کال ایت اسپرینگ

 

برند کال ایت اسپرینگ یک تولید کننده تخصصی کیف و کفش زنانه  و مردانه است. این برند کانادایی، فرزند آلدو، شرکت بزرگ تولید کننده کیف و کفش است. برندی نام آشنا و موفق در عرصه تولید انواع کفش‌های رسمی و نیمه رسمی. همان طور که کال ایت اسپرینگ فرزند آلدو است و بسیار جوان‌تر از پدر، کفش کال ایت اسپرینگ و کیف کال اسپرینگ هم در مدل و طراحی ظاهری، جوان پسندتر و متفاوت‌تر هستند. در حالی که آلدو در فضای کلاسیک طراحی و دوخت کیف و کفش قدم برمی‌دارد، برند کال ایت اسپرینگ می‌کوشد، نمونه کارهای مدرن‌تری را روانه بازار کند. طرح‌های مدرن لزوما به معنی استفاده از سیستم فست فشن یا مد سریع نیست، چون این برند از طرفداران مد پایدار است؛ یعنی محصولی را طراحی و تولید می‌کند که عمر آن به اندازه یک فصل مد نیست و با تمام شدن یک دوره، جذابیت استفاده خود را از دست نمی‌دهد. 
تاریخچه کال ایت اسپرینگ 
اولین نمایندگی کال ایت اسپرینگ در سال 1991 در کانادا با نام ترانزیت شروع به فعالیت کرد و با راه اندازی شعبی در آمریکا کار خود را گسترش داد. در سال 2008 تمام نمایندگی‌های این برند، نام خودشان را به اسپرینگ تغییر دادند. در سال 2010، مدیران آلدو اعلام کردند که می‌خواهند فعالیت این برند را گسترش دهند و هم‌زمان با این تصمیم نام آن را به «کال ایت اسپرینگ» Call It Spring تغییر می‌دهند. بعد از این تا سال 2011، 600 نمایندگی کال ایت اسپرینگ در سراسر دنیا شروع به فعالیت و فروش محصولات این برند کردند. 
ویژگی محصولات کال ایت اسپرینگ 
برند کال ایت اسپرینگ Call It Spring، مجموعه کاملی از انواع پاپوش‌های زنانه و مردانه ازدمپایی تا اسنیکر، کتانی، صندل و غیره را تولید می‌کند. ویژگی این محصولات که آن را از سایر برندها متمایز می‌‌کند، دوستدار محیط زیست بودن آنهاست. در تولید محصولات این برند، از هیچ محصول حیوانی مثل پوست، چرم، خز، مو و... استفاده نمی‌شود. ماده اصلی که در تولید اغلب محصولات این برند حتی کفش مردانه کال ایت اسپرینگ استفاده می‌شود، پلی اورتان است.
از آنجایی که هر نوع ماده صنعتی، به دلیل تجزیه نشدن، خطر آسیب رساندن به محیط زیست را دارد، برند کال ایت اسپرینگ از حامیان مد پایدار است؛ یعنی محصولی با ماندگاری کوتاه و صرفا تابع جریان‌های مد فصلی را تولید نمی‌کند و  با بهره گیری از تکنولوژی‌ها و آزمایشگاه‌های مجهزی که در اختیار دارد، کیف یا کفشی را روانه بازار می‌کند که برای زمان طولانی قابل استفاده است و نه کیفیت و نه جذابیت ظاهری خودش را در طول یک مدت زمان کوتاه از دست نمی‌دهد. 
محبوب‌ترین محصولات کال ایت اسپرینگ 
تمام محصولاتی که برند کال ایت اسپرینگ از سال 2019 تولید کرده، دوستدار محیط زیست و وگان بوده است؛ به همین دلیل روی تمام این محصولات یک نشان V به چشم می‌خورد. در میان کیف و کفش‌های کال ایت اسپرینگ، جایگاه محبوب‌ترین به کفش‌های روزمره و کژوال می‌رسد که برای استفاده روزانه انتخاب خوبی هستند. کیف‌های کال ایت اسپرینگ هم از محبوبیت خوبی برخوردارند، چون برخلاف نمونه‌های چرم و جیر رایج در بازار، بسیار سبک هستند و هنگام بلند کردن کیف، هیچ وزنی احساس نمی‌کنید. استفاده از کیف سبک، توصیه جدی کارشناسان سلامت است، چون حمل کیف سنگین در طول زمان به مهره‌های گردن آسیب وارد می‌کند و موجب مشکلاتی مانند گردن درد، دست درد و ... می‌شود. همچنین انواع صندل، نیم بوت، کتانی، کاور عینک و موارد مشابه نیز جزو گزینه‌های پرفروش این برند هستند.
خرید محصولات کال ایت اسپرینگ از دیجی استایل
اگر به دنبال نزدیکترین نمایندگی کال ایت اسپرینگ در تهران یا شهرستان‌ها هستید و این برند به دلیل حمایت از مد پایدار و محیط زیست انتخاب شماست، می‎توانید خرید محصولات آن را از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل انجام دهید. در حقیقت دیجی استایل به نوعی نمایندگی کفش کال ایت اسپرینگ و همچنین نمایندگی کیف کال ایت اسپرینگ را به صورت اینترنتی بر عهده دارد. شما می‌توانید تنها با چند کلیک محصولات جذاب این برند را انتخاب کرده و درب منزل تحویل بگیرید.