فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
راحی ناخن 2022

۱۰ ترند جذاب و محبوب طراحی ناخن در سال ۲۰۲۲

زیبایی ناخن‌ها یکی از اصول کلی و اساسی در استایل خانم‌هاست. علاوه بر زیبایی و ظرافتی که یک مانیکور جذاب و شیک به استایل‌تان می‌دهد، دیدن طرح‌ها و رنگ‌های شاد و مسحورکننده روی ناخن‌ها می‌تواند روحیه‌تان را شاد‌تر کند. طراحی انواع مدل‌های مانیکور و آرایش ناخن‌ها جزو دسته‌ای از خدمات زیبایی محسوب می‌شود که دائما در حال به‌روز شدن و تولید و طراحی سبک‌های جدید است؛ از مدل‌های جدید و بدیع سوهان کشیدن به ناخن‌ها بگیرید تا انواع روش‌های کاشت، پلی‌ژل، ژلیش و لمینیت ناخن که امروزه در سالن‌های زیبایی طرفداران بی‌شماری دارد. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به ترندهای جدید و جذاب طراحی ناخن در تابستان و بهار ۲۰۲۲. امیدواریم با الهام گرفتن از ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲ بتوانید ناخن‌هایتان را به مطلوب‌ترین شکل آرایش کنید و از دستان زیبایتان لذت ببرید؛ با ما در مجله‌ی دیجی استایل همراه باشید.

۱. استفاده از ورق طلایی در ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲؛ درخشان و متفاوت

طراحی ناخن با تکه های طلایی

به طور کلی استفاده از رنگ طلایی در ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲ بسیار شاخص است اما یکی از جذاب‌ترین این ایده‌ها استفاده از گلیترهای تکه‌ای طلایی رنگ بر روی ناخن‌هاست که حالتی شبیه به ورق‌های طلایی بر روی ناخن‌ها ایجاد می‌کند.

در این حالت برای این که این تکه‌های طلایی رنگ جذابیت بیشتری روی ناخن‌هایتان ایجاد کنند می‌توانید پس زمینه‌ی ناخن‌ها را با طرح‌های مرمری بسیار ملایم پوشش بدهید. همچنین می‌توانید با استفاده از رنگ‌های ملایم و خنثی روی ناخن‌ها هارمونی این تکه‌های طلایی رنگ را روی ناخن‌ها بیشتر کنید.

۲. مانیکورهای فانتزی تم‌دار؛ طرح‌هایی شاد و هیجان‌انگیز روی ناخن‌های شما

طراحی ناخن فانتزی 2022

طرح‌های فانتزی و شاد و هیجان همیشه طرفداران بسیاری داشته‌اند و در تابستان ۲۰۲۲ هم می‌توانیم این طراحی‌های دوست‌داشتنی را جزو ترندهای طراحی ناخن بدانیم.

طرح‌هایی تم‌دار از حیوانات جذاب، خوراکی‌ها و میوه‌های تابستانه با رنگ‌هایی شاد و هیجان‌انگیز علاوه بر زیبایی ناخن‌هایتان در روحیه شما هم تاثیر گذارند.

۳. جدیدترین طرح‌های آبستره و گرافیکی؛ ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲

طراحی آبستره ناخن 2022

همان‌طور که استایل هنری یا آرتسی جزو محبوب‌ترین استایل‌های لباس پوشیدن در میان هنرمندان است، در سال‌های اخیر هنر به کمک استایلیست‌های ناخن هم آمده است. طرح‌های آبستره و ترکیب‌های بدیع هنری گویی تابلوهای نقاشی را در مقیاسی کوچک به روی ناخن‌های شما می‌آورند.

طراحی آبستره ناخن 2022

امسال هم در میان ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲ طرح‌هایی بدیع و خاص از طرح‌های آبستره می‌بینیم که هم به لحاظ بصری جذابند و هم جلوه‌ای خاص و متفاوت به ناخن‌های شما می‌دهند.

