سرتینا

«قابل اطمینان، دقیق، خلاق»؛ این شعار شرکت ساعت سازی سرتینا Certina، برند ساعت سازی سوئیسی است. برندی که از 130 سال پیش ساخت قطعات ساعت برای سایر شرکت‌ها و تولید ساعت‌های دست ساز را شروع کرده و حالا با اضافه کردن جدیدترین تکنولوژی‌های این حوزه، ساعت‌های مدرن را به بازار عرضه می‌کند. مدیران سرتینا معتقدند سرتینا ساعت را با روحیه ورزشی تولید می‌کند، نه به این معنی که ظاهری اسپرت و ورزشی دارند؛ بلکه به این معنی که ساعت‌های سرتینا راحت و کاربردی هستند.

تاریخچه سرتینا 

برند سرتینا Certina در سال 1888 توسط آدولف و آلفرد کورت در شهر گرنچن سوئیس راه اندازی شد. کارگاهی کوچک با سه کارمند که به سرعت توانست توجه و اعتبار بازار ساعت را جلب کند و کار خود را توسعه دهد. در سال 1938، سرتینا تولد 50 سالگی خودش را با حضور 250 کارمند جشن گرفت. این رشد و توسعه ادامه داشت؛ تعداد کارمندان سرتینا در سال 1955 به 500 نفر رسید که در بخش‌های مختلف تولیدی و اداری فعالیت و روزانه هزار قطعه‌ی ساعت تولید می‌کردند.

مسیر رشد سرتینا و نمایندگی های آن تا امروز ادامه داشته و از برندهای پرطرفدار در بازار ساعت است. اولین ساعت‌هایی که در کارگاه کوچک سرتینا تولید می‌شدند، ساعت زنانه بودند چون در آن دوران آقایان هم چنان استفاده از ساعت جیبی را ترجیح می‌دادند. از سوی دیگر سرتینا اولین‌های بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد؛ مثلا اولین ساعت دیجیتالی تاریخ ساعت سازی جهان توسط سرتینا تولید شده است. در سال 1936، سرتینا، ساعتی را تولید کرد که زمان را به جای عقربه با عدد نشان می‌داد. 

نام سرتینا برای این برند، اولین بار در سال 1906 استفاده شد. ساعت‌های این برند سوئیسی از زمان تاسیس، با نام «گرانا» تولید می‌شدند، مخفف گراناتوس، نام لاتین شهر محل تولد سرتینا. سرتینا، هم اکنون از زیرمجموعه‌های هلدینگ بزرگ ساعت سواچ است. 

ویژگی ساعت‌های سرتینا

ساعت‌های سرتینا تنوع بالایی دارند؛ سرتینا اتوماتیک، با صفحه متوسط یا بزرگ، با بند چرمی، استیل یا ... ؛ ولی همه آنها به چهار گروه اصلی تقسیم می‌شوند و ساعت‌های جدیدی که هر سال از این برند به بازار می‌آیند، متعلق به یکی از این گروه‌ها هستند: 

مجموعه آب، همان طور که می‌توان از اسمش حدس زد، ساعت‌های ضدآبی هستند که در شنا و حتی غواصی قابل استفاده هستند. شعار این گروه‌ ساعت سرتینا این است: «دادن زمان به دریا». 

مجموعه میراث، سرتینا ساعت قدیمی خود را از رده خارج نمی‌کند؛ بلکه آن را با ظاهری جدید و به روز شده به بازار می‌فرستد. این مجموعه برای علاقه‌مندان به ساعت‌های کلاسیک بهترین انتخاب است. 

مجموعه اسپرت به ورزشکاران پیشنهاد می‌شود، چون امکانات زمان سنجی و ... که به آن احتیاج دارند، در قالب ساعت گنجانده شده است. 

مجموعه شهری هم برای استفاده روزمره مناسب است. برای کسانی که می‌خواهند یک ساعت شیک برای تمام موقعیت‌های رسمی، نیمه رسمی و حتی اسپرت به همراه داشته باشند. 

محبوب‌ترین ساعت‌های سرتینا 

سرتینا خرید ساعت را سخت می‌کند. تنوع مدل‌های این برند و جذابیت هر کدام وسوسه کننده است و انتخاب و خرید ساعت‌های سرتینا را چندان آسان نخواهد کرد. برای آسان کردن خرید ساعت سرتینا، اول برحسب سبک زندگی خود، گروه مناسب‌تان را انتخاب کنید. مثلا اگر کلاسیک پوش هستید، سراغ مجموعه میراث بروید یا اگر یک خانم و آقای مدیر و شاغل هستید، مجموعه شهری انتخاب بهتری برای شماست. موقع این ست کردن‌ها بد نیست به عینک خودتان هم دقت کنید. وقتی ساعت سرتینا عینک ست شده‌ای در کنار خودش داشته باشد، شیک‌تر و جذاب‌تر به نظر خواهد رسید. 

خرید سرتینا از دیجی استایل

برای خرید ساعت سرتینا اصل باید سراغ منبعی معتبر رفت تا مبادا قیمت ساعت سرتینا اصل را برای محصولی جعلی بپردازید. راه حل آسان در این مواقع خرید از دیجی استایل است. فروشگاه آنلاین معتبری که با ارائه ضمانت اصالت کالا، خرید مطمئن شما را تضمین می‌کند.