دون لندن

 

درباره برند دون لندن
برند انگلیسی دون لندن dune-london به طراحی و تولید انواع صندل، کفش و دمپایی مردانه، زنانه و بچگانه در جنس چرم و یا پارچه می‌پردازد. این برند از دل یکی از بزرگ‌ترین مراکز مد و زیبایی در دنیا وارد بازار مد و فشن شده است و یکی از تاثیر گذارترین برندهای دنیا در حوزه کفش و اکسسوری است. دون لندن معمولا از طرح‌های ساده برای تولیدات خود استفاده می‌کند و طرفداران این برند با معرفی جدیدترین و خلاقانه‌ترین ترندها در آن همواره غافلگیر می‌شوند.
تخصص گرایی و استفاده از نیروی انسانی حرفه‌ای از اصول همیشگی دون لندن بوده است و این برند توانسته این ویژگی را با ترندهای روز دنیا همگام کند. همین هم رمز موفقیت این برند است. مواد اولیه موجود در محصولات دون لندن مانند انواع پارچه، سگک، بند و زیپ همه از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. در ادامه به بررسی تاریخچه برند دون لندن پرداخته و با معرفی محبوب‌ترین محصولات آن به سراغ خرید اینترنتی آنها از دیجی استایل می‌رویم.
تاریخچه برند دون لندن
دون لندن dune-london در سال 1992 آغاز به کار کرد و این برند توانست در چند دهه بعد به یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین برندها تبدیل شود. دون لندن دارای طراحی بسیار زیبا، هوشمندانه و الگوهایی بسیار جذاب در حوزه کاری خود است. به همین دلیل با وجود آنکه ترندهای قدیمی از مد می‌افتند، اما طرح‌های قدیمی دون لندن همچنان طرفدار دارد. 
محبوب‌ترین محصولات دون لندن
تمامی محصولات دون لندن dune-london دارای شناسنامه هستند و برای هر کدام از آنها نام خاصی انتخاب شده است که این نام حال و هوای همان محصول و کاربرد آن را نشان می‌دهد. به همین دلیل محصولات این برند دارای هویتی اصیل هستند. این نام گذاری بر روی محصولات موجب شده تا طرفداران این برند بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.
انواع کفش تخت راحتی دون لندن نه تنها برای مجالس غیر رسمی که برای مراسم نیمه رسمی هم مناسب است. انواع صندل‌های این برند نیز به راحتی و آسودگی پاها کمک می‌کند. این برند بر اساس نیاز افراد و نیاز هر فصل یا موقعیت به طراحی و تولید محصول می‌پردازد. برای مثال کفش‌هایی ویژه مراسم عروسی هم دارد!
کفش‌های پاشنه بلند دون لندن در کنار انواع کیف دوشی و دستی جذاب هستند و محبوبیت بسیاری در سراسر دنیا دارند. یکی از دلایل محبوبیت محصولات این برند به خاطر آن است که دون لندن توانسته مخاطبان خود را مطمئن کند که از مواد مضر برای انسان و طبیعت استفاده نمی‌کند. 
خرید اینترنتی محصولات دون لندن از دیجی استایل
شما می‌توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل به عنوان  نمایندگی کفش دون لندن خرید کنید و انواع بوت، نیم بوت و کفش راحتی مد نظر خود را به راحتی در این فروشگاه پیدا کنید. 
نمایندگی دون لندن دیجی استایل در کنار کیفیت بالا از قیمت مناسبی برخوردار است و شما برای خریدی مقرون به صرفه می‌توانید از حراج‌های فصلی و جشنواره‌های دیجی استایل هم استفاده کنید. همچنین با استفاده از فیلترهای دسته بندی، قیمت، فروشگاه و نحوه نمایش محصولات بر اساس محبوبیت، قیمت و میزان فروش می‌توانید خریدی هوشمندانه‌تر داشته باشید و با استفاده از آیتم جستجو به مدل مد نظر خود سریعتر دست پیدا کنید. با خرید اینترنتی از دیجی استایل در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.
 
دون لندننیم بوت مردانه دون لندن مدل Chili
تک‌سایز
۲۵٪