فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
هدیه روز مادر ارزان

“قدر تو را می‌دانم”، یک شب مادرانه و دلچسب

۱۵+

یک شب مادرانه و جشنواره متفاوت برای قدردانی از مادر؛ هدیه‌ای خواستنی و یک شام رویایی همه آن چیزی است که می‌تواند زیباترین لبخند را بیافریند. روز مادر را به شیوه‌ای تازه جشن بگیریم!

از 12 اسفند ماه به مدت یک هفته می‌توانید در جشنواره روز مادر یک شب رویایی بسازید.

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل با همکاری سایت سفارش آنلاین غذا “چیلیوری” و سایت تخفیف گروهی “تخفیفان” و “یادیسا”، جشنواره‌ای متفاوت دارد تا شما روز مادر را به یک روز تکرارنشدنی تبدیل کنید.

از 12 اسفند ماه به مدت یک هفته از دیجی‌استایل، چیلیوری، تخفیفان و یادیسا تخفیف بگیرید و یک جشن به یادماندنی برای روز مادر داشته باشید!

در این مدت می‌توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل با تخفیف ویژه، بهترین‌ها را از لباس تا کیف و کفش و زیورآلات به مادر هدیه بدهید، هدیه‌ای ارزشمند برای تمام لحظه‌هایی که در کنار شما بوده است.

در کنار این هدیه دلنشین، با یک شام رویایی، مهمانی‌تان را کامل کنید.

این شام را در خانه مهمان چیلوری باشید، با تخفیف از چیلیوری غذا سفارش دهید و در این شب شلوغ به دور از ترافیک و با آرامش، میز شام را در خانه بچینید.

اگر می‌خواهید جشنی متفاوت داشته باشید، می‌توانید از طریق سایت‌های تخفیفان و یادیسا بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها را رزرو کنید و مادر را به یک شام دلچسب دعوت کنید.

برای میز شام و هدیه‌ای بی‌نظیر تخفیف بگیرید؛ این مهمانی ساده برای اوست تا به خاطر لحظه لحظه در کنار هم بودن از او قدردانی کنید.

با  جشنواره روز مادر دیجی استایل، یک روز رویایی را در کنار قهرمان زیبای زندگی‌تان داشته باشید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.