فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
کیف و کفش مدرسه دخترانه

خوش تیپ‌ها از حالا برای مدرسه آماده می‌شوند!

فصل باز شدن مدرسه ها نزدیک است و شاید سوالی که در ذهن شما پررنگ می شود این باشد که چگونه در مدرسه خوشتیپ باشید؟ اگرچه دلتان نمی‌خواهد از حالا چیزی در مورد شروع کلاس‌ها و صبح زود از خواب بیدار شدن بشنوید، اما شاید بدتان نیاید کمی در مورد ست کیف و کفش مدرسه بخوانید!

برای مشاهده هر محصول نشانگر ماوس را روی آن برده و کلیک کنید

پوشیدن یونیفرم و مانتو شلوار مدرسه می‌تواند کمی جالب‌تر شود، اگر بتوانید کیف و کفش مناسبی را برای آن پیدا کنید. فراموش نکنید که مهم نیست چه استایلی دارید، یک کیف و کفش شیک همیشه می‌تواند بازی را عوض کند.

برای مانتو و شلوار سرمه ای کدام کیف و کفش دخترانه؟

رنگ ممنوعه برای شما رنگ آبی است، پس کیف و کفش آبی رنگ را فراموش کنید. اما اگر دوست دارید سرتا پا یک رنگ دیده شوید می‌توانید از رنگ سرمه‌ای استفاده کنید که البته توصیه نمی‌شود.

به جای آن کیف و کفش مدرسه را از رنگ‌های سفید یا ترکیب سفید و مشکی و یا قرمز انتخاب کنید.

کدام کیف و کفش مدرسه برای یونیفرم کرم؟

برای تیپ مدرسه متناسب با رنگ مانتو شلوار کرم باید سراغ کفش مدرسه قهوه‌ای رنگ یا صورتی بروید. البته چون رنگ کرم یکی از رنگ‌های طبیعی است با کمی دقت می‌توانید به سادگی هر رنگی مثل قرمز و سبز را با آن ست کنید.

کدام کیف و کفش دخترانه برای مانتو شلوار طوسی؟

اگر مانتو شلوار مدرسه شما طوسی رنگ است باید بگوییم که شانس آورده‌اید. شما با این مانتو شلوار به راحتی می‌توانید در مدرسه خوشتیپ باشید. هر رنگی را می‌توان با طوسی ست کرد اما اگر تناژ رنگ مانتوی شما تیره است بهتر است از کیف و کفش رنگی تیره‌تر و اگر روشن است از کفش و کیف مدرسه با رنگ روشن‌تر استفاده کنید.

حالا که دستتان در انتخاب رنگ‌ها باز است بهتر است سراغ رنگ مشکی نروید.

مانتو شلوار سبز با کدام کیف و کفش دخترانه ست می‌شود؟

یکی از انتخاب‌های اصلی شما برای ست کردن کفش مدرسه با مانتو شلوار، کفش کانورس (Converse) دخترانه سبز رنگ است.

اگر می‌خواهید محتاطانه عمل کنید کفش دخترانه یا کیفتان را به رنگ سبز انتخاب کنید.

اما رنگ‌های جسورانه‌تری را هم می‌توانید امتحان کنید، مثل رنگ سرمه‌ای، سفید و یا کرم.

اگر می‌خواهید بدانید در مدرسه چگونه خوش تیپ باشید اولین قدم این است که مرتب باشید. همیشه حواستان به تمیز بودن مانتو و شلوار و مرتب و اتو کشیده بودن باشد.

بعد از آن باید به هماهنگی رنگ‌ها توجه کنید.  برای آنکه هم مد روز بوده و هم به انواع رنگ و مدل کیف و کفش دخترانه دسترسی داشته باشید، می‌توانید سری به مجموعه های کیف و کفش زنانه و دخترانه در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بزنید و ست خود را به راحتی خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.