دیزنی

 

اسم دیزنی یا دیزنی لند disneyland که به میان می‌آید، خاطره ده‌ها شخصیت انیمیشنی از ذهن می‌گذرد که با  داستان زندگی خود دنیای کودکی چندین نسل را رنگی کرده‌اند و هنوز هم خالق شخصیت‌های انیمیشنی هستند که کوچک و بزرگ را شیفته و علاقمند به خود می‌کنند؛ انیمیشن های والت دیزنی تاریخ ندارند و به همین دلیل هم سن و سال نمی‌شناسند.
کمپانی والت دیزنیwalt Disney ، فعالیت خود را در سال 1923 با هدف تولید انیمیشن شروع کرد و حالا در آستانه 100 سالگی؛ کارنامه پرباری در ساخت کارتون، فیلم و... دارد. هر چند والت دیزنی فیلم را به صورت محدوتر تجربه کرده و شهرتش را مدیون انیمیشن‌های جذاب است؛ اما حالا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات صوتی و تصویری در هالیوود به شمار می‌آید. موفقیت‌های تجاری این برند و محبوبیت شخصیت‌هایی که خلق می‌کرد، صاحبان دیزنی را ترغیب کرد تا از این محبوبیت بهره تجاری فراتر از فروش فیلم‌ها ببرند و با این تفکر، پارک والت دیزنی یا دیزنی لند ساخته شد. جایی که فضاهای نقاشی شده در فیلم‌ها واقعی می‌شدند و هر کودک می‌توانست در قصر یا قلعه شاهزاده رویایی خود قدم بزند. میکی و مینی موس را در آغوش بکشد و کارتون‌ها را برای یک ساعت هم که شده واقعی بازی کند، تجربه‌ای که بی شک تا همیشه در ذهن کودک باقی می‌ماند. در ادامه فعالیت‌های تجاری، والت دیزنی، برند پوشاک خودش را راه اندازی و شروع به طراحی و تولید لباس‌هایی کرد که شخصیت‌های والت دیزنی بخشی از طراحی آن بودند. 
تاریخچه دیزنی
برند پوشاک دیزنی در سال 2002 متولد شد.؛ یک برند لباس بچه‌گانه که محوریت تمام لباس‌ها چه پسرانه و چه دخترانه حضور یکی از شخصیت‌های والت دیزنی بر روی طرح لباس است. این گروه از محصولات والت دیزنی هم همانند کارتون‌هایش مورد استقبال خوبی واقع شدند؛ چون صاحبان این برند به خوبی می‌دانستند که وقتی شخصیتی محبوب می‌شود، بچه‌ها از داشتن لباس‌ها، اسباب بازی‌‌ها و...  با طرح آن شخصیت لذت می‌برند. مهم نیست شرکت مادر والت دیزنی کجاست؛ چون این برند آمریکایی متعقل به تمام کودکان جهان است. برند لباس والت دیزنی همکاری گسترده‌ای با برندهای مد از برندهای لوکس گرفته تا فست فشن یا مد سریع در سراسر دنیا دارد و در کنار لباس‌های اختصاصی خود،  مجموعه‌ لباس‌هایی را با همکاری مشترک سایر برندها مانند دلچه اند گابانا، زارا، گوچی، اچ اند ام و... طراحی و تولید می‌کنند. اینکه کاراکتر ساخته شده والت دیزنی شیطانی یا مهربان و دوست داشتنی باشد، مهم نیست؛ به هر حال برای بچه‌ها، حتی در دنیای پوشاک جذاب بوده و از داشتنش لذت خواهند برد. 
ویژگی محصولات والت دیزنی 
قیمتی که باید برای یک دست لباس بچه‌گانه در یک برند مد سریع ( تولیدکنندگان عمده پوشاک مثل زارا، مانگو) بپردازید، بسیار کمتر از نمونه مشابه از برند دیزنی است؛ بنابراین محصولات دیزنی گران هستند. این موضوع هم درباره محصولات اختصاصی دیزنی و هم در لباس‌هایی که به طور مشترک با سایر برندها تولید می‌کند، صادق است. یک پلیور بچه‌گانه زارا، قیمت پایین‌تری از پلیور مشترک زارا و دیزنی دارد. اما فراموش نکنید که نظارتی وجود دارد تا کلیه محصولات از برند دیزنی از کیفیت بالا در مواد اولیه، دوخت و طراحی منحصر به فرد برخوردار باشند و این یکی از حقایق والت دیزنی است که تاکید بسیاری روی آن دارد.
محبوب‌ترین محصولات والت دیزنی 
جالب است بدانید در میان شخصیت‌های والت دیزنی، بعد از خلق ده‌ها چهره مدرن و امروزی، میکی موس هم چنان یکی از محبوب‌ترین‌هاست و به همین دلیل لباس‌های دیزنی با تصویر میکی موس، از پرفروش‌ترین محصولات این برند محسوب می‌شوند. گوش‌های گرد و فانتزی میکی روی هر لباسی از کفش تا تیشرت، می‌تواند آن را به نمونه‌ای جذاب تبدیل کند. 
خرید دیزنی از دیجی استایل
دیزنی Disney، محصولاتش را در فروشگاه‌های انحصاری خود عرضه می‌کند؛ ولی برای خرید آنلاین این محصولات در ایران، می‌توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل کمک بگیرید. اگر کودک شما هم به یکی از طرفداران سرسخت شخصیت‌های والت دیزنی تبدیل شده با خرید لباس‌های دیزنی  از دیجی استایل می‌توانید هیجان زده‌اش کنید. این فروشگاه اصل بودن محصولات خود را ضمانت می‌کند و همچنین تخفیف‌های خوبی روی بعضی از محصولات خود قرار می‌دهد.
دیزنیپاپوش دخترانه دیزنی مدل Di3434
تک‌سایز
۳۵٪
دیزنیمایو نوزادی دیزنی مدل Di3333
تک‌سایز
۱۹٪
در حال بارگذاری