فروشگاه اینترنتی خرید لباس و پوشاک دیجی‌استایل

gallery
خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه از فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل

خرید اینترنتی کت و شلوار از یک فاجعه تا بهترین انتخاب

۳۴+

خرید اینترنتی کت و شلوار برای کسانی که فرصت کافی برای گشتن در پاساژهای مختلف را ندارند یا به دنبال یک کت و شلوار خاص و شیک می‌گردند، راهکار مناسبی است،. در عین حال کت و شلوار مردانه مهمترین لباسی است که همیشه باید در کمد لباس شما حاضر و آماده باشد، البته این کت و شلوار باید درست اندازه‌ی شما بوده و کاملا روی تنتان به شکل مناسبی قرار بگیرد.

با این حال خرید اینترنتی کت و شلوار شاید در نهایت نتیجه مطلوبی را که می‌خواهید در بر نداشته باشد، البته این در صورتی است که قواعد آن را رعایت نکنید.

خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه ممکن است یکی از خریدهای قلق‌دار باشد. اگر آستین کت شما کمی کوتاه از آب درآید یا کت به تن شما تنگ باشد و یا اینکه شانه‌های کت آزاد باشد و به خوبی اندازه‌تان نشود، احتمالا حس می‌کنید پول خود را دور ریخته‌اید و  البته شما نمی‌خواهید چنین خریدی داشته باشید.

نتیجه خرید اینترنتی لباس آن هم در مورد خرید کت و شلوار می‌تواند با رعایت چند نکته ساده بهتر از خرید حضوری باشد. اولین گام این است که اندازه دقیق خود را بدانید و البته نکات مهم دیگری هم وجود دارد که باید پیش از خرید اینترنتی حتما آن‌ها را بدانید.مدل کت شلوار مردانه در فروشگاه اینترنتی دیجی لباس

کت و شلوار مردانه را در یک فروشگاه اینترنتی بخرید

اگر در یک فروشگاه اینترنتی لباس گشته‌اید و دلتان می‌خواهد یکی از آن کت و شلوارهای خوش دوخت را برای خودتان انتخاب کرده و بخرید، نکات مهمی وجود دارد که پیش از پرداخت آنلاین باید آن‌ها را در ذهن داشته باشید.

تنها کافی است این نکات را رعایت کنید تا بهترین خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه را تجربه کنید.

اندازه‌ها را دقیق بدانید

دانستن اندازه‌ها مهم نیست، بلکه یک نکته حیاتی برای خرید کت مردانه است. اینکه چند سانتیمتر در اندازه‌گیری‌تان اشتباه کنید، می‌تواند منجر به خرید یک کت تنگ با یک شلوار مردانه مدل بگی شود. کت و شلوار شما باید درست مانند یک دستکش اندازه‌تان باشد، یعنی نه خیلی تنگ و نه آزاد.

آسان‌ترین راه برای خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه این است که یک خیاط اندازه‌های دقیق شما را بگیرد. با این راه شما مطمئن خواهید بود که اندازه‌هایتان کاملا دقیق است و البته باید سراغ کدام مدل کت و شلوار بروید. برای مثال اگر شانه‌هایتان نسبت به کمرتان پهن‌تر است یک کت مردانه با فرم اسلیم برای شما مناسب نیست.

اما اگر هیچ خیاطی در اطراف شما نیست همیشه می‌توانید خودتان اندازه‌هایتان را بگیرید. کافی است کمی دقت داشته باشید. البته هر چند وقت یک بار اندازه‌ها را دوباره چک کنید.

بیشتر بخوانید: خرید اینترنتی لباس و رازهای انتخاب سایز درست

مشاهده تمام کت‌های مردانه

مشاهده تمام کت‌های مردانه

کت شلوار مجلسی مردانهمدل کت و شلوار را به دقت انتخاب کنید

آیا کت و شلوار مناسب شما فیت اسلیم و جذب باید داشته باشد یا خرید یک کت و شلوار با فیت معمولی برای شما بهتر است؟ در واقع باید در ابتدا به یک فروشگاه اینترنتی لباس مراجعه کنید که به صورت دقیق فیت کت و شلوار را نوشته باشد و بدانید تفاوت این دو فرم در چیست؟

 • فیت اسلیم یا جذب برای کت و شلوار مردانه در واقع یک ظاهر مدرن را ایجاد می‌کند.
 • کت وشلوار با فرم معمولی، به نوعی کلاسیک است و بر هر مردی در هر سن و هر موقعیتی می‌تواند مناسب باشد.
 • برای آنکه کت و شلوار فیت اسلیم برای شما مناسب باشد نباید اندام پر یا چاقی داشته باشید.
 • اگر اندام شما ورزشکاری بوده و سر شانه پهنی نیز دارید بهتر است از یک کت و شلوار با فیت معمولی استفاده کنید.
 • همچنین می‌توانید به جای کت و شلوار ست، یک کت تک را خودتان با یکی از شلوارهای مردانه ای که با آن هماهنگ می‌شود، ست کنید و استایل خاص خودتان را داشته باشید.

