ویولتا بای مانگو

 

روزگاری نه چندان دور، دنیای زیبا و جذاب مد مختص خانم‌هایی با اندام مناسب و بدون اضافه وزن بود. لباس‌ها متناسب با سایزهای کوچک‌تر طراحی و تولید می‌شدند و برای افراد سایز بزرگ زیبایی و برازندگی لازم را نداشتند و در بسیاری از مواقع حتی راحت و کاربردی هم نبودند. جنبش‌های زنان در دهه‌های اخیر، نتایج  بسیاری داشت که یکی از آنها هم در دنیای مد بود. بنابراین طراحان و صاحبان برندها به این فکر افتادند که لباس‌هایی مخصوص خانم‌هایی با اندام درشت و در سایزهای بزرگ طراحی و تولید کنند؛ لباس‌هایی که چون مخصوص این گروه طراحی می‌شود، شرایط و نیازهای آنها در نظر گرفته شده باشد. یکی از برندهای پیشگام در این مسیر، مانگو است که خط تولید لباس‌های سایز بزرگ خود را با نام ویولتا بای مانگو Violeta by Mango  در سال 2014 راه اندازی کرد.

تاریخچه ویولتا بای مانگو 

خط تولید لباس‌های سایز بزرگ برند شناخته شده مانگو با نام ویولتا بای مانگو Violeta by Mango در ژانویه 2014 فعالیت خودش را شروع کرد. این خط ابتدا در فرانسه، ترکیه، روسیه ایتالیا و آلمان فروشگاه‌هایی به راه انداخت و در کنار آن‌ها، فروش آنلاین که از طریق سایت مانگو میسر بود هم امکان‌پذیر شد. استقبال خوب از  خط تولید جدید مانگو و فروش بالای محصولات سایز بزرگ این برند، باعث شد تا لباس‌های زنانه ویولتا روز به روز گستره‌تر و متنوع‌تر شوند. 

ویژگی محصولات ویولتا بای مانگو

برند اسپانیایی مانگو برای راه اندازی خط تولید محصولات سایز بزرگ خود یا همان ویولتا بای مانگو به جای استفاده از همان تیم طراحی قبلی، تیم طراحان جداگانه‌ای استخدام کرد. تیمی متشکل از 40 طراح که دارای تخصص و تجربه در این زمینه بودند. از یک سو،  استفاده از طراحان متخصص که نیازها و خواسته‌های خانم‌ها با سایز بزرگ را در انتخاب لباس و داشتن احساس راحتی می‌شناختند و از سوی دیگر، بهره گیری از تجربه، سابقه و دانش برند بزرگی چون مانگو باعث شد تا لباس‌هایی که ویولتا بای مانگو به بازار عرضه می‌کند، مورد استقبال ویژه قرار بگیرد.

داشتن کیفیت بالا، همگام بودن با مد روز و تنوع در لباس‌های ویولتا بای مانگو باعث جلو افتادن این برند نسبت به سایر همکارانش در بخش لباس‌های سایز بزرگ شده است. از بلوز، پیراهن، شلوار، دامن، جین گرفته تا انواع اکسسوری‌های زنانه مانند کمربند در میان محصولات ویولتا بای مانگو به چشم می‌خورد. امتیاز دیگر این لاین، استفاده از مدل‌هایی با سایز بزرگ است. 

محبوب‌ترین محصولات ویولتا بای مانگو

بلوز و شلوارهای ویولتا بای مانگو Violeta by Mango پرفروش‌ترین محصولات این برند هستند. این که هر خانمی در لباس‌های روزمره خود شیک پوش و برازنده باشد، درخواست تمام خانم‌ها با هر اندامی است که حالا با وجود خط تولیدهای سایز بزرگ مانند ویولتا میسر شده است. دومین محصول محبوب و پرفروش این برند، انواع پیراهن‌های زنانه است، چون افراد سایز بزرگ اغلب چاقی موضعی دارند و این باعث می‌شود، مدل‌های خاصی از پیراهن برای این افراد مناسب‌تر باشد و بعضی مدل‌ها مثل مدل‌های راسته برای این افراد کارکرد مناسبی نداشته باشند. طراحان ویولتا هم با در نظر گرفتن این نکات پیراهن‌هایی را ارائه می‌کنند که اندام را بزرگ‌تر نشان ندهد و جذابیت بیشتری به استایل ببخشد. همچنین محصولات نخی این برند از هر بخشی جزو محبوب‌ترین گزینه‌های ویولتا به شمار می‌رود.

خرید ویولتا بای مانگو از دیجی استایل 

خانم‌های ایرانی با سایز بزرگ هم مثل زنان تمام دنیا باید از امکان خرید از برندهای تخصصی خود بهره مند باشند تا لباسی را بخرند که با هر اندامی چیزی از شیک پوشی و برازندگی آنها کم نکند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم خانم‌های ایرانی با سایز بزرگ لباس‌های ویولتا بای مانگو را امتحان کنند. شما می‌توانید انواع لباس‌های این لاین مانگو را با ضمانت اصل بودن کالا در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل مشاهده کرده و خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

‌‌