 ۴. گل‌ها و درختان،ترند طراحی ناخن در تابستان ۲۰۲۲ ؛ طبیعت روی ناخن‌های شما

طرح طبیعت برای طراحی ناخن

تابستان و بهار تداعی‌کننده‌ی طراوت طبیعت‌اند. زیبایی بی‌بدیل برگ‌های سبز و رنگ‌های درخشان و شاد گل‌ها که در میان سبزه‌ها و بوته‌ها می‌درخشند. همچون سال‌های گذشته امسال هم در میان ترندهای طراحی ناخن تابستان ۲۰۲۲ طرح‌های جذابی از برگ‌ها، درختان و گل‌ها دیده می‌شوند.

یک طرح جذاب از برگ‌های کاج در پس زمینه‌ی سبز روشن، ترکیبی از گلبرگ‌های رنگی و شاد یا گل‌های سفید بابونه می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای طراحی ناخن‌های شما در تابستان و بهار امسال باشد.

۵. رنگ‌های پاستلی همچنان در میان ترندهای مانیکور در تابستان و بهار ۲۰۲۲

رنگ های پاستلی

سال‌هاست که رنگ‌های پاستلی جزو ترند‌ترین رنگ‌های مورد استفاده در بهار و تابستان محسوب می‌شوند. رنگ‌هایی بسیار لطیف و ظریف که طراوت و ملاحت نسیم بهاری، شکوفه‌های زیبا و عطر دوست‌داشتنی نعنا را در  ذهن ما تداعی می‌کنند.

اگر در چرخه‌ی رنگ به رنگ‌هایی مانند صورتی، زرد، سبز، آبی و… کمی رنگ سفید اضافه کنیم، پاستلی‌ها به دست می‌آیند. سبز نعنایی، آبی آسمانی، بنفش یاسی روشن، صورتی روشن، زرد لیمویی، هلویی، موزی و… رنگ‌هایی هستند که به عنوان رنگ‌های پاستلی شناخته می‌شوند.

طرح ناخن- تخم پرندگان پاستلی

یکی از بهترین ایده‌ها برای فصل های تابستان و بهار مانیکور ناخن با استفاده از رنگ‌های پاستلی است. می‌توانید هر کدام از ناخن‌هایتان را به یک رنگ پاستلی اختصاص دهید و یک مانیکور ساده روی هر کدام از ناخن‌هایتان داشته باشید و یا این که یک یا چند ناخنتان را با رنگ‌های پاستلی فرنچ کنید.

یکی دیگر از ایده‌های جذاب برای استفاده از رنگ‌های پاستلی که در میان ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲ قرار دارد طراحی ناخن‌ها به شکل تخم‌های پرندگان است. در این حالت کافیست رنگ‌های پاستلی مات را انتخاب کنید و آن ها را  با خال‌های ریز مشکی رنگ به شکل تخم‌های پرندگان درآورید.

۶. طرح کهکشان و فضا؛ یک طراحی جذاب که امسال هم ترند است

طرح ناخن کهکشانی

در میان ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲ باید به طرح‌های کهکشانی هم اشاره کنیم که طرفداران خاص خود را دارند. برای طراحی این مدل‌ها، از  پس زمینه‌ی مشکی یا سرمه‌ای استفاده کنید و با رنگ‌های سفید، صورتی، بنفش و سبز و آبی کبالت طرح‌هایی از کهکشان را پیاده‌سازی کنید.

۷. طرح‌هایی بدیع و خاص از سنگ‌ها روی انگشتان شما

طرح سنگ برای طراحی ناخن

یکی دیگر از ترندهای جذاب طراحی ناخن که امسال هم جزو ترندهای پر طرفدار طراحی ناخن محسوب می‌شود پترن سنگ بر روی ناخن است. طرح‌هایی از سنگ‌های مرمر، سنگ‌های سبز جید و کواتز صورتی بر روی ناخن‌ها که می‌توانند بسیار آرامش‌بخش و دلپذیر و در عین حال خاص و متفاوت باشند.

برای طراحی ناخن‌ها به این سبک رنگ‌ها را به روش ابرو بادی با یکدیگر ترکیب کنید و سپس رگه‌های رنگ سفید و یا تیره را با قلم‌هایی نازک روی ناخن‌ها ایجاد کنید. در انتها یک پوشش براق روی ناخن‌ها می‌تواند جلوه‌ی سنگی را روی ناخن ایجاد کند.

