شرت زنانه خیلی بالاست. به غیراز تولیدات داخلی بسیاری از تی شرت و تاپ های زنانه ترک نیز به ایران وارد می شوند و بخاطر کیفیت بالایی که دارند با استقبال زیادی هم مواجه شده اند که به سبب وجود این حجم از تنوع، انتخاب نیز سخت تر شده است و ممکن است ببینید برای خرید یک تیشرت یا تاپ معمولی ساعت ها در مغازه های مختلف در حال گشتن هستید که برای حل این مشکل و ذخیره کردن وقت و هزینه شما سایت دیجی استایل با فروش انواع تاپ و تی شرت های زنانه به قیمت های مختلف به عنوان یک فروشگاه اینترنتی بزرگ بوجود آمده تا از خرید کردن لذت کافی را ببرید و اذیت نشوید.