فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
style-secrets1

مردان خوشتیپ و زنان شیک چه راز پنهانی دارند؟

۲+

مردان خوشتیپ و زنان شیک همگی یک اشتراک دارند، آن ها بدون آنکه تلاش ویژه‌ای کنند خوشتیپ به نظر می رسند. طراحان و تمام افرادی که به نوعی با مد و فشن سر و کار دارند با روشی لباس‌هایشان را کنار هم می‌گذارد که همیشه خوب به نظر برسند. اما کاری که برای خیلی‌ها سخت است، چطور برای این افراد آسان می‌شود؟

خوشتیپ‌ها تنها یک قانون دارند، آن‌ها یک برنامه صبح روتین برای انتخاب لباس های خود می‌چینند و آنچه قرارند صبح بپوشند را از پیش انتخاب کرده و یک برنامه مرتب روزانه برای لباس‌ها و تیپشان دارند. ما بخشی از برنامه روزانه این خوشتیپ‌ها را جمع آوری کرده ایم تا داشتن ظاهر شیک و مرتب و در عین حال خیره کننده برای هیچکس کار دشواری نباشد.

شما هم یکی از آن مردان خوشتیپ و زنان شیک باشید

یک لباس را به عنوان قهرمان روز انتخاب کنید

وقتی از خواب بیدار می شوید تصیم بگیرید کدام لباستان را واقعا می خواهید امروز به تن کنید، این لباس می تواند شلوار، کفش یا تی شرت مورد علاقه تان باشد، یا حتی می توانید یک رژ لب را انتخاب کنید. کافی است بقیه لباس هایتان را با محوریت لباس مورد علاقه تان انتخاب کنید. ببینید کدام رنگ‌ها با آن جور در می‌آیند و کدام طرح‌ها بیشتر به آن می‌خورند. این قهرمان می‌تواند یک لباس طرح‌دار باشد که به راحتی با بقیه لباس‌ها یا کیف و کفش ساده شما ست می‌شود.

مشاهده تمام کفش‌های مردانه

مشاهده تمام کفش‌های مردانه

یک بار تمام لباس هایتان را چک کنید

پیش از آنکه از خانه بیرون بروید یک نگاه دیگر در آینه به خودتان بیاندازید و چک کنید از سر تا پا آنچه که انتخاب کرده اید مناسب یکدیگر است یا نه. یک دقیقه وقت برای این کار بگذارید و این فرصت را به خودتان بدهید که اگر در چک نهایی یک لباس را نامناسب دیدید، آن را عوض کنید. این اشتباه که بدون نگاه کردن در آینه خانه را ترک کنید باعث می‌شود که ناگهان در خیابان و وقتی که دیگر فرصت را از دست داده‌اید متوجه یک اشتباه در لباس پوشیدن بشوید و دیگر وقتی برای اصلاح آن نداشته باشید.

مردان خوشتیپ و زنان شیک

دو ساعت زودتر بیدار شوید

اگر به ظاهر خود خیلی اهمیت می دهید و به آن حساسید پس برایش بیشتر وقت بگذارید. دو ساعت زودتر از زمانی که می خواهید از در بیرون بروید، بیدار شوید و برای آنچه می خواهید بپوشید وقت بگذارید. این کاری است که بسیاری از مشاهیر پیش از بیرون آمدن از خانه انجام می‌دهند. با این روش حس بدی که پس از خروج از خانه نسبت به لباس هایی که به سرعت و در فرصت کم انتخاب کرده اید، از بین می رود. البته تعیین این زما به میزان سخت‌گیری شما باز می‌گردد، اینکه لازم می‌دانید همیشه پیش از خروج از خانه دوش بگیرید یا مدل موهایتان را طور خاصی درست می‌کنید یا حتی فکر می‌کنید اگر فرصت کافی برای یک ورزش کوچک صبحگاهی داشته باشید شاداب‌تر به نظر خواهید رسید. فراموش نکنید که سلامتی بخش مهمی از زندگی و استایل خوشتیپ‌ها را تشکیل می‌دهد، پس شما هم به آن اهمیت داده و بخشی از روز خود را به آن اختصاص دهید.

مشاهده تمام تی شرت‌های مردانه

مشاهده تمام تی شرت‌های مردانه

مثل مردان خوشتیپ و زنان شیک برای هفته برنامه ریزی کنید

اگر صبح ها وقت کافی برای انتخاب لباس ندارید، ابتدای هر هفته برای آنچه که در هفت روز پیش رو می خواهید به تن کنید، تصمیم بگیرید. کافی است یک برنامه هفتگی تهیه کرده و در آن برای هر روز هفته تعیین کنید که چه لباس ها و اکسسوری ها، کیف و کفشی را می خواهید بپوشید. به این صورت صبح ها کافی است به لیست خودنگاهی انداخته و به سرعت حاضر شوید. اگر وقت کافی برای این کار را ندارید یا نمی‌توانید برای یک هفته کامل برنامه‌ریزی کنید، حداقل از شب قبل یک تصمیم کلی درباره لباس‌هایی که فردا صبح به تن خواهید کرد، بگیرید و یا حتی برای صرفه‌جویی در وقت آن‌ها را دم دست بگذارید تا صبح به سرعت آن‌ها را بپوشید.

راز آخر مردان خوشتیپ و زنان شیک انتخاب لباس از محل مناسب است، انتخاب لباس های با کیفیت و متناسب با ترندهای روز می تواند شکل ظاهری شما را ارتقا دهد.

دیجی استایل فروشگاه اینترنتی است که جدیدترین کلکسیون های فصلی از معتبرترین تولیدکنندگان پوشاک ایرانی و خارجی را یک جا جمع کرده است که شما بتوانید با کمترین زمان بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.