۸. فرنچ‌های مدرن‌تر و خاص‌تر؛ ایده‌هایی دوست‌داشتنی و شیک برای تابستان و بهار ۲۰۲۲

فرنچ مدرن

اگر از طرفداران فرنچ هستید امسال بهتر است فرنچ‌های مدرن‌تر و متفاوت‌تری را امتحان کنید. در میان ترندهای فرنچ ۲۰۲۲  می‌توانید ایده‌های بی‌نظیر و بسیار جذابی را می‌بینید؛ از فرنچ‌های آبستره تا فرنچ‌های چند‌لایه اریب با ترکیب‌های رنگی ملایم و هارمونیک.

فرنچ مدرن

یکی دیگر از ایده‌های محبوب برای فرنچ ناخن هم استفاده از رنگ‌های مات و براق در کنار یکدیگر است؛ به این صورت که روی ناخن را لاک مات  می‌زنید و یک لایه فرنچ با لاک براق ایجاد می‌کنید. این طراحی فرنچ هم بسیار خاص و شیک است.

۹. گلیترهای آمبره در میان ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲؛ ساده اما بسیار شیک و دوست‌داشتنی

گیلتر آمبره

لاک‌های گیلتر یا اکلیلی همواره طرفداران بسیاری دارند اما برای این که مانیکور جذاب‌تری با این نوع از لاک‌های درخشان داشته باشید می‌توانید از طرح‌های خلاقانه و جدیدتری استفاده کنید.

یکی از ایده‌های جذاب و در عین حال ساده با لاک‌های گلیتر یا اکلیلی طرح‌های آمبره است؛ به این صورت که یک پوشش بیس یا رنگ خنثی به عنوان پایه انتخاب می‌کنید و سپس روی ناخن‌ها را به شکل آمبره از بالا تا پایین طراحی می‌کنید. هر چه به قسمت میانی ناخن می‌رسید باید از میزان گلیترها کم کنید.

این مدل مانیکور در عین سادگی بسیار شیک و جذاب است و می‌تواند یکی از گزینه‌های دلخواه شما برای تابستان و بهار ۲۰۲۲ باشد.

۱۰. پترن‌هایی از پوست حیوانات؛ طرح‌های گورخری و پلنگی در میان ترندهای طراحی ناخن ۲۰۲۲

طرح ناخن پترن حیوانات

و اما به سراغ یکی دیگر از پترن‌های خاص طراحی ناخن در ترند‌های ۲۰۲۲ می‌رویم؛ پترن‌های گورخری و پلنگی که امسال بسیار محبوب شده‌اند. پترن‌های پلنگی همواره طرفداران خود را در صنعت مد جهان داشته‌اند و امسال پترن‌های گورخری هم به جمع ترندهای محبوب سال اضافه شده‌اند.

طرح ناخن پترن حیوانات

می‌توانید این پترن‌های جذاب را به صورت ساده‌تر روی ناخن‌هایتان پیاده کنید و یا آن که آن‌ها را با لاک ساده و یا دیگر پترن‌ها ترکیب کنید.

و در آخر

در این مطلب ترندهای جدید و محبوب طراحی ناخن برای تابستان و بهار ۲۰۲۲ را برایتان معرفی کردیم. اگر به صورت منظم برای طراحی و مانیکور ناخن‌هایتان به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنید می‌توانید از ناخن کارتان بخواهید تا این ترندهای جدید را برایتان طراحی کند. اگر هم به دلیل کمبود وقت یا هزینه برای طراحی ناخن‌هایتان به سالن‌های زیبایی مراجعه نمی‌کنید، خودتان در منزل می‌توانید به سادگی با استفاده از ابزار طراحی ناخن، ترندهای ساده‌تر را بر روی ناخن‌هایتان طراحی کنید. به خاطر داشته باشید که برای این که طراحی ناخن‌هایتان جلوه‌ی جذاب‌تری داشته باشد حتما به صورت منظم ناخن‌هایتان را مانیکور کنید.

منابع: thetrendspotter، itakeyou.co.uk، chasingdaisiesblog

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.