فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
رنگ و مدل سال 96 در لباس مردانه

با رنگ و مدل لباس مردانه سال ۹۶ همراه شوید و سبز بپوشید!

۲۸+

رنگ و مدل سال 96 به مردان شیک پوشی که می‌خواهند طبق قوانین مد سال تیپ خود را ست کنند، می‌گوید باید جسورانه‌تر و البته خلاقانه‌تر سراغ کمد لباس‌های خود بروند و رنگ‌ها را با هم ترکیب کنند. پس اگر شما هم از آن دسته از مردانی هستید که کمد لباسشان پر است از رنگ‌های طوسی و مشکی و کرم و سرمه‌ای بهتر است کمی رنگ به دنیایتان اضافه کنید.

سبز روشن رنگ مد امسال است و ما به شما می‌گوییم چطور آن را در استایل خودتان به کار ببرید تا از همیشه خوشتیپ تر باشید!

مدل کت شلوار مردانه

یک دست کت و شلوار با رنگ و مدل سال 96

شاید برایتان کمی دور از ذهن باشد که بخواهید یک دست کت و شلوار سبز رنگ را داخل کمد و لباستان بگذارید، اما باید بدانید که هر کت و شلواری یک لباس کاملا رسمی به شمار نمی‌رود.

کت و شلوارهای کاملا رسمی معمولا مشکی، سرمه‌ای یا طوسی تیره هستند، اما برای تیپ نیمه رسمی بهتر است سراغ رنگ‌های دیگری مانند سبز در کت و شلوار بروید.

اگرچه در یک مراسم کاملا رسمی توصیه نمی‌کنیم که یک دست کت و شلوار سبز زنگ بپوشید، اما به هر حال برای رفتن به سر کار یا یک موقعیت نیمه رسمی می‌توانید یک بار هم شده سه رنگ مشکی، سرمه‌ای و طوسی را کنار بگذارید و کت و شلوار خوش دوخت و شیکی با رنگ سبز را انتخاب کنید.

مشاهده تمام کت و شلوراهای مردانه

مشاهده تمام کت و شلوراهای مردانه

فروشگاه لباس مردانه

سبز تناژهای بسیار متنوعی دارد، از سبز زیتونی گرفته تا سبز تیره و سبز روشن. رنگ مد سال همین رنگ سبز روشن است، یک سبز با کمی هاله ی زرد که آن را به سبز طبیعیت نزدیک می‌کند. اما شما بین این سبزها می‌توانید یکی را انتخاب کنید.

 • کت و شلوار سبز زیتونی: کت و شلوار زیتونی می‌تواند یک تیپ رسمی یا نیمه رسمی را به وجود بیاورد، می‌توانید آن را با سفید، آبی آسمانی یا سرمه‌ای، طوسی، مشکی، کرم و صورتی روشن ست کنید.
 • کت و شلوار سبز تیره:  کت و شلوار با رنگ سبز تیره معمولا برای زمستان مناسب است با این حال آن را می‌توانید با لباس‌ها و رنگ‌هایی ترکیب کنید که برای تابستان هم مناسب باشد. کافی است سایر بخش‌های تیپ خود از پیراهن و کراوات گرفته تا کیف و کفش را با رنگ‌های روشن انتخاب کنید تا به ترکیب و مدل لباس مردانه ی خودتان روح تابستانی بدهید.
 • کت و شلوار سبز روشن: رنگ و مدل سال 96 به شما می‌گوید که دقیقا سراغ همین رنگ روشن سبز بروید. کت و شلوارهایی با رنگ سبز روشن معمولا از پارچه‌های سبک‌تر مانند نخ و کتان دوخته می‌شوند.­ در ست کردن لباس‌های خودتان به این نکته توجه داشته باشید که سبز روشن وقتی در کت و شلوار شما به کار می‌رود به این معنا است که باید مرکز توجه استایل شما باشد، پس بقیه لباس‌هایتان را با رنگ‌ها و طرح‌های ساده‌تر و طبیعی‌تر انتخاب کنید.­

کفش قهوه‌ای و پیراهن سفید ترکیب خوبی با کت و شلوارهای سبز روشن به وجود می‌آورد، اما در نهایت تجربه به شما می‌گوید کدام ترکیب از همه بهتر می‌تواند باشد، چند بار ست لباستان را تغییر دهید تا به بهترین ترکیب ممکن برسید.

مدل کت شلوار مجلسی مردانه

کت تک مردانه با رنگ سبز

کت تک مردانه بیشتر از کت و شلوارهای ست به شما آزادی تغییر تیپ را می‌دهد و به علاوه می‌توانید با یک کت تک، دیگر نگران این نباشید که سبز در تیپ شما بیش از اندازه به کار رفته است.

