فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
خرید لباس بهاره

با زیر ۱۰۰ هزار تومان به روز شوید

۵+

واقعیت این است که ما به تنوع زنده‌ایم! خرید کردن هم که یکی از متنوع‌ترین بخش‌های زندگی ماست. حالا که به قول حافظ شیرازی، «بهار توبه شکن» رسیده است، بهانه خوبی پیدا کرده‌ایم تا کمدمان را به روز کنیم، آن هم با انواع مدل لباس و کیف و کفش‌هایی که زیر 100 هزار تومان قیمت دارند. ما لیستی از این محصولات را فراهم کرده‌ایم تا احیانا اگر شما هم دلتان تغییر و تحول خواست بتوانید خرید کنید یا از این نمونه‌ها الهام بگیرید.

مدل لباس شاد و بهاره

شاید هیچ چیز به اندازه پوشیدن پیراهن‌های رنگارنگ و زیبا حال آدمی که دنبال متنوع کردن کمدش است را خوب نکند. اگر شما هم مثل ما جزو عشاق پیراهن‌های رنگی و سبک هستید، از این مدل‌ لباس های بهاره غافل نشوید و دل کمدتان را شاد کنید.خرید اینترنتی پیراهن زنانه

مشاهده و خرید انواع پیراهن زنانه

مشاهده و خرید انواع پیراهن زنانه

پیراهن‌های رسمی و زیر 100 هزار تومان

از آنجایی که به فصل عروسی و مهمانی وارد شده‌ایم، خوب است ایده‌هایی برای خرید لباس‌های مجلسی هم داشته باشیم. یک دست لباس مجلسی ساده تهیه کنید و در کمدتان قرار دهید. برای اینکه در مهمانی‌های مختلف متنوع به نظر بیایید می‌توانید از زیورآلات متفاوتی استفاده و مدل لباس‌تان را متفاوت کنید.

مدل لباس مجلسی ساده

مانتوهای خنک و راحت

آنجا که شاعر می‌فرماید «شکر کان محنت بی حد و شمار آخر شد» اشاره‌ ریزی دارد به جایگزین شدن کت‌های سنگین و پالتوهای زمستانه با مانتوهای سبک، خنک و راحت بهار و تابستان. (ما از روح شاعر، بابت این برداشت خیلی آزاد پوزش می‌طلبیم!) اگر دنبال مانتوهای خنک می‌گردید سراغ برندهایی بروید که در مانتوهایشان از الیاف طبیعی استفاده کرده‌‌اند. سه مدل مانتو زیر، کار برند تن درست هستند و به خصوص برای جشن گرفتن روز زمین پاک در اردیبهشت‌ماه، ایده‌های خوبی به نظر می‌رسند.

مدل مانتو زنانه بهاری

مشاهده و خرید انواع مانتو زنانه

مشاهده و خرید انواع مانتو زنانه

روی تاپ، تاب بخورید

داشتن تاپ و تونیک‌هایی که حال و هوای بهاره دارند و قیمت‌های مناسب، هیچ وقت خالی از لطف نیست. از این مدل لباس ها غافل نشوید.

خرید اینترنتی تاپ زنانه فورشگاه دیجی استایل

مشاهده و خرید انواع تاپ و تونیک زنانه

مشاهده و خرید انواع تاپ و تونیک زنانه

و اما شلوارها!

هر کسی به روز کردن کمدش را با توجه به چیزهایی که بیشتر به آن‌ها احتیاج دارد، انجام می‌دهد. اگر شلوار، آن چیزی است که بیشتر به آن نیاز دارید، از این مدل‌های خنک و آزاد ایده بگیرید.

خرید اینترنتی شلوار زنانه

مشاهده و خرید انواع شلوار زنانه

مشاهده و خرید انواع شلوار زنانه

ساده‌ترین به روز رسانی!

یکی از راحت‌ترین کارهایی که برای به روز کردن استایل‌ بهاره‌تان می‌توانید انجام دهید، اضافه کردن دستمال گردن یا شال نخی به آن است. سراغ رنگ‌های شاد و طرح‌های متنوع بروید.

خرید اینترنتی شال زنانه

مشاهده و خرید انواع شال و روسری زنانه

مشاهده و خرید انواع شال و روسری زنانه

کیفی برای حمل کردن رنگ‌ها

یادتان باشد با رسیدن بهار، کیف‌هایتان را هم بهاری کنید. مثلا بیشتر سراغ رنگ‌های شاد بروید، از مدل‌های طرح‌دار استفاده کنید و جنس‌های کنفی یا نخی را به بقیه ترجیح دهید. البته استفاده از کیف‌های چرمی و غیر پارچه‌ای برای مهمانی‌ها کاملا مجاز است.

مدل کیف زنانه بهاره

مشاهده و خرید انواع کیف زنانه

مشاهده و خرید انواع کیف زنانه

دامن‌های تازه من

داشتن چند دامن شیک و زیبا به راحتی، استایل شما را زیر و رو خواهد کرد. این مدل‌ها را جایی گوشه ذهن‌تان داشته باشید، اگر هم آن‌ها را پسندیدید از گوشه ذهنتان به گوشه کمدتان ببریدشان!

مدل دامن زنانه

مشاهده و خرید انواع دامن زنانه

مشاهده و خرید انواع دامن زنانه

جایی برای اسکناس‌های عیدی

از عید مدت زیادی گذشته، اما اسکناس‌ها هنوز نو هستند. برای اینکه پول‌های نو را مهمان کیف نو کنید، مدل‌های جذاب زیر را از دست ندهید. از رنگ هم که بپرسید می‌گوییم هر چه شادتر و پر انرژی‌تر، بهتر!

خرید اینترنتی کیف پول مانگو

مشاهده و خرید انواع کیف پول زنانه

مشاهده و خرید انواع کیف پول زنانه

استقبال از فصل صندل‌

کم‌کم به فصل «آتش از زمین می‌بارد» نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم و وقت به روز کردن جا‌کفشی‌های محترم و حضور کفش‌های تازه می‌رسد. داشتن کفش‌های عروسکی و صندل‌ها، نه فقط به روز رسانی کمد محسوب می‌شود که باعث زنده شدن قلب دوم شما هم خواهد شد. ایده‌های زیر 100 هزار تومان فروشگاه اینترنتی دیجی استایل را از دست ندهید.

خرید اینترنتی صندل و کفش تخت زنانه

 

مشاهده و خرید انواع صندل زنانه

مشاهده و خرید انواع صندل زنانه

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.