کت شلوار مجلسی در فروشگاه اینترنتی لباس دیجی کالا

قوانین پس دادن یا تعویض کالا برای خرید اینترنتی کت و شلوار

سایزبندی برای همه مدل‌ها و مارک‌های کت و شلوار و البته در تمام فروشگاه های اینترنتی یکسان نیست. بنابراین تنها به کلمه اسمال، مدیوم یا لارژ روی سایت اطمینان نکنید و حتما راهنمای دقیق سایز را چک کنید.

پس از آن مهم‌ترین نکته این است که پیش از خرید قوانین تعویض یا پس دادن کالا را روی سایت خرید اینترنتی چک کنید.

بعضی سایت‌ها قوانین سخت‌گیرانه‌تری دارند که ممکن است شما را به دردسر بیاندازد اما برخی فروشگاه های اینترنتی دیگر قوانین ساده‌تری را برای تعویض یا پس دادن کالا در نظر گرفته است.

شما در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل می‌توانید پرداخت هر کالایی را به صورت حضوری انجام داده و در صورتیکه کالا برای شما مناسب یا مطابق با آنچه که انتظار دارید، نباشد می‌توانید آن را در محل برگردانید و البته پس از آن هم تا یک هفته فرصت تعویض یا پس دادن کالا را خواهید داشت.

قوانین تعویض یا پس دادن کالا به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که حتی اگر در انتخاب مدل یا سایز انتخاب کرده باشید، همه راه‌ها برای شما بسته نخواهد بود.

خرید کت شلوار مردانه از فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل

جنس کت و شلوار مردانه چه باید باشد؟

اگرچه که دانستن جنس کت مردانه در خرید حضوری هم اهمیت زیادی دارد، اما شما معمولا در خرید حضوری می‌توانید کت و شلوار را لمس کرده و تقریبا از نوع جنس آن با خبر باشید، اما این امکان در خرید اینترنتی وجود ندارد و به علاوه ممکن است عکس یک کت و شلوار همه چیز را در مورد نوع پارچه و براق بودن آن به شما نشان ندهد.

کت و شلوار کتان

 • مثبت: وزن سبک و مناسب برای تابستان
 • مثبت: احساس نرمی در عین ظاهر محکم
 • منفی: به راحتی چروک می‌شود
 • منفی: تنها برای هوای گرم مناسب است

کت و شلوار نخی

 • مثبت: قابلیت تنفس و گردش هوا که هم برای هوای گرم و هم سرد مناسب است
 • مثبت: پارچه محکم و مقاوم در عین قیمت مقرون به صرفه
 • منفی: به راحتی چروک می‌شود.

کت و شلوار مردانه با پارچه پلی استر

 • مثبت: ارزان با تنوع بالا در دوخت و مدل
 • منفی: بدون قابلیت تنفس و پردش هوا در پارچه
 • منفی: ظاهر نامناسب در بین انواع مختلف کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه سیلک

 • مثبت: راحتی در کنار جنس نرم
 • مثبت: دارای قابلیت تنفس در پارچه
 • مثبت: کمک به خنک نگه داشتن بدن در طول تابستان و گرم کردن در زمستان
 •  منفی: قیمت بالا

کت شلوار مردانه جدید

خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه لوکس و خوش دوخت

گاهی دلتان نمی‌خواهد با خرید اینترنتی لباس آن هم کت و شلوار مردانه ریسک کنید. حتی اگر یک کت و شلوار روی یک فروشگاه اینترنتی لباس بسیار زیبا به نظر بیاید شاید ترجیح بدهید یک کت و شلوار خوش دوخت و خاص را برای خودتان بخرید. اما اگر وقت کافی برای گشتن در فروشگاه‌های مختلف را ندارید، هنوز هم خرید اینترنتی کت و شلوار برای شما یک راه مناسب می‌تواند باشد.

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل مجموعه‌ای از کت و شلوارهای شیک خانه مد راد را در اختیار شما قرار داده است که بتوانید یک کت و شلوار لوکس و خوش دوخت را آن هم به صورت آنلاین خریداری کنید.

علاوه بر آن می‌توانید عنوان کت تک مردانه ی  مانگو (mangoچرم مشهد یا سلیو (celio) را روی سایت دیجی استایل دیده و با راهنمای سایز دقیق خریداری کنید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.