فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
گرانقیمت‌ترین قلم‌های دنیا

گرانقیمت‌ترین قلم‌های دنیا

۳+

روز پنجم ژوئن یا همان 14 تیر خودمان، روز «قلم» نامگذاری شده است. به همین بهانه سراغ پنج تا از گرانقیمت‌ترین قلم‌های دنیا رفته‌ایم. شماره‌بندی‌شان برعکس است چون قیمت‌شان را از کم به زیاد قرار داده‌ایم.

5. کاران (Caran d’Ache)

قلمی شش وجهی که هر وجه آن از نقره‌ تهیه شده است. تمام نقاط سبز با 72 قطعه زمرد پوشانده شده‌اند و 72 قطعه یاقوت هم نقاط قرمز را پوشانده‌اند. این نقاط رنگی در کنار 892 قطعه الماس به وزن 7.1 قیراط قرار گرفته‌اند. این خودکار محصول چین است.

قیمت: 406/453 هزار دلار

قلم کاران

4.مون بلان و ون کلیف (Mont Blanc & Van Cleef)

ساخت این قلم بیش از یک سال طول کشید و در نهایت اثری متشکل از الماس، یاقوت کبود، یاقوت سرخ و زمرد ساخته شد. از این قلم تنها سه عدد ساخته شده است.

قیمت: 730 هزار دلار

قلم مون بلان و ون کلیف

3.آئورا  (Aurora)

این قلم به حدی ویژه است که هر سال تنها یک عدد از آن تولید می‌شود. بدنه‌ی آن با الماس پوشیده شده و نوک قلم از طلای 18 عیار تهیه شده است. خریدار این قلم می‌تواند سفارش درج نشان خانوادگی‌اش بر روی این محصول را بدهد. قیمت ثابتی برای Diamante وجود ندارد اما این رقم چیزی حدود 1.28 میلیون دلار خواهد بود.

قیمت: 1/28 میلیون دلار

قلم آئورا

2.مون بلان (Montblanc)

این قلم زیبا از مجموعه مون بلان است و تماما از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. همچنین 1430  قطعه الماس روی بدنه به کار رفته‌اند.

قیمت: 1.5 میلیون دلار

قلم مون بلان

1.تیبالدی (Tibaldi)

اما لقب گران‌ترین قلم این مجموعه به تیبالدی تعلق می‌گیرد. این قلم تنها یک بار تولید شد و در مزایده‌ی یک خیریه‌ در شانگهای به قیمت هشت میلیون دلار به فروش رفته است. دلیلش هم به وجود 945 عدد الماس سیاه و 123 یاقوت روی بدنه‌ی آن برمی‌گردد.

قیمت: 8 میلیون دلار

قلم تیبالدی

 

 

دیدگاه کاربران یک دیدگاه

  1. کریست

    ۰

    فقط بیک

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.