چطور ست کنیم ؟

یک راه بسیار ساده و در عین حال شیک برای ست کردن کت تک مردانه ی سبز رنگ این است که آن را با شلوار جین بپوشید.
یک شلوار جین مردانه راسته را انتخاب کنید، این جین می‌تواند سنگ شور روشن یا تیره داشته باشد یا اصلا مشکی باشد. این رنگ‌ها می‌تواند انتخاب شما برای پیراهن زیر کت باشد:

 • تی شرت آبی برای یک استایل کاملا روزمره ، البته بهتر است سیری و روشنی رنگ تی شرت شما متناب با رنگ کت باشد
 • پیراهن صورتی که مطابق با مد 2017 هر مردی باید آن را داشته باشد.
 • پیراهن رسمی سفید برای تیپ نیمه رسمی یا همان رسمی-روزمره

کدام کفش مردانه؟

 • کفش رسمی قهوه ای رنگ برای تیپ رسمی-روزمره
 • کتانی سفید برای یک تیپ ساده و بی درد سر
 • کفش کانورس (converse)  هم رنگ با پیراهن یا کت برای تیپ کاملا روزمره

بیشتر بخوانید: خوشتیپ و متفاوت شدن با هشت نکته

مدل شلوار کتان مردانه 96 سبز رنگ

شلوار کتان مردانه با رنگ و مدل سال 96

همیشه شلوار جین انتخاب خوبی است به ویژه برای یک تیپ روزمره مردانه و برای مردانی که نمی‌خواهند وقت زیادی را صرف فکر کردن و تصمیم‌گیری در مورد آنچه می‌خواهند بپوشند، کنند. اما بهتر است امسال، همه ی ما این رویه اشتباه را کنار بگذاریم.

برای روزهای گرم پیش رو در بهار و تابستان، شلوار جین البته همیشه انتخاب خوبی است اما ممکن است به خنکی شلوار کتان نباشد.
شلوار کتان دارای مزیت بزرگی است، اینکه هم با تیپ رسمی و هم با تیپ روزمره می‌توان از آن استفاده کرد، اما چرا شلوار کتان سبز را امتحان نکنید؟

اگرچه در مورد شلوارهای مردانه ، رنگ‌های سبز تیره یا زیتونی انتخاب‌های محافظه‌کارانه‌تری هستند، اما این بار یک شلوار کتان با رنگ سبز روشن‌تر را انتخاب کنید.­ شلوار کتان سبز رنگ خود را با یکی از این دو استایل متفاوت جور کنید:

 • برای تیپ نیمه رسمی : می‌توانید شلوار کتان را با پیراهن سفید و کت تک و کراوات سرمه‌ای ست کنید و یک جفت کفش روزمره طوسی رنگ بپوشید.
 • برای تیپ روزمره ی بهار و تابستان: می‌توانید شلوار را با یک تی شرت، کت جین و کتانی سفید رنگ را با تیپ خود ست کنید.
مشاهده تمام شلوار سبز رنگ مردانه

مشاهده شلوارهای مردانه

خرید اینترنتی لباس مردانه

با پیراهن سبز رنگ خود چه بپوشیم؟

خرید پیراهن مردانه ای با رنگ سبز یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای آن است که با رنگ و مدل سال 96 همراه شوید. اما نکته مهم این است که باید بدانید پیراهن سبز مردانه را با چه رنگ‌های دیگری باید ست کنید. بدون دانستن نکات کوچکی در مورد این رنگ پیراهن، ممکن است یک پیراهن سبز تیره را انتخاب کنید و آن را در کنار یک ست اشتباه بگذارید و در نهایت به جای آنکه خوشتیپ به نظر برسید شبیه به جک نیکلسون در نقش جوکر شوید! پس قوانین ست کردن پیراهن مردانه سبز را جدی بگیرید.

کدام پیراهن سبز را انتخاب کنیم ؟

بهتر است یک پیراهن مردانه با رنگ سبز خیلی روشن انتخاب نکنید، این رنگ‌ها برای پیراهن مردانه مناسب‌ترند:

 • سبز زیتونی
 • سبز پاستلی
 • سبز ارتشی

لازم نیست همیشه یک سبز رنگ ساده و بدون طرح را داشته باشید؛ سراغ طرح‌ها بروید، چهارخانه های سبز طرح بسیار شیکی برای پیراهن مردانه است.

پیراهن سبز به خوبی با شلوار یا کت و شلوار مردانه طوسی رنگ ست می‌شود. می‌توانید آن را با کفش قهوه‌ای تخت یا کفش مردانه مشکی رنگ بپوشید.

مشاهده پیراهن سبز مردانه

مشاهده پیراهن‌های سبز مردانه

مدل کراوات مردانه 2017 رنگ سبز

کراوات، یک اکسسوری سبز رنگ کوچک

کراوات سبز یک انتخاب شیک است، می‌توانید با آن رنگ و رویی تازه به تمام لباس‌های قدیمی خود بدهید، انتخابی که بسیاری از مشاهیر و مردان خوش تیپ به سراغ آن می‌روند. رنگ سال 2017 به شما می‌گوید وقت خرید لباس مردانه ، از این رنگ کراوات غافل نشوید.

کراوات سبز را با چه پیراهن‌هایی می‌توانید ست کنید؟ کراوات سبز با کت و شلوارهای سبز تیره و یا کرم هم‌خوانی دارد، همچنین می‌توانید آن را با یک ترکیب ساده‌تر با کت و شلوار مشکی رنگ هم می‌توان ست کرد.

کراوات سبز انتخاب خوبی برای پیراهن‌های سفید، آبی روشن یا صورتی ملایم و روشن است.

برای همراه شدن با رنگ و مدل سال 96 در انواع مدل لباس مردانه یا زنانه می‌توانید به جدیدترین کلکسیون‌های برندهای معتبر مد و لباس سری بزنید و بهترین‌ها را انتخاب کنید. این کلکسیون‌ها را در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل دنبال کنید و با چند کلیک به ست مورد علاقه خود برسید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.