ال سی من

 

 
ال سی من lc man یک برند محبوب در دنیای پوشاک و اکسسوری‌های مردانه است. این برند جوان که هنوز یک دهه از تولد آن نگذشته، توانسته بزرگ‌ترین کارخانه صنعت پوشاک را در کشور افتتاح کند. محصولات تولیدی ال سی من بسیار متنوع بوده و از کت وشلوار تا چمدان، جوراب و حتی دکمه سردست را شامل می‌شوند. بعضی نام این برند پوشاک مردانه را با چهره امیرحسین آرمان در بیلبوردها و تیزرهای تبلیغاتی ال سی من به خاطر سپرده‌اند.

 

تاریخچه برند ال سی من
برند ال سی من در سال 1393 توسط منصور و ناصر الیاسی پایه‌گذاری شد. برادران الیاسی سال‌ها به پیشه خانوادگی خود که واردات پوشاک از ترکیه و دیگر کشورها بود؛ مشغول بودند. در این میان، حجم بالای مراودات با ترکیه باعث شد تا آنها با همکاری یکی از کارخانه‌های معتبر آن کشور، به تولید پوشاک در ترکیه بپردازند. البته به موازات آن، چند کارگاه کوچک نیمه ‌صنعتی هم در ایران در حال فعالیت بودند.

اما جای خالی پوشاک مردانه داخلی و باکیفیت موضوعی بود که نمی‌شد آن را نادیده گرفت. بنابراین برادران الیاسی عزم خود را جزم کردند تا به چند کارگاه کوچک اکتفا نکنند. از این رو، آنها در سال 1386 زمینی به مساحت 10 هزار متر را در شهرک پرند برای ساخت کارخانه خریداری کردند. اگرچه همه چیز آنطور که باید پیش نرفت و بحران‌های اقتصادی، سبب توقف پروژه شد؛ با این حال در سال 1390 تلاش‌ها از سر گرفته شد.

بالاخره در سال 1393 و با افتتاح کارخانه، برند ال سی من (البسه سیرنگ منتخب) رسماً کار خود را آغاز کرد. لازم به ذکر است که کارخانه ال سی من در فاز اول، 300 نیروی کار داشت که روزانه 1500 دست کت شلوار، پیراهن و شلوار مردانه تولید می‌کردند. اما به‌تدریج تولید روزانه افزایش یافت و در فاز دوم نیز اورکت، پالتو و کاپشن ال سی من وارد بازار شد. هم ‌اکنون و پس از گذشت هفت سال، تعداد شعب ال سی من در ایران و تهران به بیش از 20 فروشگاه می‌رسد. بیشتر این شعبه‌ها در پایتخت هستند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به ال سی من پاسداران اشاره کرد.

 

برند ال سی من؛ تنوع و کیفیت در پوشاک مردانه
ال سی من محصولات خود را با استانداردهای روز دنیا و بهترین دستگاه‌های موجود در صنعت پوشاک جهان تولید می‌کند. از این رو، کیفیت بخش مهمی از این برند به شمار می‌رود. به‌ علاوه، ال سی من lc man برای سلیقه‌ها و سبک‌های مختلف، مدل‌های متنوعی را طراحی و روانه بازار می‌کند. بنابراین خریداران می‌توانند بنا به سلیقه خود از میان مدل‌های رسمی، نیمه رسمی، روزمره و حتی اکسسوری‌ها دست به انتخاب بزنند. ضمن اینکه محصولات این برند اعم از کت شلوار، کت تک یا پیراهن، رنگ‌بندی‌های گوناگونی هم دارند.

 

محبوبترین محصولات برند ال سی من
تنوع مدل، سبک و رنگ‌بندی در تمام تولیدات ال سی من lc man به چشم می‌خورد. مثلاً پولوشرت‌های ال سی من از جنس نخ پنبه و در رنگ‌های شاد عرضه می‌شوند. بنابراین برای استفاده روزمره مردان جوان گزینه‌های محبوبی هستند. همچنین کت و شلوار ال سی من به علت تنوع در طرح و رنگ مورد توجه بسیاری از خریداران است. این کت و شلوارها در طرح‌های ساده، راه راه، کجراه و چارخانه تولید شده و طرفداران زیادی دارند. در کنار اینها، می‌توان به شلوار مردانه ال سی من به ‌عنوان یک محصول پرطرفدار دیگر اشاره کرد که در جنس‌های جین، کتان و پارچه‌ای به ‌فروش می‌رسد.

 

خرید اینترنتی محصولات ال سی من از دیجی استایل
ال سی من lc man برای توسعه بیشتر علاوه بر تهران، فروشگاه‌هایی را در سایر شهرها دایر کرده است. از این رو، محصولات آن در شعبه‌های مختلف از جمله ال سی من اصفهان و ال سی من قم قابل خرید هستند. با این وجود، خرید اینترنتی هم به سبب سهولت و هم قدرت انتخاب بیشتر، برای بسیاری از خریداران مطلوب‌تر است.

اگر می‌خواهید یکی از تولیدات این برند را مانند یک شلوار یا حتی یک کت تک خریداری کنید، به دیجی‌استایل مراجعه کنید. در این سایت، شما می‌توانید نوع محصول موردن نظر خود را به ‌اضافه بازه قیمت دلخواهتان مشخص کنید. به ‌علاوه، امکان جستجو بر اساس محبوب‌ترین، پرفروش‌ترین یا ارزان‌ترین محصولات هم مهیا شده است. در پایان نیز پس از انتخاب از میان مدل‌های متنوع، ویژگی‌های آن را بررسی کرده و سپس سفارش دهید.

متاسفانه کالایی با شرایط مورد نظر شما موجود نیست
متاسفانه کالایی با شرایط مورد نظر شما موجود نیست