سوپرگا

 

سوپرگا Superga، یک برند ایتالیایی کفش است. وقتی از ایتالیا و کفش صحبت می‌شود، کفش‌های دست دوز با چرم‌های براق و واکس خورده به ذهن می‌آید، اما سوپرگا با وجود آنکه قدمتی بیش از 100 سال دارد و از همان برندهای قدیمی کفش سازی محسوب می‌شود؛ در حیطه تولید کفش اسپرت و ورزشی متخصص است. این برند ایتالیایی در شروع فعالیتش، کفش تنیس تولید می کرده و حالا دنیای رنگارنگی از کفش‌های ورزشی و کژوال دارد. تنوعی را که در کفش‌های سوپرگا چه زنانه و چه مردانه وجود دارد، در کمتر برندی می‌توان دید. 
تاریخچه سوپرگا
برند ایتالیایی سوپرگا sneakers ، فعالیتش را در سال 1911 در شهر تورین ایتالیا با تولید کفش تنیس شروع کرد. در سال 1925، کفشی با نام " 2750 کلاسیک" تولید کرد که عامل شهرت و محبوبیت جهانی این برند شد. موفقیت این کفش سوپرگا و فروش بالای آن، مدیران این برند را ترغیب کرد تا در سال 1934، خط تولید کفش‌های کژوال خود را راه اندازی کنند وحتی سراغ تولید کفش‌های مناسب برای سایر ورزش‌ها نیز بروند. سال‌ها بعد، سوپرگا تولید کفش‌های بچه‌گانه را هم به مدل‌های زنانه و مردانه خود اضافه کرد تا بتوان یک خرید کامل خانوادگی را از این برند ایتالیایی انجام داد.
 ویژگی محصولات سوپرگا 
تجربه بیش از 100 سال فعالیت تخصصی در حوزه کفش‌های ورزشی در کنار تکنولوژی‌های جدید منجر به تولید محصولات با کیفیتی شده که در شعب فروشگاه سوپرگا عرضه می‌شوند. در هر نمایندگی سوپرگا برای انواع سلیقه مردانه یا زنانه کفش‌های اسپرت و کژوال وجود دارد.
ویژگی دیگر انواع کفش سوپرگا تنوع رنگی آن است. فانتزی‌ترین رنگ‌ها را می‌توانید در مجموعه کفش‌های سوپرگا ببینید،  مثلا یک اسنیکر sneakers یا کتانی سفید ساده در ترکیب با 10 رنگ شاد، جذاب و گیرا مثل بنفش، نارنجی، قرمز، زرد و... در میان کارهای سوپرگا دیده می‌شود. اغلب محصولات این برند، طراحی ساده دارند و با استفاده از رنگ‌ها، خاص و متمایز شده‌اند. به همین دلیل موقع معرفی محصولات سوپرگا، اصطلاح دنیای آب نباتی مورد استفاده است؛ آن قدر که تنوع رنگ زیاد است و دوستداران رنگ را شیفته خودش می‌کند. سوپرگا، اکسسوری‌هایی مرتبط با کفش هم تولید می‌کند؛ وسایل جانبی کفش مانند بند کفش، جوراب، جاسوئیچی با طرح کفش، کفی طبی و غیر طبی را می‌توان از سوپرگا تهیه کرد. 
محبوب‌ترین محصولات سوپرگا 
مدل کفش 2750 کلاسیک، هم چنان یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات سوپرگا چه در بخش کفش زنانه و چه مردانه است که هر ساله با تغییراتی در ظاهر و با بهبود کیفیت تولید و در شعب فروشگاه سوپرگا عرضه می‌شود. این مدل، کفشی ساده و راحت است که می‌تواند همراه هر روزه شما باشد؛ به خصوص برای کسانی که بیشتر به تیپ‌های اسپرت علاقه دارند.
برای خانواده‌هایی هم که دوست دارند، کفش‌های یک شکل بپوشند و ست‌های یک دست بزنند، سوپرگا انتخاب خوبی است، چون بسیاری از همان مدل‌های ساده سوپرگا درسایزهای زنانه، مردانه و بچه‌گانه تولید می‌شود و برای تمام اعضای خانواده در دسترس هستند. اگر هم اسنیکرزپوش هستید و این مدل کفش را دوست دارید، حتما سوپرگا دنیای جذابی به شما ارائه خواهد داد، چون مدل‌های متنوعی از اسنیکر در رنگ‌های متفاوت را در مجموعه‌های هر سال و هر فصل خود دارد. 
خرید محصولات سوپرگا از دیجی استایل
اگر شیفته دنیای رنگی کفش‌های اسپرت و کژوال سوپرگا sneakers شده‌اید و شما هم از همان اسپرت پوش‌ها و جین‌پوش‌هایی هستید که یک کفش خاص و کاربردی را جزو ضروری کمد استایل‌تان می‌دانید، سری به دیجی استایل بزنید. کفش‌های سوپرگا را می‌توانید از سایت دیجی استایل با اطمینان از اصالت کالا و امکان مرجوعی محصول تهیه کنید.