کارن میلن

 

کارن میلن، برند انگلیسی از طراحی به همین نام است. طراحی جوان و باهوش که به جای راه اندازی برندی با محصولات متنوع، تصمیم گرفت برندی تخصصی را در حوزه لباس شب و مهمانی خانم‌ها راه بیندازد. او به خوبی فهمیده بود که خانم‌ها دوست دارند گاهی از دنیای لباس‌های روزمره، بلوز، شلوار، دامن همیشگی دور شوند و وارد فروشگاه‌هایی شوند که تا چشم کار می‌کند،  لباس‌های شیک و فاخر مناسب مهمانی، مجالس شب و عروسی باشد. وقتی خانم‌ها قصد دارند لباسی را با وسواس برای مجلس خاصی تهیه کنند، تخصصی بودن برند، محدود و در عین حال فکر شده بودن کارها، به اعتماد بیشتر و خرید راحت‌تر آنها کمک می‌کند. کارن میلن جوان و تحصیلکرده می‌دانست وارد شدن به حوزه پوشاک مثل سایر برندها و تولید انبوه لباس‌های زنانه، مردانه و بچه‌گانه، کار متفاوتی نیست؛ او برای برند کردن نام خودش نیاز به برنامه‌ای متفاوت و متمایز داشت.
تاریخچه برند کارن میلن
کارن میلن تحصیلکرده رشته طراحی از کالج مدوی بود که بعدها به نام دانشگاه هنرهای خلاق تغییر نام داد. آشنایی کارن میلن با کوین استنفورد شروع کار برندشان با نام کارن میلن بود. آنها در سال 1981 به اندازه 100 پوند پارچه سفید کتان خریدند، پیراهن‌هایی دوختند و در میان دوستانشان به فروش رساندند. این شیوه فروش خرد، گسترده و گسترده‌تر شد تا سال 1983 که اولین فروشگاه خودشان را افتتاح کردند. در ادامه پیشرفت، کارن میلن صاحب فروشگاه‌‌هایی در آمریکا و اروپا شد. کارن میلن طراحی لباس مهمانی، مجلسی و... را به صورت خلاقانه و حرفه‌ای بلد بود؛ ولی از عهده مدیریت برند هم به همین خوبی برنیامد و در نهایت در سال 2011 از برندی که با نام خودش راه انداخته بود، جدا شد. مالک جدید برند کارن میلن تصمیم گرفت کلیه فروشگاه‌های برندش را جمع کند و کار را فقط در قالب فروش آنلاین و از طریق سایت کارن میلن و سایت‌های معتبر چون نورداستروم و.... ادامه دهد. 
ویژگی محصولات کارن میلن 
برند کارن میلن بعد از جدایی بنیان گذار و مادرش، کمی شیوه کار خود را تغییر داده است، یعنی منحصرا لباس‌های مهمانی و مجلسی طراحی و تولید نمی‌کند. کلیه لباس‌های زنانه از پیراهن، شلوار، بلوز، تاپ، دامن، سرهمی و... در هر مجموعه این برند طراحی و تولید می‌شوند، اما سبک لباس‌ها اسپرت نیستند و مناسب خانم‌هایی هستند که ظرافت زنانه را در لباس‌هایشان دوست دارند. این روزها، کار طراحی زیر نظر مدیر خلاقیت برند انجام می‌شود. او به همراهی تیمی 12 نفره از طراحان دو مجموعه را در هر فصل روانه بازار می‌کند. امتیاز دیگر  برند کارن میلن این است که لباس‌هایی هم مخصوص خانم‌های سایز بزرگ در مجموعه هر فصل خود دارد. انواع اکسسوری مانند کیف، کفش، عینک و لوازم آرایشی هم به تولیدات این برند اضافه شده و در سایت کارن میلن یا سایت‌های معتبر به فروش می‌رسد. 
محبوب‌ترین محصولات کارن میلن
هر چند این روزها، کارن میلن یک برند با محصولات زنانه متنوع است و از پوشاک تا لوازم آرایش مورد نیاز خانم‌ها را تامین می‌کند، ولی پیراهن‌های این برند، هم چنان محصول پرفروش و محبوب آن به حساب می‌آیند  و با گذشت 10 سال از تغییر رویه این برند، هنوز در دنیای لباس شب و مهمانی بیشتر مورد اعتماد و توجه هستند. بر همین اساس پیراهن‌ها تنوع بالایی دارند؛ از ساده‌ترین پیراهن‌های کوتاه و بلند یا پیراهن‌های گشاد و تنگ گرفته تا نمونه‌های کار شده مناسب عروسی، مهمانی عصر، مجالس رسمی و... را می‌توانید  در میان محصولات کارن میلن ببینید. 
خرید کالاهای کارن میلن ازدیجی استایل
خرید از کارن میلن در تمام دنیا از طریق سایت این برند یا سایر سایت‌های معتبر انجام می‌شود. در ایران هم می‌توانید خرید از کارن میلن را از طریق دیجی استایل انجام دهید. با خرید از دیجی استایل می‌توانید نسبت به اصل بودن کالا اطمینان کامل داشته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، محصولات مورد علاقه خود را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین استفاده از فیلترهای متنوع انتخاب بهترین گزینه را بسیار راحت خواهد کرد.
 
متاسفانه کالایی با شرایط مورد نظر شما موجود نیست
متاسفانه کالایی با شرایط مورد نظر شما موجود نیست